11 najlepszych programów i narzędzi online do łączenia filmów

Udostępnij teraz w social media:

Dawno minęły czasy, kiedy edycja wideo była uważana za pracę techniczną. Obecnie każdy może łatwo przycinać, edytować lub dołączać filmy na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy, komputer stacjonarny czy tablet, bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej.

Oto niektóre z typowych terminów używanych do edycji filmów:

 • Dzielenie plików: jest to proces dzielenia długich filmów na krótsze klipy, które można odtwarzać osobno. Jest często używany do tworzenia filmów na YouTube.
 • Przycinanie plików: To nieco inny proces. Przycinanie wideo oznacza wycinanie niechcianych części, takich jak reklamy.
 • Łączenie / łączenie: Polega na łączeniu wielu plików wideo w jeden większy. Edytory wideo umożliwiają łączenie i dołączanie filmów o tej samej rozdzielczości i formatach.
 • Kadrowanie to metoda usuwania lub wycinania niechcianych części z ramki i pozostawienia tylko wymaganej części grafiki.

Jeśli chcesz połączyć wiele klipów wideo w jeden większy film lub jeśli są one w różnych formatach wideo, możesz użyć narzędzia do łączenia i łączenia wideo. Oto 10 najlepszych programów i narzędzi online, które umożliwiają łączenie filmów.

Wondershare Filmora

Wondershare Filmora to świetne narzędzie do dołączania wideo w różnych formatach bez zmiany oryginalnego pliku. Możesz także dzielić, przycinać i dodawać efekty specjalne do swoich filmów.

Filmora pozwala łączyć wiele filmów w jeden dłuższy film. Narzędzie Instant Cutter firmy Filmora jest dostępne, jeśli materiał został nakręcony kamerami akcji. To narzędzie pozwala ciąć duże klipy wideo 4K na mniejsze kawałki i wybierać najważniejsze części, aby połączyć je w nowy film. Dzięki tej aplikacji możesz wyciszyć swoje filmy, zastosować korekcję kolorów i łatwo łączyć filmy w wielu formatach.

Bandicut

Bandicut jest jednym z najlepszych dołączających do wideo, jeśli chodzi o dołączanie do wielu filmów. Jest łatwy w użyciu i szybko przetwarza wideo. Obsługuje prawie wszystkie typy plików wideo. Jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji tego narzędzia, połączone wideo będzie miało znak wodny.

Musisz kupić jego płatną wersję, aby przetworzyć połączone wideo bez znaku wodnego. Możesz także przesłać połączone lub połączone wideo bezpośrednio na YouTube lub Vimeo.

WeVideo

WeVideo to bezpłatne narzędzie do łączenia wideo online, które pozwala użytkownikom łączyć dźwięk, obrazy, filmy itp. Użytkownicy mogą dodawać wideo z witryny lub urządzenia społecznościowego, łączyć filmy i kończyć je muzyką lub efektami.

  Jak zmienić skrót klawiaturowy w skrypcie AutoHotKey

WeVideo oferuje wiele przejść w poszczególnych klipach audio, darmowe media z wykorzystaniem klipów audio z biblioteki i rywalizację o wideo z efektami dźwiękowymi, zanikaniem i wyciszaniem dźwięku oraz muzyką w tle. Użytkownicy nie muszą pobierać ani instalować narzędzia, aby z niego korzystać.

Klideo

Klideo został zaprojektowany i opracowany przez Softo. Umożliwia dołączanie do wielu filmów jednocześnie i obsługuje prawie wszystkie formaty wideo. Możesz dodać obramowanie połączonego filmu, a najlepsze jest to, że można go używać z nieograniczoną liczbą filmów.

Możesz uzyskać do niego dostęp przez przeglądarkę bez rejestracji i jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Możesz zaimportować dowolną liczbę klipów wideo lub wiele filmów, po prostu logując się na stronie internetowej. Możesz wybrać szablon proporcji lub przyciąć wideo.

