9 najlepszych serwerów hostingowych Post Scriptum do zdominowania pola bitwy

Serwery hostingowe Post Scriptum umożliwiają grę bez żadnych przerw, zapewniając łatwą ścieżkę zarządzania serwerem gry z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie.

Granie w gry wideo jest dla wielu jedną z najbardziej rozrywkowych czynności. Znajdziesz wiele gier opartych na gatunku, stylu, koncepcji, grafice itp.

Jedną z takich gier, która może Cię zainteresować, jest Post Scriptum, która opiera się na historycznej dokładności. Grafika jest znakomita, a broń, budynki, konstrukcje, gracze, pojazdy itp. Wyglądają realistycznie.

A jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tę grę, potrzebujesz potężnego serwera gry. Będzie hostować grę i zapewni Ci wiele funkcji i możliwości, które sprawią, że Twoja gra będzie wyjątkowa bez opóźnień i błędów.

Jest to o wiele lepsze niż hostowanie gry na komputerze przy użyciu zwykłej sieci, co wiąże się z przestojami i przerwami w działaniu.

Porozmawiajmy więc o tym, czym jest Post Scriptum i jak zakup serwera gry może pomóc ulepszyć rozgrywkę.

Co to jest post scriptum?

Post Scriptum to internetowa gra symulacyjna typu first-shooter oparta na scenariuszach z II wojny światowej, skupiająca się na bitwach na dużą skalę, dokładności historycznej, spójności, pracy zespołowej i komunikacji.

Gra została stworzona przez Periscope Games i wydana przez Offworld Industries. Została wydana 9 sierpnia 2018 r. Ta gra ma wiele map, takich jak Arnhem, Doorwerth, Driel, Velmolen, Oosterbeek, Grave, Veghel i inne. Otrzymasz zaawansowaną broń, różne pojazdy, tryb dowódcy, czołg, opcje logistyczne i wiele więcej.

Rozgrywka

Przeżyj wyjątkowe kampanie w taktycznych strzelankach Post Scriptum, takich jak Operation Market Garden, Operation Overlord lub Plan Jaune, które obejmowały:

  • Lasy, farmy, miasta i obszary wiejskie w Holandii
  • Rzeki i góry Belgii
  • Brzegi Francji

Niezależnie od tego, czy lecisz na paralotni z samolotu, lądujesz na lądzie, czy uzupełniasz zapasy w działającym czołgu, znajdziesz wiele powodów, by pozostać w grze. Przedstawia scenerię II wojny światowej, której nigdy wcześniej nie odkrywałeś.

Post Scriptum obejmuje różne teatry w formie różnych rozdziałów:

  • Rozdział 1 – Krwawa Siódma: Zawiera 1. Dywizję Powietrznodesantową, 9. Waffen SS oraz 82. i 101. Dywizję Powietrznodesantową z ponad 40 pojazdami i 9 mapami.
  • Rozdział 2 – Plan Jaune: Obejmuje inwazję na Francję w latach czterdziestych XX wieku. Zawiera Wehrmacht z 1940 roku i armię francuską, a także dziesiątki pojazdów, 2 nowe mapy i nie tylko.
  • Rozdział 3 – Day of Days: Obejmuje inwazję na Normandię i zawiera nowe frakcje, takie jak amerykańska 4. piechota i niemiecki Fallschirmjager, z nowymi pojazdami i bronią.

Dlaczego potrzebujesz serwera gier, aby uruchomić Post Scriptum?

Być może napotkałeś pewne problemy podczas grania w gry na komputerze. Załóżmy, że nagły wzrost napięcia prowadzi do wyłączenia komputera bez zapisywania gry objętej usługą. W takim przypadku będziesz musiał zacząć od początku.

