7 najlepszych klientów poczty e-mail na iOS w 2019 r

Niedawno rozmawialiśmy o znaczeniu poczty elektronicznej w erze przesyłania wiadomości i o tym, że pomimo jej archaicznych korzeni nadal stanowi integralną część naszej komunikacji cyfrowej. Rozmawialiśmy o najlepszych klientach poczty e-mail na Androida i wcześniej w systemie Windows. Nie rozmawialiśmy jeszcze o najlepszych klientach poczty e-mail na iOS, jednej z wiodących obecnie platform mobilnych. Naprawmy to dzięki 7 najlepszym klientom poczty e-mail na iOS.

Te aplikacje zostały przetestowane na iPadzie Pro z systemem iOS 10.3.3. Szukaliśmy dobrze zaprojektowanej, wszechstronnej aplikacji, która byłaby prosta w konfiguracji, działała ze wszystkimi typami kont i była łatwa w użyciu.

1. Outlook

Outlook firmy Microsoft jest obecnie jedynym klientem, który powstał w systemie MS-DOS i ewoluował wraz z upływem czasu. Nie ma wątpliwości, że Outlook to potężny klient poczty e-mail, może nawet lepiej wyposażony niż natywna aplikacja pocztowa na iOS. Synchronizuje kontakty i wpisy kalendarza. Outlook faworyzuje produkty Microsoft i konto Microsoft bardziej niż Google czy iCloud, ale nie ogranicza Cię do żadnej konkretnej usługi. To powinowactwo do ekosystemu Microsoft opłaca się, gdy integruje się on bezproblemowo z notatkami OneNote, dokumentami w programie Word, prezentacjami PowerPoint i arkuszami Excel za jednym dotknięciem.

2. Yahoo! Poczta

Wieśniak! będzie nadal zajmować specjalne miejsce w naszych sercach pomimo jego upadku i zbliżającej się rebrandingu. Adres @ yahoo.com będzie żył z milionami subskrybentów. Wieśniak! Mail spełnia oczekiwania, dostarczając wydajne rozwiązanie pocztowe dla systemu iOS. Jest tak samo elastyczny i niezawodny jak interfejs sieciowy. Łączy się z każdą popularną aplikacją zwiększającą produktywność (kalendarz, pamięć w chmurze, notatki itp.), Umożliwiając przeglądanie niemal każdego adresu e-mail z poziomu. Pomimo oczekiwań nie ma uprzedzeń w stosunku do Yahoo! produkty lub adresy e-mail.

3. Aplikacja poczty

Domyślna aplikacja Mail jest preinstalowana na każdym sprzedanym urządzeniu z systemem iOS (nawet na iPodzie Touch), więc nie jest opcjonalna. Jeśli jednak ją zgubisz, można ją pobrać ze sklepu App Store. To powiedziawszy, jest to wysoce wydajna aplikacja, która może z równą łatwością pobierać wiadomości e-mail z kont POP / IMAP, a także z usługi poczty internetowej. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt Apple, jest już podłączony i osadzony w menu udostępniania. Synchronizuje się również z Apple Watch, dodając kolejną warstwę do tego doświadczenia (chociaż wszystkie aplikacje na tej liście synchronizują się z Apple Watch).

4. Blue Mail

Blue Mail to godny wpis w panteonie klientów pocztowych. Konfiguruje praktycznie każdą wiadomość e-mail (w ramach popularnych protokołów poczty e-mail) na podstawie szerokiej gamy dostawców poczty internetowej. Blue Mail umożliwia synchronizację wielu skrzynek pocztowych wszystkich dostawców w ujednoliconym interfejsie i natychmiastową wysyłkę poczty Push. Pozwala wysyłać wiadomości grupowe, obsługuje podpisy w formacie RTF, łączy się z drukarkami przenośnymi, synchronizuje się z Apple Watch i może ustawić czas offline z „dniami do synchronizacji”. Pozwala robić wszystko, co robi aplikacja komputerowa, i dostarcza je na urządzenie z systemem iOS.

5. MyMail

Mój mail ma talent do projektowania. Od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczysz logo, aż do zakończenia wysyłania ostatniego e-maila, przekonasz się, jak dobrze wszystko wygląda. Sprawienie, by domyślna aplikacja pocztowa wyglądała na zdezorganizowaną w porównaniu, jest trudnym zadaniem, ale MyMail to eliminuje. Możesz zarządzać pocztą za pośrednictwem niestandardowych folderów (synchronizowanych z oryginalną skrzynką pocztową), a także niezliczonych funkcji obsługiwanych przez standardowy klient poczty e-mail.

6. E-Mail Organizowany przez Alto

Alt jest produktem AOL. Porządek obrad Alto ma zostać zorganizowany i będzie realizowany w tym porządku. Integruje się z Alexa, Slack, głównymi dostawcami usług w chmurze, dowolnym zainstalowanym budzikiem i umożliwia bogate formatowanie tekstu w edytorze, czego niestety brakuje w wielu klientach poczty e-mail. Kompozytor jest minimalistyczny, skrzynka odbiorcza wygląda zgrabnie. Podsumowując, dzięki Alto mamy bardzo dobrze wyglądającą i dobrze zorganizowaną skrzynkę odbiorczą.

7. Gmail

Gmail jest bardziej natywny dla Androida niż dla iOS, jednak nie ma to negatywnego wpływu na jego wydajność na platformie. Pomimo prawie nierozerwalnych powiązań z Androidem, część odpowiadająca iOS robi wszystko równie dobrze. Klient Gmaila pozwala uporządkować całą skrzynkę pocztową prawie identycznie jak wersja internetowa. Możesz archiwizować rozmowy lub je usuwać, a także przeszukiwać skrzynkę odbiorczą tak samo wydajnie, jak w Internecie. Możesz zsynchronizować się z dowolnymi innymi usługami e-mail (chociaż Google jest łatwiejsze niż inne) i otrzymujesz funkcję inteligentnej odpowiedzi, która oszczędza Ci kłopotu z koniecznością wysyłania szybkich odpowiedzi, takich jak „dobrze”, „dziękuję” lub „porozmawiaj wkrótce”.