7 najlepszych serwerów proxy YouTube do bezproblemowego przesyłania strumieniowego wideo

Od swojego powstania w 2005 roku YouTube przeszedł długą drogę, dynamicznie ewoluował w swoich procesach i algorytmach, a obecnie ma jedną z największych baz użytkowników na świecie.

W rzeczywistości jest to jedna z najczęściej używanych witryn internetowych na świecie, a użytkownicy przesyłają strumieniowo ponad 6 miliardów godzin filmów na platformie miesięcznie. Brzmi szalenie, prawda?

Chociaż powyższe statystyki wskazują na „wyższość YouTube”, wiąże się z tym również surowa prawda. Oznacza to, że YouTube jest blokowany przez kilka krajów, a jeśli mieszkasz lub podróżujesz do tych krajów, nie będziesz mógł korzystać z witryny do strumieniowego przesyłania wideo.

Może to zaszokować wielu, ale ponieważ jest to pula nadmiernych informacji, wiele dużych krajów, urzędów i szkół całkowicie lub częściowo zakazało korzystania z YouTube. ⛔

Aby zwalczyć ten problem, możemy użyć serwera proxy do otwarcia strony internetowej. Przeanalizujemy niektóre z najlepszych serwerów proxy YouTube, których możesz użyć, aby uzyskać natychmiastowy dostęp.

Dowiedzmy się więcej.

Co to jest serwer proxy YouTube i dlaczego go potrzebujesz?

Jak wspomniano powyżej, jeśli podróżujesz do takiego miejsca lub mieszkasz w miejscu, w którym nie masz dostępu do YouTube, rozwiązaniem jest użycie serwera proxy YouTube.

Serwer proxy to serwer online, który ukrywa adres IP użytkownika, aby umożliwić przeglądanie zablokowanej witryny. W takim przypadku umożliwi to bezproblemowe strumieniowe przesyłanie treści z YouTube bez ograniczeń.

Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści, w tym zablokowanych, z zamaskowaną tożsamością i dodatkową warstwą dodatkowego bezpieczeństwa. Tak proste jak to!

Jeśli to jasne, spójrzmy na najlepsze serwery proxy YouTube, których możesz użyć, aby bezproblemowo rozpocząć transmisję strumieniową.

Przeczytaj także: Zrozumienie różnych typów proxy [Residential, ISP, Datacenter and Mobile]

Królewski

Oceniony na 4,4/5 na portalu Trustpilot, IPRoyal jest jednym z najbardziej renomowanych dostępnych serwerów proxy dla klientów indywidualnych. Rozszerza swoje usługi na ponad 195 krajów na całym świecie i posiada ponad 2 miliony unikatowych adresów IP pochodzących z etycznych źródeł, które można wykorzystać na legalnych stronach internetowych.

Pozwala ci pozostać przy 1 adresie IP nawet przez 24 godziny, a także masz możliwość natychmiastowej zmiany adresu IP, a także posiadania nieograniczonej liczby jednoczesnych sesji.

Ich ruch nigdy nie wygasa, a Ty masz 99,67% wskaźnik sukcesu za każdym razem, gdy zdecydujesz się z niego skorzystać.

IProyal ma przyzwoite ceny planów i możesz zapłacić/anulować w dowolnym momencie bez wchodzenia z nimi w system subskrypcji.

Jasne dane

Prezentowana na stronach takich jak Yahoo i Business Leader, Bright Data to usługa proxy, która zdobyła wiele nagród, takich jak G2 Industry Leader 2023, Best Data Collection Tools 2022 i Best Proxy Ecosystem 2021.

Niektóre z wielu niesamowitych funkcji tego dostawcy serwerów obejmują:

 • 99,99% czasu działania sieci z ponad 72 milionami adresów IP ze 195 krajów
 • Nieograniczone opcje dostosowywania adresu IP z dowolnej części świata
 • Zgodność z RODO i CCPA w zakresie prywatności
 • Najlepsze w branży wsparcie 24/7
 • Superszybkie wydruki

Bright Data jest również wyposażony w bezpłatnego menedżera proxy, który może pomóc przyspieszyć projekt dzięki innowacjom.

SmartProxy

Możesz korzystać z wysokiej jakości serwerów proxy SmartProxy do strumieniowego przesyłania treści YouTube z 99,47% skutecznością i wiodącą w branży szybkością serwerów proxy.

Ta usługa proxy usuwa irytujący komunikat „Wideo niedostępne” i odblokowuje każdy film na platformie.