Aby uniknąć takich scenariuszy, najlepszym rozwiązaniem jest niezawodna usługa. Pomaga w następujących czynnościach:

  • Ochrona Twojego serwera 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przed niechcianymi ścieżkami DDoS, dzięki czemu możesz grać w grę bez żadnych przerw
  • Zapewnienie wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu, takiego jak najnowsze procesory Intel i Ryzen, dyski SSD i dodatkowa przestrzeń
  • Umożliwiając wybór najbliższego serwera spośród wielu lokalizacji na całym świecie, aby zaoferować korzyści z najniższych pingów, wysokiej wydajności i niesamowitej szybkości.

Omówmy teraz niektórych z najlepszych dostawców hostingu Post Scriptum, aby poprawić wrażenia z gry.

Nitrado

Wynajmij swój ulubiony serwer Post Scriptum od Nitrado i ciesz się bezproblemową grą. Pozwoli ci to łatwo instalować wtyczki i modyfikacje, udostępniać dostęp znajomym i wspólnie zarządzać serwerem.

Nitrado ma najkrótsze trasy internetowe, więc otrzymujesz najniższe pingi. Z każdym serwerem otrzymujesz codzienną opcję tworzenia kopii zapasowych zapisanych gier i plików na oddzielnym serwerze i przywracania tego samego w razie potrzeby.

Co więcej, Nitrado używa niezawodnego i wysokiej jakości sprzętu serwerowego, aby zapewnić Ci wyjątkową wydajność i doświadczenie bez opóźnień. Korzystając z Nitrado, możesz elastycznie obsługiwać swój serwer, łatwo przełączać się między dostępnymi grami oraz aktualizować lub obniżać wersję serwera gier, kiedy tylko chcesz.

Wybieraj spośród różnych planów abonamentowych lub przedpłaconych już od 24,99 USD za 30 dni, aby grać w Post Scriptum na komputerze. Możesz wybrać od 20 do 82 slotów lub skonfigurować swój serwer, wybierając liczbę slotów i czas trwania planu.

4Gracze sieciowi

Otrzymuje niezawodny serwer gry Post Scriptum od 4Netplayers i podejmuje wyzwania w miarę postępów w grze. Ciesz się najlepszą grafiką i szybkością, łatwo konfigurując serwer i używaj go bez żadnych problemów.

4Netplayers ma ponad 120 modów i gier na serwerze w chmurze bez dodatkowych kosztów. Możesz więc wybrać preferowane gry i tryby i cieszyć się rozgrywką. Zajmuje się wszystkimi aktualizacjami serwera i gry. Gdy tylko jakakolwiek aktualizacja będzie dostępna, automatycznie instaluje aktualizację w twoim systemie bez zakłócania trwającej gry.

Z każdym serwerem otrzymujesz bezpłatną ochronę przed atakami DDoS, dzięki czemu nie będzie żadnych problemów z bezpieczeństwem ani przerw w grze. 4Netplayers wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt serwerowy wyposażony w szybkie dyski SSD, 248 GB pamięci RAM i procesory Intel Xeon. Dzięki temu możesz grać w swoje gry z prędkością błyskawicy.

Otrzymasz niezawodny serwer kopii zapasowych, na którym zostaną utworzone kopie zapasowe wszystkich zapisanych konfiguracji i gier. Interfejs sieciowy serwera jest przyjazny dla użytkownika i potężny, co pozwala tworzyć, dostosowywać, uruchamiać i zarządzać różnymi serwerami gier. Dzięki systemowi informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym możesz uzyskać wgląd w swój serwer gry.

Wybierz swój serwer już dziś w cenie początkowej 5,36 USD/miesiąc, który jest gotowy do gry w ciągu kilku minut i jest wyposażony w prostą konfigurację, automatyczne kopie zapasowe i automatyczne aktualizacje.

