Automatycznie zapisuj zdjęcia i filmy odebrane w iMessage [Jailbreak]

Wysyłanie filmów i zdjęć to jedna z tych małych rzeczy, które robią iMessages, które czasami biorę za pewnik, ale z perspektywy czasu bardzo mi się to przydaje. Konkretnie; Mogę naszkicować projekt, zrobić zdjęcie czyjejś wizytówki i wszelkich informacji, które w innym przypadku spędziłbym na spisywaniu, i podzielić się nimi z innymi. Podobnie otrzymuję wiele informacji w podobny sposób. Jest to świetne, z wyjątkiem sytuacji, gdy zapominam o zapisaniu zdjęcia w rolce z aparatu i muszę przewijać długie rozmowy, aby je znaleźć. To czasochłonne. MSGAutoSave to ulepszenie Cydii dostępne w repozytorium insanelyi, które automatyzuje tę funkcję; wszystkie otrzymane zdjęcia i filmy są automatycznie zapisywane w rolce z aparatu. Ulepszenie może włączyć komunikat potwierdzający, jeśli nie chcesz, aby wszystkie zdjęcia i filmy były zapisywane. Może także zmieniać rozmiar zdjęć i filmów przed ich zapisaniem.

MSGAutoSave jest dostępny w repozytorium insanelyi (https://repo.insanelyi.com/). Pobierz, uruchom ponownie trampolinę po wyświetleniu monitu i gotowe. Ulepszenie nie zmodyfikuje interfejsu aplikacji Wiadomości; zdjęcia i filmy, które otrzymujesz, są ciche i automatycznie zapisywane.

msgautosavezdjęcie

Twórca MSGAutoSave rozumie, że możesz nie chcieć zapisywać wszystkich zdjęć, które otrzymujesz w iMessages, więc istnieją ustawienia umożliwiające włączenie monitu o potwierdzenie. Monit pojawi się za każdym razem, gdy otrzymasz zdjęcie lub film i możesz dotknąć „Anuluj”, jeśli nie chcesz zapisywać zdjęcia, lub „Zapisz”, jeśli chcesz kontynuować zapisywanie.

ustawienia potwierdzenie

Domyślnie opcje zmiany rozmiaru zdjęć i wideo są również wyłączone. Możesz je włączyć i wybrać z ustawień ulepszenia, do jakiego rozmiaru chcesz zmienić ich rozmiar. Zdjęcia są zmieniane w odniesieniu do ich oryginalnego rozmiaru; możesz wybrać zmianę rozmiaru obrazu do 55% -95% rozmiaru oryginalnego. Filmy są zmieniane z uwzględnieniem rozdzielczości; można je zmieniać do 640 × 480, 960 × 540, 1280 × 720 i 1920 × 1080.

zmienić rozmiar zdjęćZmień rozmiar wideo

Nie trzeba dodawać, że ulepszenie jest niesamowite, chociaż dodatkowa opcja bezpiecznego wyświetlania niektórych kontaktów i włączenia opcji potwierdzenia zapisu dla wszystkich innych sprawiłaby, że ta zmiana byłaby idealna. Użytkownicy, którzy zdecydują się z niego skorzystać i nie włączą wyskakującego okienka potwierdzenia, powinni wziąć pod uwagę, jak często otrzymują zdjęcia i / lub filmy, a także ile miejsca mają na swoim urządzeniu. Podobnie, jeśli kopie zapasowe zdjęć i filmów są zapisywane w iCloud, napływ zdjęć i filmów zapisanych z iMessages może również spowodować utratę miejsca.

x