Co się dzieje, gdy rozstajesz się z kimś na Snapchacie?

Snapchat to jedna z najbardziej ekscytujących i wciągających aplikacji społecznościowych dostępnych obecnie. Podstawowy interfejs i szeroki zakres funkcji tej aplikacji sprawiły, że stała się podstawą życia pokolenia Z. Dzięki bujnej obfitości filtrów i nieograniczonym możliwościom wykorzystania Twojej kreatywności, Snapchat ewoluował i utrzymywał się jako jedna z najbardziej atrakcyjnych platform mediów społecznościowych. Często jednak znajdujemy się w pułapce: z kimś się zaprzyjaźnić lub nie, zablokować kogoś na Snapchacie lub zignorować. Ponadto, jakie byłyby konsekwencje, gdybym zablokował lub odprzyjaźnił się z osobą? Nie martw się, dostarczamy Ci obszerny przewodnik, jak pozbyć się kogoś na Snapchacie. Ponadto poinformujemy Cię, co się stanie, gdy usuniesz kogoś na Snapchacie.

Co się dzieje, gdy rozstajesz się z kimś na Snapchacie?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co się stanie, jeśli rozwiążesz znajomość z kimś, kogo znasz, na Snapchacie, a także opisz kroki, które pozwolą ustalić, czy ktoś zrobił coś podobnego do Ciebie.

Jaka jest różnica między usuwaniem znajomych, blokowaniem, usuwaniem i usuwaniem na Snapchacie?

Zobaczmy teraz wyraźne różnice między usuwaniem znajomych, blokowaniem, usuwaniem i usuwaniem poniżej:

 • Usunięcie znajomych powoduje usunięcie tej osoby z listy znajomych, co oznacza, że ​​nie będzie ona mogła przeglądać Twoich prywatnych historii.

 • Zablokowanie kogoś oznacza, że ​​nie będziesz już otrzymywać od niego wiadomości ani snapów i odwrotnie.

 • Usunięcie kogoś oznacza usunięcie wiadomości, którą mogłeś wysłać do innej osoby. Usunięcie usuwa wiadomość dla obu stron.

 • Jeśli usuniesz kogoś na Snapchacie, jest to tak samo, jak usunięcie kogoś ze znajomych. Reprezentuje je ta sama funkcja.

Co się dzieje, gdy rozstajesz się z kimś na Snapchacie?

Kiedy rozłączysz się z kimś na Snapchacie, konsekwencje są następujące:

 • Niezaprzyjaźniona osoba nie będzie mogła przeglądać Twoich prywatnych historii.
 • Ta osoba nie widzi już Twojej lokalizacji na Snap Mapie.
 • W zależności od konfiguracji prywatności mogą one zostać całkowicie wyłączone z Twojego wyniku lub historii Snap.
 • Nie widzą już Twojej historii rozmów.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś nie zaprzyjaźnił się z Tobą na Snapchacie?

Wykonaj poniższe czynności, aby upewnić się, że ktoś naprawdę nie zaprzyjaźnił się z Twoim kontem Snapchat.

1. Otwórz aplikację Snapchat na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu, jak pokazano poniżej.

3. W sekcji Przyjaciele dotknij Moi znajomi.

4. Wyszukaj pożądaną osobę, którą podejrzewasz, że nie zaprzyjaźniła się z tobą na kolejnej liście. Jeśli nie ma ich na liście, oznacza to, że nie jesteś zaprzyjaźniony.

Jak radzić sobie z usuwaniem znajomych na Snapchacie: co dalej?

Konieczne jest zrozumienie, że bycie nieprzyjacielem na Snapchacie to nic wielkiego i w żaden sposób nie jest miarą twojego znaczenia ani godności. Nie warto stresować się czymś tak trywialnym i bezsensownym.

Jak grzecznie się z kimś zaprzyjaźnić? Czy mogę się z kimś zaprzyjaźnić bez jego wiedzy?

Możesz grzecznie rozstać się z kimś na Snapchacie, po prostu łaskawie powiadamiając go o tym, że chcesz się z nim rozstać. Odłączenie się od kogoś nigdy nie powoduje wysłania powiadomienia na telefon twojego odpowiednika, ale może się dowiedzieć, jeśli sprawdzi listę znajomych.