GTXGaming

Zamów serwer gry Post Scriptum od GTXGaming i skonfiguruj go w ciągu kilku minut od zakończenia rejestracji. Jest wyposażony w opcję przełączania gier, dzięki czemu możesz łatwo przełączać się na inne gry dostępne na serwerze za pomocą kilku kliknięć. Codziennie wykonuje kompletne kopie zapasowe serwera gry, dzięki czemu nigdy nie utracisz żadnych danych. Ponadto uzyskaj pełną kontrolę nad swoim serwerem dzięki łatwemu interfejsowi sieciowemu.

Zawodowi gracze mogą korzystać z pełnego dostępu do FTP i edytorów tekstu, aby ręcznie skonfigurować serwer gry. Jeśli chcesz, aby Twoi znajomi zarządzali Twoim serwerem za Ciebie, możesz udostępnić im dostęp i uprawnienia.

GTXGaming co 2 lata inwestuje ogromne kwoty w zakup najnowocześniejszych dysków SSD, procesorów i pamięci, aby wydajność była zawsze na najwyższym poziomie. Aktualizuje zakres procesorów, aby zapewnić najlepszy możliwy ping i FPS.

Twoje dane osobowe są bezpieczne w GTXGaming, ponieważ wykorzystuje szyfrowanie SSL, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i szyfrowanie hasła md5 do bazy danych we wszystkich usługach. Możesz również skonfigurować swój serwer zgodnie z wymaganiami.

Rozwiązania Blue Fang

Gotowy do gry w symulację II wojny światowej? Wynajmij teraz serwer gry Post Scriptum od Blue Fang Solutions i doświadcz historycznej dokładności, trudnej krzywej uczenia się i wielu innych.

Wraz z planem serwera otrzymasz dostęp do panelu nadzorcy, edytora wiersza poleceń i internetowego menedżera plików. Profesjonalni gracze uzyskają 100% dostęp do FTP. Będziesz mieć możliwość wybrania opcji bez brandingu.

Podaj swój 64-bitowy identyfikator Steam zespołowi Blue Fang Solutions, aby mogli dodać Cię jako administratora, co umożliwi późniejsze dodanie większej liczby administratorów. Wszystkie serwery gier działają na najwyższym priorytecie procesora, dzięki czemu twój serwer przetwarza twoją grę na zasadzie pierwszego priorytetu, a nie wszystkie inne procesy. Po prostu zapłać dodatkowe 5 USD i skorzystaj z tej usługi.

Oprócz tego otrzymasz srebrne wsparcie, dedykowane IP i więcej. Blue Fang Solutions wykorzystuje wysokowydajne procesory i dyski SSD, aby zapewnić najniższe pingowanie. Możesz śledzić uruchamianie, zatrzymywanie i ponowne uruchamianie serwera za pomocą interfejsu internetowego.

Wybierz automaty, centrum danych i termin płatności, aby rozpocząć grę. Skorzystaj z 72-godzinnej gwarancji zwrotu pieniędzy od daty zakupu.

1GSerwerHost

Ciesz się błyskawiczną rozgrywką dzięki 1GServerHost na swoim komputerze bez żadnych kłopotów. Dokończ płatność i pozwól 1GServerHost skonfigurować serwer w ciągu kilku minut. Oferuje możliwość nieograniczonej liczby graczy do grania w Twoją grę zgodnie z Twoim wyborem.

Elegancki panel sterowania pozwala kontrolować i zarządzać ustawieniami serwera gry. Możesz także łatwo przełączać się między dostępnymi grami, po prostu podnosząc bilet. 1GServerHost jest potężny, z 9 globalnymi lokalizacjami, które zapewniają pełne kopie zapasowe poza siedzibą firmy i ochronę przed atakami DDoS.

Możesz kontrolować automatyczne ponowne uruchamianie, tworzenie kopii zapasowych, aktualizacje i formularze edytora konfiguracji z panelu kontroli celnej. Otrzymasz obsługiwane mody, DLC i mapy.