Możesz także zastosować efekt przejścia, aby uzyskać płynny efekt scalania wideo. Clideo ułatwia dodawanie muzyki do końcowego filmu. Przeciągnij i upuść pozwala ułożyć filmy w preferowanej kolejności. To narzędzie umożliwia szybkie i łatwe łączenie wielu filmów.

ClipChamp

Clipchamp Online Video Editor to łatwe w użyciu narzędzie online, które oferuje zaawansowane funkcje edycji i jest całkowicie bezpłatne. Oferuje zarówno stabilność, jak i moc, co jest wielką zaletą. Oferują również płatną wersję, jeśli chcesz współpracować ze swoim zespołem przy różnych projektach.

Posiada obszerną bibliotekę audio i wideo do wyboru i obsługuje wiele formatów wideo. Za pomocą tej aplikacji online możesz łatwo pobierać scalone filmy wysokiej jakości.

Fastreel

Fastreel pozwala szybko łączyć filmy online i wprowadzać inne niesamowite zmiany w swoim filmie. Interfejs jest prosty i intuicyjny. Możesz także dodać wiele klipów do osi czasu, aby ułatwić łączenie filmów online.

Możesz łatwo przyciąć wideo do żądanych proporcji, korzystając z wielu szablonów. Możesz także zastosować efekty przejścia, aby nadać scalonemu filmowi kinowy wygląd. Fastreel ma wiele innych narzędzi do edycji, które pomogą Ci tworzyć profesjonalne filmy. Możesz dodać tekst do wideo, skompresować go, użyć efektów podzielonego ekranu i wielu innych funkcji.

Darmowy konwerter wideo WinX

Darmowy konwerter wideo WinX jest jednym z najpopularniejszych bezpłatnych programów do łączenia wideo dla systemu Windows i może być używany do łączenia filmów z różnych formatów w jeden plik, bez wpływu na oryginalną jakość.

Możesz zapisywać i scalać wiele formatów wideo, a także je edytować, na przykład zmieniać głośność, dodawać napisy lub przycinać plik wideo, przycinać go i tak dalej.

 • Przesyłaj obrazy i filmy z urządzenia, które chcesz połączyć. Przesyłanie klipów wideo może trwać do godziny.
 • Możesz uporządkować zawartość za pomocą narzędzia Przytnij. Pozwala to kontrolować, w jaki sposób każdy klip jest wycinany i scalany z następnym.
 • Natychmiast pobierz film, aby udostępnić go rodzinie, znajomym i obserwatorom.
  Jak dokonać doskonałych zmian perspektywy w Photoshopie dla obrazów i logo

Adobe Spark

Adobe Spark umożliwia łączenie filmów i obrazów. Możesz łączyć różne klipy i obrazy, a następnie w razie potrzeby je przycinać. Błyskawicznie twórz treści wideo, które możesz udostępniać w YouTube, TikTok lub innych witrynach. Oto kroki, które możesz wykonać, aby scalić wideo:

 • Wypełnij ekran pożądanym wyglądem.
 • Aby wypełnić ramkę pionową lub przyciętą zawartością, włącz opcję Wypełnij ekran.
 • Przeciągnij ramkę, aby upewnić się, że obiekt pozostaje ostry w całym klipie.
 • Jeśli chcesz wyeliminować dźwięk z wideo, wybierz opcję Wycisz.
 • Możesz zrobić więcej ze swoimi filmami, będąc w ruchu.

Adobe Spark umożliwia edycję filmów w profesjonalnej jakości w ciągu kilku sekund. Możesz nagrywać, edytować, a następnie udostępniać swoje filmy bezpośrednio z telefonu.

VEED

Z VEED, możesz łatwo łączyć, łączyć i łączyć pliki wideo, audio i graficzne w trybie online. VEED ułatwia łączenie filmów na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows, Mac, telefonu komórkowego lub tabletu.