Czy nieprzyjaciel jest niedojrzały?

Nie, raczej brak przyjaźni jest odzwierciedleniem twojej dojrzałości. Pokazuje, że zależy Ci na utrzymywaniu przyjaźni z osobami, z którymi czujesz się komfortowo.

Dlaczego brak przyjaciół boli? Co powiedzieć komuś, kto cię nie zaprzyjaźnił?

Bycie nieprzyjacielskim boli tylko wtedy, gdy jesteś przywiązany do tej osoby. Przejawia się głównie jako niedowierzanie i melancholia. Jeśli zauważysz, że ktoś się z tobą nie zaprzyjaźnił, życz mu szczęścia i idź dalej.

Czy istnieje sposób na cofnięcie usunięcia ze znajomych?

Tak, możesz ponownie dodać tę osobę jako swojego przyjaciela po usunięciu znajomych na Snapchacie lub dowolnej innej platformie mediów społecznościowych.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś nie dodał lub usunął Cię na Snapchacie?

Poniżej znajdują się konsekwencje usunięcia lub usunięcia kogoś na Snapchacie:

 • Sprawdź, czy nazwa Twojego znajomego jest widoczna na liście Twoich znajomych.
 • Sprawdź, czy któryś z wysłanych snapów jest wyświetlany jako oczekujący.
 • Sprawdź wynik Snap znajomego. Jeśli liczba ta rośnie po tym, jak przestają odpowiadać, prawdopodobnie nie zaprzyjaźnili się z tobą.
 • Jeśli twój znajomy często sprawdzał twoją historię, obserwuj, czy nadal ją ogląda. Jeśli nie są już widzami twoich historii, prawdopodobnie nie zaprzyjaźnili się z tobą.

Co widzi druga osoba, gdy ją blokujesz na Snapchacie? Jakie treści zamieszczam po ich zablokowaniu?

Gdy zablokujesz kogoś na Snapchacie, nie będziesz już mieć dostępu do swojego profilu. Nie będą mogli wysyłać wiadomości, lokalizować Cię na Snapchacie ani wykrywać w zakładce wyszukiwania. Możesz opublikować, co chcesz, po zablokowaniu Twojego odpowiednika. Nie ma mowy, by kiedykolwiek bezpośrednio zobaczyli, co publikujesz.

Czy ktoś może nadal widzieć twoje snapy, jeśli się z nim nie zaprzyjaźnisz?

Nie, dana osoba nie może zobaczyć Twoich prywatnych snapów ani ozdób, ale może jawnie przeglądać Twoje publiczne historie i posty, gdy odprzyjaźnisz się z kimś na Snapchacie.

Czy możesz otrzymywać Snapy od kogoś, kogo usunąłeś?

Nie, nie będziesz otrzymywać snapów od osób, które usuniesz.

Co jest gorsze: usuwanie znajomych lub blokowanie? Lepiej się odprzyjaźnić, czy zablokować?

Brak przyjaźni to sposób na złagodzenie poziomu dyskomfortu odczuwanego podczas interakcji z kimś. Służy głównie do moderowania interakcji online z daną osobą i pozostawia wiele możliwości pojednania. Blokowanie symbolizuje zakończenie relacji z kimś lub unikanie drażniących i wrogich ludzi.

Możesz skorzystać z opcji w oparciu o wielkość twojego niesmaku. Zaleca się blokowanie osób, które Cię nie szanują i propagują obraźliwe treści. Usuwanie przyjaciół jest przydatne w osłabianiu połączenia z ludźmi, z którymi chcesz zminimalizować komunikację bez ich eliminowania.

Co się stanie, jeśli usuniesz kogoś na Snapchacie i dodasz go z powrotem?

Wszystko wróci do normy. Ale Twoja historia rozmów pojawi się ponownie, dzięki czemu będziesz kontynuować tam, gdzie wyszedłeś.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny i nauczyłeś się rozstawać się z kimś na Snapchacie. Podaj poniżej swoje cenne komentarze i bądź na bieżąco z naszą stroną internetową, aby uzyskać więcej takich ekscytujących treści. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.