1GServerHost ma wyższą wydajność serwera dzięki procesorowi AMD Ryzen 9 5,2 GHz z 16 rdzeniami i 32 wątkami. Ponadto zapewnia 128 GB dwukanałowej pamięci DDR4 32000 MHz i 7000 MB/s NVMe PCIE GEN 4.0.

Wybierz plan serwera już dziś w cenie początkowej 19 USD miesięcznie i skorzystaj z 72-godzinnej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Usprawnij serwery

Korzystaj z najszybszej gry symulacyjnej z perspektywy pierwszej osoby na swoim komputerze dzięki serwerom Streamline i skup się na bitwach na dużą skalę, dokładności historycznej i nie tylko. Po sfinalizowaniu zakupu będziesz mógł grać w grę Post Scriptum w ciągu kilku minut po zakończeniu automatycznej konfiguracji.

Streamline Servers posiada znaną na całym świecie sieć zaprojektowaną przez doświadczonych graczy dla graczy, umożliwiającą im granie w gry bez lagów ze znajomymi. Obecnie zapewnia system instalacji jednym kliknięciem, dzięki czemu można bezpośrednio instalować dowolne dodatki z Menedżera modów.

Możesz mieć pełną kontrolę nad swoim serwerem, co jest możliwe tylko dlatego, że Streamline-Servers ma potężne funkcje i elastyczny projekt. Pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek, umożliwiając płynną grę.

Streamline Servers posiada swoją infrastrukturę w różnych lokalizacjach na całym świecie, w tym w Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Atlancie, Nowym Jorku, Phoenix, Seattle, Sao Paulo, Montrealu, Holandii, Paryżu, Norymberdze, Londynie, Auckland, Singapurze, Tokio, Brisbane, Melbourne, Perth i Sydney.

Wynajmij serwer gry Post Scriptum już od 1 USD za miejsce i wybierz miejsca od 20 do 80.

Serwery Cytadeli

Czy jesteś gotowy, aby zagrać w zabawną grę historyczną bez żadnych kłopotów?

Wynajmij serwer gry Post Scriptum od Citadel Servers i korzystaj z niekończących się korzyści. Błyskawicznie skonfiguruj swój serwer i zacznij grać w ciągu kilku minut od rejestracji. Z łatwością modyfikuj ustawienia serwera za pomocą potężnego panelu sterowania.

Serwery Citadel korzystają z panelu kontrolnego TCAdmin, który można w dużym stopniu dostosowywać i zapewnia łatwe do wyboru opcje. Za pomocą panelu sterowania możesz przełączać się pomiędzy grami dostępnymi na Twoim serwerze. Doświadczeni gracze uzyskają pełny dostęp do FTP i internetowego menedżera plików.

Planuj kopie zapasowe serwera i skrypty, kiedy tylko chcesz i otrzymuj najnowsze wersje modów z panelu kontrolnego TCAdmin. Serwery Citadel wykorzystują wysokowydajne procesory Xeon, dyski NVMe i nie tylko, aby zapewnić moc Twojej grze.

Ponadto możesz łatwo instalować wtyczki i mody, dodawać administratorów jednym kliknięciem myszy, szybko zmieniać mody, uzyskiwać dostęp do narzędzi innych firm i wiele więcej. Otrzymasz również status serwera, taki jak start, stop lub restart.

Zintegrowany system tworzenia kopii zapasowych umożliwia zapisywanie gier i plików w oddzielnym folderze lub na serwerze, dzięki czemu można je przywrócić w dowolnym momencie. Zaawansowana ochrona przed atakami DDoS chroni Twój serwer przed niechcianymi atakami i sprawia, że ​​serwer działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Serwery Citadel obejmują Seattle, Dolinę Krzemową, Los Angeles, Dallas, Miami, Montreal, Nowy Jork, Chicago, Londyn, Amsterdam, Frankfurt, Paryż, Mediolan, Tokio, Sydney i Singapur. Wybierz najbliższą lokalizację, aby doświadczyć niskiego pingu i wysokiej wydajności.