Możesz łatwo wyciąć i przyciąć wiele klipów wideo do jednego pliku dzięki łatwej w użyciu osi czasu. Do klipów wideo można dodawać pliki audio i obrazy. Napisy można dodać jednym kliknięciem. Może być używany w dowolnej przeglądarce i wersji, w tym na iPhone’ach, Androidach i laptopach.

 • Prześlij swoje pliki wideo i/lub zdjęcia, a następnie je wybierz.
 • Ułóż pliki we właściwej kolejności na osi czasu wideo. Aby przyciąć dowolne końce pilnika, możesz użyć naszego obcinaka/rozdzielacza
 • Kliknij przycisk „Eksportuj”. Otrzymasz zupełnie nowy scalony plik wideo. Pojedynczy plik zawierający wiele klipów

VEED obsługuje wszystkie formaty plików. Przesyłanie wielu typów plików, porządkowanie ścieżek wideo na osi czasu, a następnie eksportowanie ich jako jednego pliku jest łatwe. Możesz połączyć dwa klipy razem, tworząc relację na Instagramie, lub kilka klipów z muzyką i zdjęciami, tworząc reklamę na YouTube. Możesz także zmienić rozmiar swoich klipów jednym kliknięciem.

InVideo

InVideo, narzędzie do edycji wideo, umożliwia użytkownikom bezproblemowe łączenie plików audio i wideo. Jest to jedno z najłatwiejszych w użyciu narzędzi z interfejsem, do którego każdy może uzyskać dostęp. Nie bombarduje Cię spamem ani reklamami. Pozwala pracować w pełnym skupieniu, unikając wszelkich przerw.

  Jak korzystać z soczewek 3D World w Snapchacie

Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z tej aplikacji jest to, że pozwala ona łączyć filmy online bez znaku wodnego bez konieczności subskrypcji premium.

InVideo umożliwia łączenie wideo i obrazów, audio i innych plików wideo. Oto kroki, które możesz wykonać, aby scalić filmy za pomocą InVide0:

 • Zarejestruj się za darmo, a następnie kliknij „Puste płótno”. Aby rozpocząć, kliknij przycisk „zrób film”.
 • Prześlij swoje pliki, klikając przycisk „Prześlij plik” znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu. Kliknij plik, który chcesz scalić, a następnie prześlij go. Możesz także użyć ich filmów, obrazów i innych stylów.
 • Scal pliki, przeciągając je i upuszczając na osi czasu, aż będziesz zadowolony z aranżacji. Możesz dostosować czas trwania, dodać dźwięk i zmienić jego długość. Wybierz żądany współczynnik proporcji, a następnie kliknij „Eksportuj”.

Apowersoft

Apowersoft umożliwia łączenie filmów online bez konieczności tworzenia konta lub rejestrowania się na ich stronie internetowej. Możesz dołączyć do filmów w zaledwie trzech prostych krokach-

 • Wejdź na ich stronę i prześlij swoje filmy w kilka sekund.
 • Ułóż sekwencję filmów, przeciągając i upuszczając. Następnie kliknij „Rozpocznij scalanie”
 • Kliknij pobierz, aby pobrać scalony plik na swój komputer.

Jednocześnie możesz dodać do 5 filmów w wybranej przez siebie kolejności. Obsługuje wiele formatów wideo i nie musisz pobierać żadnej aplikacji, aby scalić filmy. Apowersoft pomaga szybko i skutecznie tworzyć wysokiej jakości filmy. Jest całkowicie darmowy, a Twój film wideo jest automatycznie usuwany po 24 godzinach z ich serwera w celu ochrony prywatności.

Wniosek 📽️

Nie musisz być profesjonalistą w edycji filmów, aby szybko je połączyć. Możesz przejść do dowolnej z powyższych witryn lub pobrać aplikacje, aby łatwo scalić filmy w wielu formatach i wyeksportować je na swoje urządzenie. Więc jakie oprogramowanie zamierzasz dzisiaj wypróbować? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Możesz być także zainteresowany Kreatorami wideo online lub najlepszymi narzędziami do przycinania wideo.

x