9 narzędzi do korekty, dzięki którym Twój post na blogu będzie można udostępniać

Udostępnij teraz w social media:

Posty, które można udostępniać, są cenne w każdej kampanii w mediach społecznościowych. Zwiększenie możliwości udostępniania treści zaowocuje wydajniejszą kampanią.

Twoja wiadomość rozprzestrzeni się szybciej, a Ty wydasz mniej. Chodzi o dotarcie do większej liczby odbiorców w szybkim tempie bez dodatkowych kosztów!

Z tego powodu opracowano kilka strategii i technik. Coraz więcej blogerów używa ich codziennie, aby ułatwić udostępnianie swoich postów na blogu.

Blogerzy zazwyczaj wykonują różne zadania, aby zapewnić wysoką jakość swoich treści. Obejmują one planowanie, pisanie, korektę, redagowanie i publikowanie, a żonglowanie nimi może być kłopotliwe na raz.

Jakość Twoich treści w większości przypadków określa, w jaki sposób udostępniać swoje posty na blogu są.

Posiadanie wysokiej jakości treści spodoba się elitarnej publiczności; który określa, jak i gdzie Twoje posty będą publikowane i udostępniane. Korzystaj z różnych narzędzi do ulepszania treści, aby poprawić jakość treści.

Korzystając z profesjonalnej usługi korekty online, możesz poświęcić trochę czasu na skupienie się na bardziej wymagających zadaniach na swoim talerzu. W ten sposób Twoje blogi będą skalować się przez platformy mediów społecznościowych, takie jak pożar buszu.

Będzie to raczej rozczarowujące, jeśli Twoje posty nie będą miały sensu z powodu drobnych błędów, których można było całkowicie uniknąć. Twoje posty muszą mieć płynność i sens. Usługi korekty mają Ci w tym pomóc.

Piątek

Fiverr umożliwia dostęp do międzynarodowego klastra profesjonalnych korektorów i redaktorów. Koncentrując się na pisaniu, inne posty będą sprawdzane i edytowane.

Będziesz mógł bardziej skupić się na tworzeniu wysokiej jakości treści, ponieważ będziesz mieć więcej czasu na swoje ręce, uwalniając swój harmonogram.

Twoje posty będą dopracowywane przez utalentowanych korektorów za doskonałą, przyjazną dla kieszeni opłatą. Istnieje dobry system bezpieczeństwa, który zapewnia ochronę Twojej inwestycji, niezależnie od jej wielkości.

Dzięki temu Fiverr jest jedną z najbardziej zaufanych witryn freelancerów w Internecie.

Dla nowych blogerów, szanuj tę stronę i korzystaj z usług outsourcingu tak często, jak to możliwe. Nawet doświadczeni blogerzy będą pod wrażeniem tego, ile wartości mogą dodać do swoich witryn, korzystając z usług Fiverr.

Ulisses

Ulisses to świetne narzędzie przeznaczone dla blogerów z funkcją zwiększania ich produktywności w ruchu. Blogowanie wiąże się z wychodzeniem z biura w celu zebrania informacji do postów na blogu.

  Jak uzyskać bezpłatny raport kredytowy

Wyzwanie pojawia się, gdy nie możesz pisać w terenie. Nie będziesz w stanie uchwycić niektórych drobniejszych szczegółów do uwzględnienia w swojej pracy.

Zacznij pisać w terenie dzięki tej aplikacji, zapisując wszystkie szczegóły, gdy są świeże w Twojej głowie lub jeszcze lepiej przed Tobą. W ten sposób Twoje treści będą bardziej atrakcyjne dla odbiorców, a Twoja historia będzie żywa i bardziej wyrazista.

Wieloplatformowe możliwości tej aplikacji zapewniają, że nie jesteś ograniczony do typu posiadanego urządzenia. Możesz także wyeksportować swoją pracę do kilku formatów, takich jak PDF, lub wyeksportować ją bezpośrednio do WordPress.

Łatwe liczenie słów

Podczas pisania ważne jest, aby zwracać uwagę na liczbę słów. Profesjonalny pisarz powie ci, że nie może pisać bez zwrócenia uwagi na liczbę słów.

Nawet jeśli nie masz nic przeciwko temu, jak długo będzie trwać to, co piszesz, zawsze będziesz mieć limit liczby słów w każdym poście na blogu.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zachować tutaj równowagę. Będziesz mógł wiedzieć, ile słów należy użyć w akapicie i w wierszu. Easy Word Count dokładnie poinformuje Cię, ile słów wpisałeś.

Wklej swój tekst do aplikacji, a natychmiast poda Ci liczbę słów i inne parametry. Od dawna zaufało mu wielu blogerów, więc nowi blogerzy mogą z niego korzystać bez obaw.

Sprawdzanie plagiatu

Narzędzie do sprawdzania plagiatu przez małe narzędzia SEO to zbiór narzędzi do korekty i edycji, które są bardzo przydatne w tym, co robią i które mogą świadczyć usługi najwyższej jakości bez żadnych kosztów.

Godne uwagi jest to, że sprawdzanie plagiatu jest bardzo skuteczne w sprawdzaniu twojego woka pod kątem plagiatu online. Zapewni to, że oddasz autentyczną pracę, nawet jeśli pożyczysz informacje z artykułów online.

Unikaj zakłopotania, gdy Twoja praca została odrzucona z powodu plagiatu. Trudno jest usunąć plamę na reputacji profesjonalnego blogera spowodowaną piractwem. Ucieknij przed tym, korzystając z tego bezpłatnego narzędzia, aby zapewnić profesjonalną jakość treści.

