8 narzędzi do łatwego łączenia filmów na iPhonie

Media społecznościowe zmieniły wszystko w życiu ludzi. Klikanie zdjęć i filmów oraz publikowanie ich w mediach społecznościowych stało się czymś więcej niż hobby.

Kiedy wybuchła pandemia, wszystko stało się online. To tutaj wiele osób zaczęło publikować zdjęcia i filmy na platformach społecznościowych, aby przyciągnąć uwagę, a nawet zbudować osobistą markę. Niektórym ludziom udało się nawet osiągnąć inne pomysły.

Nie każdy posiada aparat do klikania wysokiej jakości zdjęć i filmów. Ale smartfony zdecydowanie zmieniły grę dla ludzi. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, z pewnością będziesz dumny z jakości zdjęć i filmów, które możesz kliknąć.

iPhone’y są wykorzystywane przez ludzi do kilku celów, jeśli chodzi o fotografię i wideografię. Kilka osób używa iPhone’ów do robienia samouczków, a nawet robienia rolek w domu. Nawet niektóre małe firmy wolą fotografować produkty za pomocą iPhone’a, ponieważ dzięki tej sesji mogą zaoszczędzić wiele swoich zasobów.

Można więc powiedzieć, że iPhone jest zdecydowanie godnym wyborem do wysokiej jakości fotografii i filmowania, jeśli nie stać Cię na profesjonalną sesję zdjęciową lub zarządzać nią.

Jeśli lubisz kręcić wysokiej jakości filmy na swoim iPhonie i próbujesz znaleźć sposoby ich połączenia, to właśnie tam powinieneś być. Tutaj omówimy niektóre z najlepszych narzędzi do łatwego łączenia filmów na iPhone’ach.

Przejdźmy teraz bezpośrednio do listy narzędzi.

iMovie

iMovie to wewnętrzna aplikacja firmy Apple. Umożliwia łatwe łączenie wielu klipów na iPhonie. Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć zabawne i proste filmy w ciągu kilku minut.

iMovie pozwala całkowicie zmienić wygląd wideo za pomocą różnych filtrów. Możesz nawet dodać różne przejścia, łącząc różne klipy w jeden. Najlepszą rzeczą w iMovie jest to, że nie musisz się martwić, nawet jeśli nie wiesz, jak korzystać z żadnej funkcji. Możesz nacisnąć ikonę pytania, a pojawi się mała notatka, która wyświetla użycie tej konkretnej funkcji.

iMovie nie jest tak naprawdę wypełniony zaawansowanymi funkcjami, ale na pewno znajdziesz w tej aplikacji kilka przydatnych funkcji. Aplikacja umożliwia również stworzenie zwiastuna filmu w hollywoodzkim stylu za pomocą różnych gotowych szablonów.

FilmoraGo

FilmoraGo zapewnia wszystkie niezbędne funkcje ułatwiające edycję wideo. Dzięki tej aplikacji możesz zrobić wiele, na przykład przycinać, dzielić, dodawać przejścia i wiele więcej do swoich filmów.

FilmoraGo zawiera doskonałe efekty dla każdego scenariusza. Możesz dodać trochę zabawy do swoich filmów za pomocą naklejek, a nawet dodać tekst w różnych momentach, aby coś oznaczyć. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o korzystanie z muzyki w FilmoraGo. Możesz dosłownie użyć dowolnej wybranej muzyki z iTunes, osobistej biblioteki, a nawet samodzielnie coś tam nagrać.

Możesz publikować swoje filmy w różnych uchwytach mediów społecznościowych za pomocą jednego dotknięcia po edycji w FilmoraGo. Możesz więc całkowicie uwolnić swoją kreatywną stronę i edytować kilka fajnych filmów do obsługi mediów społecznościowych za pomocą FilmoraGo.

Połączenie wideo

Połączenie wideo jest wyposażony w prosty i łatwy w użyciu interfejs, który pozwala łączyć wszystkie klipy i tworzyć 1 piękny film. Aplikacja umożliwi łączenie kilku klipów i dodawanie tekstu, podpisów, filtrów i innych elementów do każdego filmu.

Wystarczy zaimportować klipy wideo i użyć prostego edytora Video Merger, aby połączyć je wszystkie. Możesz zapisać połączone wideo w aplikacji Zdjęcia lub nawet udostępnić je bezpośrednio w uchwytach mediów społecznościowych z samej aplikacji.

Jeśli szukasz czegoś prostego w obsłudze i zrozumiałym, to Video Merger jest zdecydowanie właściwym wyborem dla Ciebie.

Mikser wideo

Mikser wideo to kolejna darmowa aplikacja, która umożliwia łatwe łączenie filmów. Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na aplikacje do łączenia filmów, ponieważ ta aplikacja może wykonać całą pracę za darmo.

Cały proces jest również dość prosty. Na początku musisz tylko wybrać filmy z galerii w oryginalnej rozdzielczości. Później możesz dodawać filtry, nakładać kształty i dodawać muzykę w tle zgodnie ze swoimi preferencjami. Na koniec wystarczy nacisnąć przycisk „Połącz”, a wszystko zostanie zrobione.

