Co to jest Spotify Kids? (i jak korzystać z jego kontroli rodzicielskiej)

Spotify zawsze oferował treści przyjazne dzieciom. Tworząc plik Spotify Kids rodzice mogą udostępnić dzieciom własną aplikację, która zawiera ponad 8 000 piosenek w różnych językach, a także historie, kołysanki i dźwięki do spania.

Spotify Kids to aplikacja do słuchania stworzona dla dzieci

Wiele dzieci ma własne smartfony i tablety, a rodzice często chcą odfiltrowywać treści nieodpowiednie dla wieku. Spotify oferuje szeroki wybór piosenek z wyraźnymi tekstami, podcasty z treściami dla dorosłych i wiele innych rzeczy, które nie są odpowiednie dla małych dzieci.

W przypadku Spotify Kids redaktorzy firmy wyselekcjonowali wszystkie z ponad 8000 piosenek, w tym te z wielkich nazwisk, takich jak Disney, PBS, Nickelodeon, Discovery i Universal. Cała zawartość, która pojawia się w Spotify Kids, została ręcznie zatwierdzona przez tych redaktorów, zapewniając, że wszystkie treści są rzeczywiście przyjazne dla dzieci.

Samodzielna aplikacja zapewnia dzieciom własny interfejs, własną bibliotekę i ulubione. To spersonalizowane doświadczenie jest podzielone na dwa różne projekty: jeden jasny animowany, ale podstawowy interfejs przeznaczony dla dzieci w wieku 0-6 lat, a drugi bardziej szczegółowy interfejs dla starszych dzieci w wieku 5-12 lat.

Spotify Kids jest bezpłatne dla abonentów rodzin premium

Za 14,99 USD miesięcznie nawet sześciu członków rodziny w każdym wieku może mieć własne konta. Wszystkie pozostałe konta mogą być kontami Spotify Kids, z wyjątkiem oczywiście głównego posiadacza konta.

Spotify Premium Family oferuje również fajne funkcje, takie jak miksy rodzinne oparte na gustach wszystkich, a także kontrolę rodzicielską. Te elementy sterujące obejmują przede wszystkim możliwość włączania lub wyłączania wszelkich treści oznaczonych jako wulgarne przez redaktorów Spotify.

Spotify Kids Wprowadzenie

Studenci zawsze mogą zarejestrować się w Spotify Student abonament, który kosztuje tylko 4,99 USD / miesiąc. Ten plan obejmuje również dostęp do Hulu (z reklamami) i Showtime. Jeśli wcześniej subskrybowałeś Spotify Premium, możesz nie kwalifikować się. Twoje wyniki mogą się różnić.

Spotify Kids jest łatwy w konfiguracji

Gdy Twoja subskrypcja Spotify Premium Family jest aktywna, wszystko, co musisz zrobić, aby każde dziecko założyć konto, to zainstalować aplikację Spotify Kids z poziomu Sklep Google Play lub Apple App Store. Zaloguj się do tej aplikacji za pomocą swoich poświadczeń, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć konto i zacznij słuchać swoich ulubionych.

Jest całkowicie oddzielny Polityka prywatności Spotify Kids, na które musisz się zgodzić podczas zakładania konta pierwszego dziecka. Otrzymasz e-mail z powiadomieniem o polityce prywatności, aby potwierdzić, że akceptujesz warunki.

Podczas gdy większość aplikacji i usług subskrypcyjnych zapewnia pewien rodzaj uwagi dzieciom i rodzicom, wspaniale jest widzieć tak wielką nazwę, jak Spotify, która pojawia się z całą aplikacją przeznaczoną dla dzieci i ich wyjątkowych potrzeb.

x