Czy możesz usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie po opublikowaniu?

Udostępnij teraz w social media:

Instagram, jedna z najczęściej używanych platform mediów społecznościowych, umożliwia użytkownikom łączenie się i komunikowanie z osobami z całego świata. Za pomocą Instagrama można udostępniać zdjęcia, historie i inne treści swoim obserwatorom na koncie prywatnym lub publicznym. Użytkownicy Instagrama są odpowiedzialni za publikowane zdjęcia i filmy. Zawsze mogą modyfikować rzeczy według własnego uznania. Jak wiesz, Instagram umożliwia użytkownikom jednoczesne publikowanie dziesięciu zdjęć lub filmów w jednym albumie, znanym jako post karuzelowy. Instagram określa posty z kilkoma zdjęciami jako posty karuzelowe, które użytkownicy mogą przewijać, aby zobaczyć każdy obraz. Instagram niedawno uruchomił funkcję w odpowiedzi na prośby użytkowników, którzy nie byli pewni, jak usunąć jedno zdjęcie z wielu zdjęć na Instagramie. Czy jesteś użytkownikiem Instagrama i zastanawiasz się, czy możesz usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie po opublikowaniu? Jeśli szukasz więcej informacji związanych z Instagramem, zostań z nami do końca! Przedstawiamy pomocny przewodnik, który rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące usuwania jednego zdjęcia z wielu na Instagramie.

Czy możesz usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie po opublikowaniu?

Karuzela to fantastyczny sposób na przesłanie kolekcji obrazów, ale co zrobić, jeśli chcesz usunąć jeden z obrazów z galerii? A może chcesz zmodyfikować swoje zdjęcie na Instagramie, ale nie masz pewności, jak to zrobić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy możesz usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie po szczegółowym opublikowaniu.

  Jak zobaczyć wszystkie dane, które Instagram ma na Twój temat

Czy mogę usunąć jeden z wielu na Instagramie?

TAk. Prawdopodobnie nie chcesz usuwać całego posta i zaczynać od nowa, jeśli przez pomyłkę umieścisz zdjęcie, które Ci się nie podoba, w poście karuzelowym lub zdecydujesz się później usunąć pojedyncze zdjęcie z posta. Miejmy nadzieję, że Instagram w końcu obejmie tę funkcję, ale w międzyczasie będziesz musiał uważać na obrazy, które umieszczasz w postach z wieloma obrazami. W tym artykule omówimy niektóre opcje osiągania celów postów na Instagramie.

Czy istnieje sposób na usunięcie jednego zdjęcia z wielu na Instagramie?

Tak, w przeszłości trzeba było przesłać cały post karuzelowy, jeśli chciałeś usunąć z niego jedno zdjęcie na Instagramie. Na szczęście nie musisz już tego robić, ponieważ Instagram zawiera natywne narzędzie, które pozwala usunąć jedno zdjęcie z kolekcji zdjęć w aplikacji. W tym przewodniku zbadamy, jak usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie bez ich usuwania:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Przejdź do żądanej karuzeli, z której chcesz usunąć zdjęcie.

3. Następnie dotknij ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu.

4. Stuknij w Edytuj z wyskakującego menu.

5. Stuknij ikonę kosza dla żądanego obrazu, który chcesz usunąć.

6. Stuknij w Usuń w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Uwaga: pamiętaj, że nadal możesz przywrócić obraz do 30 dni po jego usunięciu.

7. Aby zapisać zmianę, stuknij ikonę Gotowe w prawym górnym rogu.

Ile zdjęć możesz udostępnić na Instagramie jednocześnie?

Użytkownicy Instagrama mogą opublikować do 10 zdjęć lub filmów jako pojedynczy post w kanale, przesyłając do 10 każdego z nich. Teraz, jeśli nie masz pewności, jak przesłać film lub wiele zdjęć na Instagram. Oto samouczek krok po kroku, który pokaże Ci, jak przesłać wiele zdjęć i filmów na Instagram. Po przesłaniu karuzeli Twój kanał otrzyma część Twojego zdjęcia. Pierwsze zdjęcie lub wideo z Twojego posta zostanie wyświetlone w Twoim profilu wraz z rzędem kropek. Możesz przesunąć palcem, aby zobaczyć pozostałe zdjęcia i filmy, które opublikowałeś po stuknięciu wpisu w swoim profilu.

  Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie

Czy możesz zmienić kolejność zdjęć na Instagramie po opublikowaniu?

Nie, nie możesz zmienić kolejności zdjęć na Instagramie po ich opublikowaniu. Niestety po opublikowaniu zdjęć Instagram nie pozwoli Ci dostosować kolejności zdjęć. Rozważ usunięcie posta i rozpoczęcie od nowa, jeśli opublikowałeś post z wieloma zdjęciami, ale nie jesteś zadowolony z kolejności zdjęć. W zależności od tego, jak długo post był aktywny, możesz go usunąć. Pomyśl o tym, jak ważne jest dla Ciebie to zamówienie, jeśli już widziałeś, jak zyskało na popularności dzięki polubieniom i komentarzom. Ostrzegamy, że jeśli usuniesz post, zniknie również Twoje zaangażowanie. Jeśli Twoje obrazy były dostępne w Internecie tylko przez krótki czas, możesz je szybko usunąć i upewnić się, że kolejność nowego jest poprawna.

Czy mogę dodać kolejne zdjęcie do istniejącego posta na Instagramie?

Nie. Niestety, po opublikowaniu zdjęcia nie można go zmienić. Zdjęcie wpisu nie może zostać zmienione po jego opublikowaniu i nie można dodawać dodatkowych zdjęć. Jeśli naprawdę chcesz przesłać zdjęcia, pamiętaj, aby zrobić to jak najszybciej po pierwszym opublikowaniu, ponieważ opóźnienie spowoduje utratę zaangażowania i konieczność rozpoczęcia od nowa.

Czy lepiej jest opublikować jedno zdjęcie czy wiele zdjęć na Instagramie?

Wiele postów ze zdjęciami na Instagramie znacznie przewyższa każdy inny typ postów. Użytkownicy na Instagramie mają możliwość opublikowania do 10 zdjęć lub filmów w jednym poście, korzystając z funkcji karuzeli (wiele zdjęć). Skorzystają na tym wszyscy, ale szczególnie skorzystają na tym marki, które chcą zwiększyć zaangażowanie. Na Instagramie karuzele mają najwyższy wskaźnik zaangażowania ze wszystkich innych formatów postów. Marki mogą skorzystać na zwiększonym zaangażowaniu, a także optymalizacji algorytmu Instagrama, korzystając z różnych formatów postów.

Jednak nawet przy tym dowodzie jego skuteczności tylko niewielka część ludzi korzysta z postów karuzelowych. Niektórym może się wydawać nieoczekiwane, że karuzele z 10 slajdami mają najwyższe wskaźniki zaangażowania, biorąc pod uwagę, że odwiedzający muszą wykonać więcej przesunięć, aby zobaczyć cały materiał. Chociaż są one korzystne, tylko 6% karuzel wykorzystuje wszystkie 10 slajdów.

  Jak dodać lokalizację do biografii na Instagramie?

Co ciekawe, Instagram może łączyć zarówno obrazy, jak i filmy podczas tworzenia karuzel, które nazywają publikowaniem wielu obrazów. Według badań karuzele, które zawierają zarówno zdjęcia, jak i filmy, mają większe wskaźniki zaangażowania (2,33%) niż karuzele zawierające wyłącznie filmy (1,86%) lub obrazy (1,80%).

Dlaczego Instagram pokazuje drugie zdjęcie w poście karuzelowym?

Posty na Instagramie zawierające liczne zdjęcia lub filmy, które można zobaczyć, przesuwając palcem w lewo, nazywane są karuzelami. Instagram umożliwia dodanie do 10 zdjęć lub filmów do jednego posta karuzelowego. Posty karuzelowe na Instagramie umożliwiają umieszczanie zdjęć i filmów w orientacji pionowej, kwadratowej lub poziomej. Zdjęcia Karuzeli powinny mieć ten sam rozmiar. Gdy korzystasz z karuzel na Instagramie, algorytm wyświetla Twój post Twoim obserwatorom online więcej niż jeden raz. W rezultacie, jeśli obserwujący zobaczy Twój post karuzelowy, ale go nie przesunie palcem, drugi slajd będzie widoczny, gdy następnym razem obejrzy go w swoim kanale.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak usunąć jedno zdjęcie z wielu na Instagramie po opublikowaniu ze szczegółowymi krokami pomocy. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x