Teraz możesz udostępnić swoje połączone wideo jednym kliknięciem na różnych platformach. Video Mixer pozwala również pracować nad wieloma projektami jednocześnie, gdy postęp jest zapisywany, i można go wznowić w dowolnym momencie.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush to idealna aplikacja do tworzenia i udostępniania filmów, które wyglądają i brzmią profesjonalnie. Aplikacja zapewnia nieograniczony eksport za darmo. Możesz skorzystać z bezpłatnej wersji lub uaktualnić do wersji pro, aby uzyskać dostęp do funkcji premium, w tym setek animowanych tytułów, grafik, nakładek, efektów dźwiękowych i nie tylko.

Najlepszą rzeczą w aplikacji jest wbudowana funkcja przechwytywania wideo o wysokiej jakości. Możesz więc nagrywać filmy z samej aplikacji i natychmiast rozpocząć edycję. Funkcje przeciągania i upuszczania ułatwiają edycję filmów w sposób, który lubisz. Możesz wybierać spośród tysięcy bezpłatnych ścieżek dźwiękowych i grafik, aby dodać pikanterii swoim filmom.

Ta aplikacja może również tworzyć imponujące efekty, takie jak podzielony widok i obraz w obrazie. Adobe Premiere Rush umożliwia natychmiastową zmianę rozmiaru wszystkich filmów do różnych współczynników proporcji, aby udostępniać je na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok, Facebook itp.

Możesz więc oczekiwać bogatego w funkcje doświadczenia z Adobe Premiere Rush i uzyskaj dzięki niemu wysokiej jakości edycję wideo.

Profesjonalny filmowiec

Profesjonalny filmowiec to kolejne narzędzie do łączenia i edycji wideo, które pozwala jednocześnie zarządzać nieograniczoną liczbą projektów. Aplikacja obsługuje również filmy 4K do edycji. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem w edycji filmów, w programie Filmmaker Pro będzie to całkiem łatwe ze względu na oznaczoną kolorami oś czasu. Pomoże ci to bardzo łatwo rozróżnić aktywa.

Otrzymasz 39 profesjonalnych opcji przejścia, 96 skomponowanych na zamówienie ścieżek audio, 79 klasycznych czcionek do nakładek tekstowych oraz 220 wspaniałych etykiet i ilustracji. Możesz więc spodziewać się dużej liczby opcji dla każdej funkcji edycji w tej aplikacji.

Jeśli używasz tej samej aplikacji na iPadzie z Apple Pencil, zobaczysz, że edycja staje się znacznie prostsza.

Inshot

Inshot to potężny edytor wideo i zdjęć HD. Bez względu na to, jakiego rodzaju edycji szukasz, możesz to wszystko zrobić za pomocą InShot. Doskonałą rzeczą w InShot jest to, że nie ma znaków wodnych podczas zapisywania ostatecznego edytowanego wideo.

InShot zawiera wiele profesjonalnych funkcji do dodawania przejść, muzyki, emotikonów, filtrów, a także muzyki do klipów wideo. Możesz połączyć wszystkie klipy wideo i stworzyć fantastyczny film, dodając do nich przejścia i filtry.

InShot obsługuje zapisywanie wideo w 4K przy 60 fps. Możesz więc oczekiwać wyjątkowo wysokiej jakości rozdzielczości wideo dla wszystkich połączonych i edytowanych filmów z tej aplikacji. Udostępnianie na różnych platformach społecznościowych jest jednym dotknięciem w InShot. Co więcej, możesz również uzyskać dostęp do funkcji premium aplikacji, kupując wersję pro. Pomoże Ci to poprawić swoje umiejętności edycji wideo.

Kinemaster

Jeśli szukasz profesjonalnej aplikacji do łączenia wideo na iPhonie, nie ma lepszej opcji niż Kinemaster. Cóż, musisz posiadać pewną wiedzę, aby korzystać z tej aplikacji, ponieważ może to być nieco mylące, gdy patrzysz na nią po raz pierwszy.

Dzięki Kinemaster możesz oczekiwać funkcji edycji wideo typu komputerowego. Każda funkcja edycji, która przychodzi Ci do głowy, jest dostępna w Kinemaster, aby pomóc Ci połączyć małe klipy wideo i stworzyć doskonałe filmy. Kinemaster umożliwia bezpłatny eksport plików wideo do 39,8 GB.

Najlepszą rzeczą w Kinemaster jest to, że będziesz mógł edytować wszystkie swoje filmy w trybie poziomym. Dzięki temu uzyskasz więcej miejsca na oglądanie wyników. To bardziej jak profesjonalny twórca filmów, który może sprawić, że każde zadanie edycji wideo będzie dla Ciebie prostsze i łatwiejsze. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu na naukę funkcjonalności, ponieważ nie jest to łatwe dla początkujących.

Wniosek

Technologia sprawiła, że ​​łączenie oraz edytowanie zdjęć i filmów w podróży jest bardzo łatwe. Kiedy ludzie posiadają iPhone’a, bardzo kuszą ich fotografia i filmowanie. Jeśli i Ty jesteś jednym z nich, przydadzą Ci się wspomniane wyżej narzędzia do łączenia filmów.