01/20/2022

Co to jest Crunchyroll i jakie anime oferuje?

Udostępnij teraz w social media:

Dla fanów anime na całym świecie może się wydawać, że zdobycie ulubionych programów bez płacenia dużych pieniędzy może wydawać się niemożliwe. Na szczęście Crunchyroll jest najlepszą dostępną usługą strumieniowania anime i oferuje mnóstwo popularnych programów.

Kultura japońska jest naprawdę niesamowita, a częścią tego są jej programy, dramaty i powieści manga. Crunchyroll stawia to wszystko w jednej usłudze i udostępnia wszystkim na całym świecie. Nie tylko to, ale także nie pobiera opłat za korzystanie z usługi, chyba że chcesz płacić za programy i dramaty bez reklam.

Możesz oglądać zawartość Crunchyroll za pomocą strona internetowa platformy streamingowej, iPhone i Aplikacja na iPada, Aplikacja na Androida, i różne inteligentne telewizory i dekodery.

Co to jest Crunchyroll?

Crunchyroll to usługa przesyłania strumieniowego anime, która przenosi niektóre z najpopularniejszych programów i mang do Twojego salonu, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Usługa jest całkowicie bezpłatna, jeśli nie masz nic przeciwko wyświetlaniu reklam podczas Twoich programów.

Sprawdź -   Jak stworzyć własny skrypt poinstalacyjny Ubuntu

Usługa zapewnia również dostęp do nowych odcinków ulubionych programów dzień po ich premierze w Japonii.

Dla każdego, kto chce cieszyć się treścią bez reklam, jest trzy członkostwa premium do wyboru.

Pierwszy poziom zapewnia dostęp do Crunchyroll za 8 USD miesięcznie, podczas gdy inne opcje są powiązane z dodatkowymi usługami. Drugi wybór, za 10 USD miesięcznie, daje dostęp do Crunchyroll, NickSplat, i VRV. Za 15 USD miesięcznie otrzymujesz nieograniczone przesyłanie strumieniowe bez reklam ze wszystkich trzech usług wideo, a także dostęp do bezpłatnego miesięcznego pudełka od MunchPak, bezpłatna wysyłka z Sklep Crunchyrolli ekskluzywny gadżet od Crunchyroll.

Jeśli zastanawiasz się, czy zapłacić za usługę, istnieje 14-dniowy bezpłatny okres próbny możesz użyć, aby sprawdzić, czy jest to warte miesięcznej opłaty. Zapewni to zawartość bez reklam w jakości Full HD na dowolnym urządzeniu.

Sprawdź -   Czym właściwie jest gra wideo „Gacha”?

Co oferuje Crunchyroll?

Crunchyroll Shows

Crunchyroll jest pełen animacji, mang i japońskich dramatów, w tym nowych i starych ulubionych. Jest program dla każdego gatunku, z aktualnymi odcinkami, które trafiły do ​​serwisu wideo dzień po premierze w Japonii.

Od anime, takich jak My Hero Academia, po dramaty takie jak Akagi, istnieje nieskończona liczba opcji dla każdego rodzaju gustu. Możesz obejrzeć beztroski program, taki jak Naruto, lub zanurzyć się w wypełnionym dramatem anime, takim jak Ace Attorney, aby się nasycić. Japońskie dramaty, takie jak seria Mischievous Kiss czy Ultramangaia, sprawią, że będziesz czekać na krawędzi swojego siedzenia na to, co może się wydarzyć.

Sprawdź -   8 najlepszych rozszerzeń przeglądarki na rok 2019

Jeśli wolisz zanurzyć się w głębi mangi, na Crunchyroll masz do wyboru mnóstwo powieści. Niektóre opcje gatunku obejmują między innymi horror, komedię. Sprawdź takie, jak Girl May Kill lub Fairy Tale, aby poznać kulturę otaczającą mangę.

Ze wszystkimi różnymi programami zawartymi przez Crunchyroll, wszystkie całkowicie za darmo, nic dziwnego, że nazwano go światowym celem anime. Usługa przesyłania strumieniowego to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie rzeczy związane z anime, mangą i japońskim dramatem, jeśli mieszkasz poza Japonią. Nawet jeśli zapłacisz za usługę, otrzymasz sporo dodatków zawartych w Crunchyroll Premium. Warto sprawdzić, czy interesuje Cię któryś z tego typu programów lub powieści.

x