Skonfiguruj teraz swój serwer i uruchom go w ciągu kilku minut, aby rozpocząć grę ze znajomymi.

NISKIE MS

LOW.MS jest wyposażony w zaawansowane funkcje, w tym bezpłatną migrację serwera, limit 10 GB pamięci i aktualizacje. Gdy tylko otrzyma płatność, proces konfiguracji rozpocznie się automatycznie, umożliwiając grę w ulubioną grę w ciągu kilku minut.

LOW.MS wykorzystuje najnowsze procesory, w tym procesory Intel i AMD Ryzen, takie jak Intel i9, Seon E-series i Ryzens, z szybkością do 5,3 GHz. W połączeniu z dyskami Intel SSD i pamięcią DDR4 zapewnia wysoką wydajność podczas grania.

Wszystkie serwery są wyposażone w ochronę DDoS o przepustowości co najmniej 10 Gb/s, co eliminuje ryzyko ataków i minimalizuje przerwy w działaniu. Niektóre centra danych wykorzystują Corero SmartWall, co pozwala chronić serwer gier w trybie offline.

Otrzymasz wiele dostępnych lokalizacji na całym świecie, w tym Bend, Los Angeles, Dallas, Miami, Ashburn, Londyn, Norymberga, Helsinki, Warszawa, Singapur i Sydney. Możesz także skorzystać z opcji „test ping”, aby wybrać najlepsze centrum danych, które oferuje najniższe ping dla twoich gier.

Serwery LOW.MS Post Scriptum zaczynają się od 7,50 USD/miesiąc bez minimalnego okresu i możliwością anulowania w dowolnym momencie. Możesz skorzystać z 5-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z jej usług.

Twórz i przetrwaj

Błyskawicznie skonfiguruj swój serwer gier Post Scriptum za pomocą platformy hostingowej CraftAndSurvive i korzystaj z zaawansowanych funkcji. Co 15 minut zapisuje kopię serwera gry i wysyła pliki do zewnętrznego systemu kopii zapasowych. Możesz je przywrócić w dowolnym momencie za pomocą prostych kliknięć.

CraftAndSurvive ma standardowy edytor dla nowych użytkowników, dzięki czemu mogą łatwo wprowadzać zmiany w ustawieniach serwera za pomocą rozwijanych menu obszaru wprowadzania tekstu i nie tylko.

Przesyłaj wtyczki w dowolnym miejscu i czasie za pomocą Beyond API w swoim Mod Managerze i uzyskaj dostęp do bibliotek DLL. CraftAndSurvive obsługuje wszystkie mapy, w tym mapy niestandardowe. Dzięki panelowi sterowania uzyskasz pełny dostęp do FTP, wbudowanego menedżera MySQL, PID, harmonogram zadań, łatwą w użyciu konfigurację, wbudowany menedżer plików i wiele więcej.

Ponadto obejmuje cały świat dzięki 15 centrom danych, w tym w Nowym Jorku, Los Angeles, Montrealu, Dallas, Oregonie, Charlotte, Paryżu, Sydney, Frankfurcie, Londynie i innych. W każdym centrum danych znajdziesz skuteczną ochronę przed atakami DDoS.

Zamów grę już dziś i zacznij cieszyć się rozgrywką ze znajomymi.

Wniosek

Post Scriptum to wymagająca gra, która staje się popularna wśród wielu graczy, którzy lubią gry symulacyjne online typu first-shooter. Przenosi scenariusz II wojny światowej na ekran, dając ci możliwość walki z wrogiem za pomocą zaawansowanej broni, pojazdów i nie tylko.

Niezawodny serwer dedykowany zapewnia graczom moc, wydajność, kontrolę i bezpieczeństwo, dzięki czemu mogą oni cieszyć się emocjonującą rozgrywką ze znajomymi bez żadnych przerw.

Możesz także eksplorować serwery hostujące gry Isle, aby hostować własny Jurassic World.

x