9 Stream Deck dla Twitch, YouTube, Discord i innych… aby zwiększyć produktywność

Stream Deck pozwala Ci być bardziej produktywnym na YouTube, Twitchu, Discord i wielu innych platformach.

Jeśli jesteś entuzjastą gier, być może słyszałeś o taliach strumieniowych, ponieważ mogą one pomóc w zwiększeniu wydajności i wydajności gry. Ale może znacznie więcej niż tylko pomóc w grach strumieniowych.

Co to jest talia strumieniowa?

Urządzenie strumieniowe to sprzęt lub urządzenie składające się z zestawu fizycznych kluczy. Możesz dostosować te klawisze, aby umożliwić im wykonywanie określonych funkcji. Graczom pomaga zarządzać innymi rzeczami, które dzieją się podczas gry.

Podłącza się go do komputera za pomocą kabla USB. Pozwala załadować dedykowane oprogramowanie i zaprogramować wszystkie przyciski, które zawiera.

Zastosowania Stream Deck

 • Pokłady strumieniowe są przeznaczone głównie dla streamerów podczas grania w gry online na różnych platformach streamingowych, takich jak Twitch, Discord itp.
 • Działają one również skutecznie w przypadku YouTuberów lub podobnych twórców treści, którzy lubią przesyłać strumieniowo filmy w dowolnym celu. Mogą to być świetne narzędzia do produkcji wideo dla twórców treści.
 • Oprócz gier i produkcji, decki strumieniowe pozwalają również kontrolować zadania związane z pracą. Na przykład możesz zautomatyzować aplikacje MS, inicjować skróty klawiaturowe w dowolnej aplikacji itp.
 • Niektórzy użytkownicy używają również pokładów strumieniowych do odpowiadania na e-maile. W przypadkach, w których musisz wprowadzić typowe odpowiedzi, możesz to zrobić natychmiast.

Następnie omówimy zalety pokładów strumieniowych.

Jakie są zalety pokładów strumieniowych?

 • Pokład strumieniowy znacznie ułatwia zarządzanie strumieniami. Wystarczy użyć przycisków, aby przełączać się między scenami, co oszczędza czas i eliminuje zakłócenia.
 • Pokłady strumieniowe umożliwiają dodawanie elementów sterujących dużą liczbą rzeczy. W rezultacie edycja filmów stała się całkiem wygodna.
 • Dzięki temu możesz zaoferować swoim odbiorcom szybkie zaangażowanie. Umożliwiają one również wysyłanie przygotowanych wiadomości w dowolnym momencie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

Jak korzystać z talii strumieniowej?

 • Aby korzystać z odtwarzacza strumieniowego, musisz najpierw podłączyć go do komputera za pomocą portu USB.
 • Po podłączeniu pobierz i zainstaluj dedykowane oprogramowanie.
 • Teraz musisz utworzyć akcje. Tworzenie działań różni się w zależności od używanej platformy streamingowej i oprogramowania.
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania odtwarzacza strumieniowego musisz połączyć urządzenie z oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego.
 • Pobierz wtyczkę do oprogramowania do przesyłania strumieniowego ze sklepu.
 • Teraz w oprogramowaniu znajdziesz kategorie po prawej stronie. Możesz umieścić je na swoich guzikach.
 • Przeciągnij i upuść wybrane czynności z menu na środku ekranu na jeden z przycisków.

Teraz odkryjemy dla Ciebie najlepsze platformy do przesyłania strumieniowego.

10GAA9901 Blat Elgato Stream

Aby uzyskać najlepsze wrażenia studyjne, możesz wybrać pokład Elgato Stream. Korzystając z tego decku, możesz bezproblemowo uruchamiać multimedia, przełączać sceny, tweetować swoje wyczyny itp. Jest wyposażony w regulowaną podstawkę. Jest idealny dla systemów Windows 10 i macOS 10.13 lub nowszych.

Pozwala efektywnie dostosować około 15 klawiszy LCD i zwiększyć wydajność. Wymaga przeciągania i upuszczania akcji na klawiszach, a dostosowania są gotowe. Ta platforma strumieniowa umożliwia łatwą integrację wszystkich ulubionych platform i narzędzi.