Zawiera następujące elementy:

 • Średni czas reakcji 0,61 s
 • IPv4
 • adresy HTTPS
 • Łatwa konfiguracja proxy
 • Ponad 40 milionów rotujących adresów IP
 • Statystyki wykorzystania ruchu
 • Adresy IP urządzeń mobilnych i stacjonarnych

Nie wspominając o tym, że otrzymujesz niesamowitą obsługę klienta 24/7 i samoobsługowego bota za wszelką pomoc. Widząc wszystkie te funkcje, SmartProxy został nagrodzony przez ProxyWay jako dostawca najlepszej wartości.

Froxy

Z łatwością zarządzaj całą swoją aktywnością proxy z jedynego w swoim rodzaju osobistego pulpitu nawigacyjnego Froxy, który daje również wgląd w statystyki wykorzystania ruchu i pozwala zarządzać dostępnymi pakietami.

Funkcje są tak fajne jak ich nazwa:

 • Globalny zasięg adresów IP serwera proxy
 • Działa z połączeniami HTTP i SOCKS
 • Do 1000 jednoczesnych połączeń z dużą szybkością
 • Anonimowe obrotowe proxy
 • Plany na Twoją kieszeń

Możesz również skorzystać z tej usługi do monitorowania cen, skrobania stron internetowych, badań rynku, monitorowania SEO i list społecznościowych.

Geosurf

GeoSurf to świetna opcja, jeśli szukasz prostego serwera proxy dla swoich „prostych” potrzeb. Daje ci możliwość przeglądania i indeksowania dowolnej witryny bez blokowania lub wykrycia, a wszystko to dzięki niezawodnym adresom IP.

Ma szybką 5-minutową integrację i otrzymujesz wsparcie premium w ponad 2000 lokalizacjach, które pomogą Ci rozpocząć podróż do surfowania bez blokad.

Pomimo posiadania puli 3,7 miliona adresów IP na całym świecie, zapewniają one bezpieczne, szybkie i bezproblemowe przesyłanie strumieniowe z YouTube.

Zmiennokształtny

Najbardziej znany ze swojego najlepszego zestawu narzędzi do obsługi danych, Shifter to usługa proxy, która sprawia, że ​​gromadzenie danych jest bardzo łatwe, więc jeśli chcesz skalować swoją firmę za pomocą proxy, może to być najbezpieczniejszy zakład.

Oczywiście świetnie sobie radzi również z odblokowywaniem YouTube i innych stron internetowych za pomocą funkcji takich jak:

 • Bardzo niskie opóźnienia
 • Nieograniczony globalny zasięg
 • Narzędzia do zbierania danych
 • Ponad 50 milionów adresów IP
 • Nieograniczone sesje z niesamowitą prędkością

Poza tym Shifter jest przyjazny dla programistów, łatwy w konfiguracji i zapewnia 99,99% czasu działania, który Cię nie zawiedzie.

Można śmiało powiedzieć, że tutaj tylko podrapałem się po powierzchni, więc zalecam dokładne przyjrzenie się ich usługom, aby w pełni wchłonąć wszystkie te przydatne funkcje.

Metrow

Oprócz tego, że odblokowuje YouTube, Metrow jest usługą proxy znaną z pomocy w zwiększaniu liczby odbiorców w YouTube i przeprowadzaniu bezbłędnych badań na potrzeby Twojej firmy.

Ich adresy IP trwają do 30 minut i świetnie radzą sobie z unikaniem wszystkich głównych zakazów w Internecie.

Zapewnia tylko rzeczywiste adresy IP urządzeń, które są dostarczane z hasłem użytkownika i uwierzytelnianiem IP z białej listy. Nie zapominaj, że pomaga ci również dedykowany menedżer konta, który ułatwia, gdy utkniesz w tym procesie.

Możesz być dosłownie nie do wykrycia, a wszystko to dzięki puli 10 milionów adresów IP w ponad 190 lokalizacjach na całym świecie.

Ostatnie słowa

Chociaż serwery proxy są doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz oglądać nieograniczone treści YouTube bez blokad, równie ważne jest, aby używać ich tylko do celów prawnych.

Internet zawiera wiele „niebezpiecznych” elementów, aw wielu przypadkach blokada jest nie bez powodu.

Podsumowując, dopóki używasz serwera proxy z prawdziwego powodu, wszystko jest w porządku.

Następnie sprawdź te niesamowite przeglądarki proxy, aby uzyskać lepszą prywatność w Internecie.

x