Twórz albumy z aplikacji Aparat i zapisuj w nim zdjęcia [Jailbreak]

iOS 7 i dołączona do niego aplikacja Zdjęcia radzą sobie całkiem nieźle z porządkowaniem zdjęć, ale tak naprawdę nie mogą zorganizować tak, jak potrafi to ludzki umysł. Jest to inteligentna organizacja oparta na lokalizacji i czasie, w którym zdjęcie zostało zrobione, ale nie utworzy albumu fotograficznego o nazwie „Graduation Party” i nie będzie wiedział, jakie zdjęcia w nim umieścić. AlbumSnapper to ulepszenie Cydii dostępne w repozytorium BigBoss za 0,99 USD, które umożliwia tworzenie albumów bezpośrednio z aplikacji Aparat. Za każdym razem, gdy uruchamiasz aplikację, możesz utworzyć nowy album, a ulepszenie zapisze wszystkie zrobione zdjęcia w tym albumie. Może również zapamiętać utworzony przez Ciebie album i zapisać w nim zdjęcia następnym razem, gdy je zrobisz.

album-snapper

Opis AlbumSnapper mówi, że funkcja albumu działa, gdy uzyskujesz dostęp do aplikacji Aparat z ekranu głównego i ekranu blokady. Kiedy go wypróbowaliśmy, opcja albumu nie pojawiła się, gdy dostęp do aparatu był możliwy z ekranu blokady, ale działał idealnie z poziomu aplikacji Aparat. Po zainstalowaniu włącz go w aplikacji Ustawienia.

Oprócz oczywistej opcji „Włączone” zobaczysz opcję Utrwalaj wszystko. Po włączeniu aplikacja aparatu zapamięta, który album wybrałeś ostatnio i będzie kontynuować zapisywanie w nim zdjęć. Opcja „Dodaj album” umożliwia utworzenie nowego albumu do zapisywania zdjęć. Opcja „Wybierz nowy album”, gdy jest włączona, zapomni, w którym albumie zostały wcześniej zapisane zdjęcia i zacznie zapisywać je w utworzonym właśnie albumie.

album snapper cydia snapper albumu

Uruchom aplikację Aparat, a obok przełącznika kamer zobaczysz nowy przycisk „Album”. Dotknij go i wybierz, czy chcesz zapisać zdjęcia w rolce z aparatu, czy też chcesz utworzyć nowy album i zapisać w nim zdjęcia.

album aparatu nowy album

Stuknij opcję Utwórz nowy album i wprowadź jego nazwę po wyświetleniu monitu i zacznij robić zdjęcia. Zostaną zapisane w właśnie utworzonym albumie.

nazwa albumualbumy

Ulepszenie jest świetne, ale wolałbym, aby użytkownicy mogli również wybrać jeden z istniejących albumów, w którym mają zapisywać zdjęcia. Zapamięta ostatni album, w którym zapisałeś zdjęcia, lub da ci opcję zapisywania zdjęć w Rolce z aparatu. Oznacza to, że jeśli utworzyłem album, w którym później chcę zapisać więcej zdjęć, nie mam możliwości wybrania go, jeśli zdecydowałem się utworzyć nowy od tamtego czasu do teraz. Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenie ma naprawdę świetną koncepcję, którą można ulepszyć.