Udostępnij teraz w social media:


Na tym świecie są dwa rodzaje ludzi; osoby, które od razu przystąpią do wykonania powierzonego im zadania, decydując się na jak najszybsze ukończenie go. Są też ludzie, którzy za każdym razem, gdy rozważają rozpoczęcie pracy nad nim, sprawdzają, ile dni pozostało do zakończenia projektu. Ci ludzie są kierowani terminami, być może należeli do tych genialnych dzieciaków na studiach, które wkuwałyby się tydzień przed egzaminem i przeszłyby z rozsądnymi ocenami. Jeśli zbliżające się terminy są tym, co motywuje Cię do osiągania sukcesów w pracy, rozważ skorzystanie z Next Deadline. Jest to aplikacja na iOS, która umożliwia dodanie do niej maksymalnie czterech projektów, a do każdego projektu można dodać wiele zadań. Każde z tych zadań ma swój termin, a ekran główny aplikacji zawsze układa projekty w odniesieniu do najbliższego terminu kolejnego zadania. Możesz dodać maksymalnie cztery projekty, ale jeśli chcesz dodać więcej, będziesz musiał dokonać aktualizacji.

Sprawdź -   Zarządzaj cukrzycą, śledząc poziom cukru we krwi, aktywność i leki [iOS]

Aplikacja jest bardzo prosta, a interfejs użytkownika przejrzysty, zrozumiały i intuicyjny. W programie Next Deadline są już dodane trzy projekty, dzięki czemu możesz zapoznać się z aplikacją i jej działaniem. Projekty są sortowane według następnego należnego zadania. Na ekranie głównym możesz przesuwać się między zadaniami w ramach projektu, aby wyświetlić następne lub poprzednie. Aby oznaczyć zadanie jako ukończone, wystarczy je dotknąć. Aby wyświetlić wszystkie zadania w projekcie, dotknij jego nazwy. Każde zadanie pokazuje, ile dni pozostało do zakończenia, więc gdy spojrzysz na aplikację, następne zadanie, które należy wykonać, jest tym, co jest na wierzchu. Next Deadline nie podaje daty terminu wykonania zadania, zamiast tego informuje, ile dni pozostało do terminu.

Sprawdź -   Jak wysyłać prezentacje PowerPoint z osadzonym wideo

Projekt Next Deadline

Aby dodać nowe zadanie do projektu, po prostu dotknij strzałki na projekcie, a następnie kliknij Edytuj, aby dodać nowe zadanie. Każde zadanie ma opis i termin wykonania. Aby dodać nowy projekt, dotknij przycisku plusa po lewej stronie. Wprowadź nazwę projektu i dotknij małego pola po prawej stronie, aby wybrać inny kolor paska tytułu projektu. Następnie możesz dodać do niego zadania i po zakończeniu stuknąć Zapisz, aby powrócić do ekranu głównego.

Zadanie następnego terminuNastępny termin new tasl

Następny termin nie sprawi, że będziesz bardziej produktywny, ani nie przypomni Ci o zabraniu się do pracy. Informuje o tym, jak odległy jest termin. Stworzono go, aby mieć pewność, że nie przegapisz terminu, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę, że jest o jeden dzień. To może brzmieć zniechęcająco, ale podoba mi się ta koncepcja, ponieważ terminy są tym, co pomaga mi zaplanować pracę.

Sprawdź -   Jak zaktualizować dane logowania dla lokalizacji sieciowej w systemie Windows 10

Zainstaluj następny termin z App Store