Aplikacja oparta na działaniu szybciej łączy Cię z kontaktami [iOS]

Nigdy nie uważałem, że aplikacja Kontakty na iPhonie jest kiepska. Świetnie sprawdza się w przechowywaniu informacji kontaktowych, a wyszukiwanie również działa dobrze. Jestem rozczarowany brakiem opcji grupowania, ale to jedyny zarzut, jaki mam. Poznaj Mingle aplikację opartą na gestach, która umożliwia czatowanie, tweetowanie, wysyłanie wiadomości i wysyłanie e-maili do kontaktów za pomocą dowolnej aplikacji zainstalowanej na telefonie za pomocą zaledwie kilku przeciągnięć palcem po ekranie. W App Store jest wart 0,99 USD, ale jest wart tej ceny. Nie tylko możesz wykonywać te cztery czynności za pomocą różnych aplikacji w telefonie, ale możesz dodawać własne akcje niestandardowe. W tej chwili aplikacja jest tańsza o 50%, ale cena wkrótce wzrośnie.

Uruchom aplikację i daj jej dostęp do swoich kontaktów. Przewiń listę lub wyszukaj kontakt, z którym chcesz się skontaktować. Przesuń palcem od lewej do prawej, a podczas przesuwania zobaczysz, że każda z czterech czynności pojawi się w postaci przycisku. Mając widoczny przycisk akcji, zwolnij kontakt, a aplikacja wykona akcję. Na przykład, jeśli przesuniesz i zwolnisz, gdy pojawi się przycisk akcji e-mail, aplikacja otworzy domyślnego klienta poczty e-mail z już dodanym adresem e-mail odbiorcy.

Aby dostosować aplikację, której Mingle ma używać do wykonywania akcji, przesuń palcem od prawej do lewej. Stuknij czynność, dla której chcesz zmienić domyślną aplikację. In-App oznacza, że ​​Mingle będzie używać domyślnej aplikacji na Twoim iPhonie. Dotknij akcji i wybierz inną aplikację. Może być konieczne wprowadzenie dodatkowych informacji, na przykład jeśli wybierzesz Skype jako aplikację do czatu, będziesz musiał wprowadzić identyfikator Skype kontaktu.

akcja

Wszystkie akcje mają te same poddziałania, do których można je przypisać, takie jak nawiązywanie połączenia, nawiązywanie połączenia Facetime, otwieranie strony YouTube kontaktu i inne.

Jeśli te działania nie są dla Ciebie wystarczające, dodaj własne działanie. Stuknij typ akcji, a następnie stuknij opcję Akcja niestandardowa. Wprowadź jego nazwę, wybierz aplikację, której chcesz użyć do wykonania tej akcji, wprowadź polecenie adresu URL, które ma wykonać aplikacja (nieco skomplikowane). Przewiń w dół i stuknij Obsługiwane tagi, aby zobaczyć, jakie informacje aplikacja obsługuje i może przesyłać w przypadku konkretnego kontaktu.

działanie niestandardoweobsługiwane tagi

Aplikacja jest prosta, ale potężna; to świetny sposób na połączenie aplikacji zainstalowanych w telefonie z kontaktami. Mingle nie służy do reformowania ani porządkowania książki adresowej. Sprawia, że ​​kontakty są bardziej funkcjonalne, umożliwiając interakcję z nimi, a nie tylko pobieranie informacji.

Pobierz aplikację Mingle z App Store

x