App Eater odinstalowuje wiele aplikacji; Ułatwia ich filtrowanie

Wcześniej pokazaliśmy mnóstwo sposobów zbiorczego odinstalowywania aplikacji na Androida, których już nie potrzebujesz. Jak dotąd najbardziej znakomitym rozwiązaniem jest aplikacja Titanium Backup, która oprócz oferowania mnóstwa funkcji, umożliwia również zbiorcze usuwanie aplikacji. Ale nie zapominajmy też o wysokiej cenie Titanium Backup. Co więcej, Titanium Backup to przede wszystkim narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, z funkcjami odinstalowywania wrzuconymi do miksu, aby uczynić go bardziej wartym swojej złotówki. To powiedziawszy, jeśli chcesz po prostu usunąć niepotrzebne wzdęcia z urządzenia za jednym razem, możesz zamiast tego wypróbować App Eater. Pozwala nie tylko na natychmiastowe usuwanie aplikacji, ale możesz także utworzyć widżet, aby łatwo usunąć ostatnio używaną aplikację i nie tylko.

Jeśli znasz się na odinstalowywaniu aplikacji, takich jak Easy Uninstaller lub GO App Uninstaller, podczas korzystania z App Eater poczujesz się jak w domu; oferuje intuicyjny interfejs do szybkiego usuwania niepotrzebnych aplikacji, nie martwiąc się zbytnio. Domyślnie pokazuje ostatnio używane aplikacje, ale możesz łatwo sortować ich kolejność w dowolny sposób.

App Eater_Select

Sortowanie można przeprowadzić według nazwy, daty instalacji, daty aktualizacji, rozmiaru, ostatniego dostępu lub stanu zablokowania. Zgadza się, blokowanie to kolejny świetny element App Eater, który pozwala zablokować określone aplikacje, aby zapobiec ich usunięciu z tej aplikacji lub odpowiedniego widżetu w tym zakresie. Kiedy chcesz posortować rzeczy, po prostu dotknij przycisku znajdującego się między wyszukiwaniem a menu u góry.

Po dotknięciu ikony kosza obok nazwy aplikacji, App Eater wyświetla potwierdzenie usunięcia przed rozpoczęciem właściwego procesu usuwania, co jest przydatne, aby zapobiec przypadkowemu skasowaniu elementu. Podobnie usunięcie wielu elementów wymaga również dotknięcia pola potwierdzenia za każdym razem, gdy pojawi się ono dla wybranych elementów, które miały zostać usunięte. Aby to zrobić, po prostu dotknij nazw z listy, a następnie dotknij „ Zjedz (umieść tutaj numer pozycji) aplikacje ” na dole i gotowe!

Aplikacja obsługuje również wyszukiwanie aplikacji, umożliwiając bezbolesne znalezienie konkretnego elementu z biblioteki aplikacji.

App Eater_Uninstall App Eater_Menu App Eater_Search

Wreszcie, możesz także dodać widżet App Eater na ekranie głównym lub ekranie blokady Androida, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp. Umożliwia to bardzo szybkie odinstalowanie ostatnio zainstalowanej lub zaktualizowanej aplikacji lub ostatnio otwartej aplikacji.

App Eater_New Widget App Eater_Widget

Deweloper obiecuje dodać obsługę roota do App Eater poprzez przyszłe aktualizacje, które pozwolą użytkownikom odinstalować cały nadmiar z pamięci ROM. Możesz go pobrać bezpłatnie, korzystając z poniższego łącza.

Zainstaluj aplikację App Eater ze Sklepu Play

x