10GAT9901 Elgato Stream Deck XL

Uruchamiaj nieograniczone akcje dzięki Elgato stream Deck XL, który pozwala pochwalić się 32 konfigurowalnymi klawiszami LCD. Pozwala szybko uruchamiać multimedia, aktywować sceny, dostosowywać oświetlenie, publikować tweety i nie tylko. Możesz przekształcić kontrolę produkcji na żywo w bardzo produktywną sesję.

Dzięki tej platformie strumieniowej możesz zintegrować platformy i narzędzia, takie jak Xsplit, OBS studio, Twitch, Streamlabs, OvrStream, YouTube, VoiceMod, Mixer, vMix itp. Byłbyś zdumiony, widząc transformację i poprawę zaangażowania odbiorców.

Stream Deck firmy Valve 256 GB

Ten odtwarzacz strumieniowy firmy Valve jest wyposażony w procesor APU o mocy 4–15 W, 16 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci SSD NVMe. Można go łatwo zadokować do telewizora lub monitora lub używać jako komputera.

Posiada 7-calowy ekran dotykowy. Poza tym oferuje również dwa trackpady pod drążkami sterującymi. Za pomocą tych gładzików gracze mogą obsługiwać swoje gry. Jego gniazdo micro SD pozwala jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości przechowywania.

Loupedeck na żywo

Loupedeck Live to jedno z najlepszych rozwiązań dla streamerów i twórców treści. Jest wyposażony w wiele gotowych profili i natywnych wtyczek. Te natywne integracje obejmują Ecamm, vMix, Spotify, Illustrator, Audition, Premiere Pro i inne.

Możesz łatwo przypisać wybrane akcje do przycisków. Pozwala kontrolować system operacyjny podczas edycji lub transmisji na żywo. Możesz tworzyć złożone makra, przesyłać i opóźniać spersonalizowane ikony oraz łączyć polecenia.

Stream Deck firmy Valve 64 GB

Ta platforma strumieniowa Valve jest wyposażona w 64 GB pamięci wewnętrznej eMMC. Posiada również gniazdo micro SD, aby rozszerzyć pamięć poza to. Można go również podłączyć do telewizora i monitora. Można go również używać jako komputera.

7-calowy ekran dotykowy zapewnia najwyższą jakość gier. Jest wyposażony w dwa gładziki, których można używać do obsługi gier.

Przenośna konsola Valve Stream Deck 512 GB

To kolejna niesamowita platforma strumieniowa od Valve, która sprawia, że ​​gry na urządzeniach przenośnych są płynne. Zawiera Zen 2 + RDNA 2, który zapewnia zwiększoną wydajność. Jest w stanie wydajnie uruchamiać gry AAA.

Pozwala kontrolować rozgrywkę z komfortem. Ta platforma strumieniowa jest przeznaczona do dłuższych sesji rozgrywki. To urządzenie może wygodnie pasować do dłoni dowolnej wielkości.

Pedał pokładowy Elgato Stream

Aby sterować wszystkimi narzędziami i aplikacjami bez użycia rąk, musisz wypróbować pedał Stream Deck Pedal firmy Elgato. Jest wyposażony w trzy pedały, które pomagają uruchamiać wiele akcji. Jego obsługa jednym dotknięciem pozwala kontrolować sprzęt, oprogramowanie itp.

Ta platforma strumieniowa pozwala Twoim dłoniom całkowicie skupić się na grze i zapewnia dodatkową pomoc stopom. Dzięki temu możesz łatwo uprościć przepływ pracy, usprawniając produkcję muzyki, edycję wideo itp.

Pokład parowy

Steam Deck współpracuje z AMD, aby zapewnić konfigurowalny układ APU, idealny do grania na urządzeniach przenośnych. Może wygodnie uruchamiać najnowsze gry AAA, wyposażone w Zen 2 + RDNA 2.

Steam Deck jest wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy i gładziki, które zwiększają wrażenia z gry FPS. Jest wyposażony w akumulator 256 GB NVMe SSD o pojemności 40 Wh. Możesz natychmiast podłączyć go do telewizora.

Ostatnie słowa

Bądź bardziej produktywny podczas transmisji online lub angażowania odbiorców za pomocą tych odtwarzaczy strumieniowych. Mogą one sprawić, że transmisja będzie bezproblemowa dzięki obsłudze bez użycia rąk.

Możesz także zapoznać się z najlepszym sprzętem do przesyłania strumieniowego i sprzętem do profesjonalnych gier.