Wklejasz tutaj swój tekst i podkreślasz, gdzie Twoja praca wydaje się być podobna do niektórych dokumentów online. Możesz edytować swoją pracę online, gdy ją ponownie sprawdza. Posiadanie oryginalnych treści sprawia, że ​​jest bardziej prawdopodobne, że będą udostępniane wśród elitarnych czytelników, a kto nie chciałby tej publiczności?

  Jak skonfigurować kontakty domowe i dzwonić do nich za pomocą Asystenta Google

Najpopularniejszy post musi być zgodny z wieloma zasadami gramatycznymi. Musisz albo zatrudnić profesjonalnych korektorów, albo nauczyć się tych zasad. To narzędzie rozwiązuje to wyzwanie, sprawdzając Twoją pracę w ponad 20 językach.

Dla tych, którzy nie piszą po angielsku, nie martw się, Twoja praca będzie sprawdzana zarówno w języku angielskim, jak iw innych językach. Po prostu wklejasz swoją pracę do Narzędzie językowei natychmiast sprawdzi Twoją pracę i natychmiast przekaże Ci informację zwrotną.

Redaktor Hemingwaya

Redaktor Hemingwaya to świetny sposób na poprawę umiejętności pisania na klawiaturze. Pozwala zidentyfikować swoje braki w pisaniu. Twoja praca jest analizowana, a następnie błędy są wyróżniane różnymi kolorami i wyświetlane po prawej stronie z empirycznymi szczegółami.

Dzięki tej szczegółowej analizie możesz zrozumieć, co i jak odpowiednio dostosować. Wielokolorowa prezentacja błędów przydaje się przy wyróżnianiu różnych rodzajów błędów, pozwalając na rozróżnienie, które z nich najłatwiej dokuczają.

Korzystając z tego narzędzia, będziesz mógł dokładnie wiedzieć, na czym skoncentrować swój wysiłek – funkcja, której nie oferują zwykłe edytory tekstu.

Lotka

Kiedy używasz Lotka, dostajesz próbki ich pracy. To będą twoje ćwiczące modele do korekty. Po wykonaniu każdego zadania otrzymasz zestawienie swoich wyników.

Miejsce, w którym miałeś rację, poszło źle lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zostanie przeanalizowane i automatycznie wyświetlone przez witrynę.

Przykładowe teksty są tylko fikcyjnymi tekstami, których można użyć kilka razy, ponieważ system resetuje je po każdej sesji. Możesz to robić, dopóki twoje umiejętności nie będą doskonałe i będziesz w stanie poradzić sobie z zadaniami, które pojawią się na twojej drodze.

Oprogramowanie imbirowe

Oprogramowanie imbirowe to zbiór narzędzi, który jest bardzo atrakcyjny dla każdego blogera. Oferuje elastyczność posiadania wszystkich narzędzi do korekty w tym samym pakiecie z edytorem tekstu, dzięki czemu możesz wykonywać zadania, o których myślałeś, że nie są możliwe na piśmie.

Edytor tekstu tutaj automatycznie koryguje błędy w pisowni, gdy piszesz dalej. Oprócz tego może przeczytać na głos Twój artykuł i ostrzec Cię o najczęściej używanych frazach.

Dzięki temu Twoja praca wydaje się aktualna, a przez to interesująca dla Twoich czytelników. To nieocenione narzędzie, które znacznie poprawi Twoją efektywność. Stwórz atrakcyjny post za pomocą tego narzędzia, a pobudzisz wyobraźnię swoich czytelników.

  Najlepsze zestawy Steam Summer Sale 2017

1Checker

Czy chcesz mieć luksus sprawdzania tekstu w dowolnym miejscu bez konieczności przenoszenia go z jednej aplikacji do drugiej? 1Checker ma możliwość sprawdzenia, co piszesz, bez względu na to, gdzie się znajduje – edytory tekstu czy przeglądarki internetowe.

Możliwość sprawdzenia swojej pracy na dowolnej platformie jest jak mobilność. Doświadczysz minimalnego zamieszania przy sprawdzaniu swoich postów, a ich wartość wzrośnie. Poprawa jakości treści, nawet postów w mediach społecznościowych, za pomocą błyskawicznych, kompleksowych narzędzi może znacznie poprawić stopień udostępniania postów.

Wniosek

Te narzędzia to skuteczny sposób na podniesienie jakości Twoich postów. To nie jest pełna lista, ponieważ istnieje wiele innych narzędzi, które mogą Ci pomóc. Chociaż nie gwarantuje się działania wszystkich narzędzi, liczy się sposób, w jaki z nich korzystasz.

Nie ma aplikacji boga, która mogłaby wykonywać wszystkie funkcje. Najskuteczniejszym sposobem na maksymalne wykorzystanie tych narzędzi jest używanie ich w połączeniu. Jedna aplikacja zminimalizuje wady drugiej, podczas gdy inne dodadzą sobie nawzajem swoje zalety.

Czy któreś z narzędzi, które Ci się sprawdziły, w dużej mierze nie zostały tutaj wymienione? Czy któryś z wymienionych tutaj rozczarował Cię lub nie działał zgodnie z wymaganiami? Przyczyń się do tego tematu i podziel się swoją opinią na temat tego, jak można ułatwić udostępnianie swoich postów na blogu.

Ze scenariuszem Lory

Lori Wade jest niezależną autorką treści dla Rozwijający się pisarz który interesuje się szeroką gamą dziedzin, od edukacji i marketingu internetowego po przedsiębiorczość. Jest także entuzjastyczną nauczycielką, która stara się przenieść edukację na inny poziom, tak jak my wszyscy. Jeśli interesuje Cię pisanie, możesz ją znaleźć na Świergot lub Google+ lub znajdź ją w innych mediach społecznościowych. Przeczytaj i przejmij przydatne spostrzeżenia Lori!

x