Udostępnij teraz w social media:

Nigdy nie uważałem, że aplikacja Kontakty na iPhonie jest kiepska. Świetnie sprawdza się w przechowywaniu informacji kontaktowych, a wyszukiwanie również działa dobrze. Jestem rozczarowany brakiem opcji grupowania, ale to jedyny zarzut, jaki mam. Poznaj Mingle aplikację opartą na gestach, która umożliwia czatowanie, tweetowanie, wysyłanie wiadomości i wysyłanie e-maili do kontaktów za pomocą dowolnej aplikacji zainstalowanej na telefonie za pomocą zaledwie kilku przeciągnięć palcem po ekranie. W App Store jest wart 0,99 USD, ale jest wart tej ceny. Nie tylko możesz wykonywać te cztery czynności za pomocą różnych aplikacji w telefonie, ale możesz dodawać własne akcje niestandardowe. W tej chwili aplikacja jest tańsza o 50%, ale cena wkrótce wzrośnie.

Sprawdź -   Jak nagrać ekran na iOS 11 [No Jailbreak]

Uruchom aplikację i daj jej dostęp do swoich kontaktów. Przewiń listę lub wyszukaj kontakt, z którym chcesz się skontaktować. Przesuń palcem od lewej do prawej, a podczas przesuwania zobaczysz, że każda z czterech czynności pojawi się w postaci przycisku. Mając widoczny przycisk akcji, zwolnij kontakt, a aplikacja wykona akcję. Na przykład, jeśli przesuniesz i zwolnisz, gdy pojawi się przycisk akcji e-mail, aplikacja otworzy domyślnego klienta poczty e-mail z już dodanym adresem e-mail odbiorcy.

Aby dostosować aplikację, której Mingle ma używać do wykonywania akcji, przesuń palcem od prawej do lewej. Stuknij czynność, dla której chcesz zmienić domyślną aplikację. In-App oznacza, że ​​Mingle będzie używać domyślnej aplikacji na Twoim iPhonie. Dotknij akcji i wybierz inną aplikację. Może być konieczne wprowadzenie dodatkowych informacji, na przykład jeśli wybierzesz Skype jako aplikację do czatu, będziesz musiał wprowadzić identyfikator Skype kontaktu.

Sprawdź -   Jak zaplanować z wyprzedzeniem dni przejazdu z Uberem [iOS]

akcja

Wszystkie akcje mają te same poddziałania, do których można je przypisać, takie jak nawiązywanie połączenia, nawiązywanie połączenia Facetime, otwieranie strony YouTube kontaktu i inne.

Jeśli te działania nie są dla Ciebie wystarczające, dodaj własne działanie. Stuknij typ akcji, a następnie stuknij opcję Akcja niestandardowa. Wprowadź jego nazwę, wybierz aplikację, której chcesz użyć do wykonania tej akcji, wprowadź polecenie adresu URL, które ma wykonać aplikacja (nieco skomplikowane). Przewiń w dół i stuknij Obsługiwane tagi, aby zobaczyć, jakie informacje aplikacja obsługuje i może przesyłać w przypadku konkretnego kontaktu.

działanie niestandardoweobsługiwane tagi

Aplikacja jest prosta, ale potężna; to świetny sposób na połączenie aplikacji zainstalowanych w telefonie z kontaktami. Mingle nie służy do reformowania ani porządkowania książki adresowej. Sprawia, że ​​kontakty są bardziej funkcjonalne, umożliwiając interakcję z nimi, a nie tylko pobieranie informacji.

Sprawdź -   Jak uzyskać sprawdzanie pisowni i gramatyki w systemie iOS

Pobierz aplikację Mingle z App Store