Czy możesz zmienić datę w postach na Instagramie?

Wszyscy zgadzamy się z tym, że współczesną erą rządzą media społecznościowe. bardzo dbamy o nasze posty, polubienia i udostępnienia w tym cyfrowym świecie. Media społecznościowe stały się istotnym źródłem życia. Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych, z których korzystamy. Od wiadomości błyskawicznych po popularne filmy — prawie wszystko polega na Instagramie! Będąc tak popularnym, ma wiele funkcji, które zapewniają użytkownikom wygodę korzystania z niego. Podczas korzystania z Instagrama pojawia się w naszych głowach wiele wątpliwości, takich jak znalezienie polubionych przez nas postów, umieszczenie posta na Instagramie z datą, która już minęła, znalezienie naszych obserwujących, automatyczna zmiana daty i godziny na Instagramie itp. Jeśli jesteś osobą, która Jeśli szukasz wskazówek na ten temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, czy możesz zmienić datę w postach na Instagramie.

Czy możesz zmienić datę w postach na Instagramie?

Gdy już wiesz, czy możesz zmienić datę w postach na Instagramie, aby umieścić bieżącą datę w swojej historii na Instagramie, wykonaj jedną z poniższych metod:

Metoda 1: Wprowadź datę ręcznie

1. Przejdź do aplikacji Instagram i otwórz ją.

2. Najpierw, aby utworzyć historię na Instagramie, kliknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu strony głównej. Możesz także przesunąć stronę główną w prawo, aby dodać historię.

3. Wybierz dowolną metodę tworzenia swojej historii. Możesz zrobić zdjęcie lub nagrać film z ikony aparatu, a nawet wybrać zdjęcie lub film z galerii.

4. Po wybraniu zdjęcia lub filmu dotknij ikony Aa na górnym panelu i wpisz datę ręcznie.

5. Stuknij ikonę strzałki w prawym dolnym rogu.

7. Wybierz opcję Twoja historia i określ, czy chcesz dodać historię do Facebooka, czy nie. Następnie dotknij udostępnij.

Metoda 2: Udostępnij datę za pomocą naklejek

1. Przejdź do aplikacji Instagram i otwórz ją.

2. Najpierw, aby utworzyć historię na Instagramie, kliknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu strony głównej. Możesz także przesunąć stronę główną w prawo, aby dodać historię.

3. Wybierz dowolną metodę tworzenia swojej historii. Możesz zrobić zdjęcie lub nagrać film z ikony aparatu, a nawet wybrać zdjęcie lub film z galerii.

4. Po wybraniu zdjęcia lub filmu do swojej relacji stuknij ikonę naklejki na górnym panelu.

5. Znajdziesz wiele naklejek wraz z naklejką z datą.

6. Po wybraniu naklejki z datą stuknij ikonę strzałki w prawym dolnym rogu.

7. Wybierz opcję Twoja historia i określ, czy chcesz dodać historię do Facebooka, czy nie. Następnie dotknij udostępnij.

Czy datuje się posty na Instagramie z datą wsteczną?

Nie, nie ma możliwości wstecznej daty postów na Instagramie. Zgodnie z oficjalnymi zasadami eksperci potwierdzili, że nie ma sposobu na wsteczną datę postów na Instagramie. Jasne jest więc, że nie można cofnąć daty, ale można usunąć lub osiągnąć, aby się ich pozbyć.

Jak umieścić post na Instagramie w dacie, która już minęła

Jak omówiono powyżej, nie można umieścić posta na Instagramie z datą, która już minęła. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w podpisie posta, który już opublikowałeś. Możesz też usunąć lub zarchiwizować post, jeśli nie czujesz już, że inni mogą go zobaczyć. Mamy więc nadzieję, że jest dla Ciebie jasne, że umieściłeś post na Instagramie w dacie, która już minęła.

Czy możesz zmienić kolejność zdjęć na Instagramie po opublikowaniu?

Tak, możesz zmienić kolejność zdjęć na Instagramie po ich opublikowaniu. Czasami po opublikowaniu karuzeli chcesz zmienić zdjęcie na okładkę, ale nie chcesz usuwać posta i ponownie przesyłać go ponownie. I tak istnieje funkcja Instagrama, która pozwala użytkownikom zmieniać kolejność zdjęć w karuzeli po opublikowaniu.

Jak ułożyć swój kanał na Instagramie w porządku chronologicznym

Wykonaj czynności wymienione poniżej, aby uporządkować swój kanał na Instagramie w porządku chronologicznym.

1. Przejdź do aplikacji Instagram i otwórz ją.

2. Twoja strona główna wygląda tak wraz z kanałem, który nie jest ułożony chronologicznie.

3. Stuknij frazę na Instagramie w lewym górnym rogu.

4. Następnie dotknij opcji Śledzenie z menu rozwijanego, które pojawia się na ekranie.

I gotowe! Cały Twój kanał jest teraz wyświetlany w porządku chronologicznym.

Jak zmienić kolejność postów na Instagramie po opublikowaniu

Każdy z nas uwielbia publikować na Instagramie. Po opublikowaniu karuzeli często mamy ochotę zmienić okładkę zdjęcia tej konkretnej karuzeli. Czujemy się nawet bezradni wobec tego. Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Gdy już wiesz, czy możesz cofnąć posty na Instagramie, po prostu wykonaj szczegółowe kroki wymienione poniżej, aby zmienić kolejność postów na Instagramie po opublikowaniu.

1. Przejdź do Aplikacja Instagrama i otwórz go.

2. Otwórz swój post i dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu posta.

3. Stuknij w edytuj w oknie, które pojawiło się u dołu ekranu.

4. Stuknij ikonę usuwania w lewym górnym rogu posta na zdjęciu, którego nie chcesz mieć jako zdjęcia na okładkę posta.

5. Potwierdź usunięcie, dotykając ikony usuwania w oknie, które pojawi się na ekranie.

6. Powtarzaj kroki 4 i 5, aż uzyskasz żądane zdjęcie jako zdjęcie na okładkę wpisu.

Uwaga 1: pamiętaj, że w karuzeli muszą znajdować się co najmniej dwa zdjęcia, więc bądź ostrożny podczas usuwania dodatkowych zdjęć.

Uwaga 2: Nie martw się o usunięte zdjęcia. Dostaniesz je z powrotem, wykonując kolejne kroki.

7. Następnie dotknij ikony swojego profilu w prawym dolnym rogu.

8. Teraz dotknij trzech linii w prawym górnym rogu strony, która się otworzy.

9. Teraz dotknij opcji Twoja aktywność z okna, które wyskakuje u dołu ekranu.

10. Stuknij w opcję Ostatnio usunięte ze strony, która została otwarta.

Tutaj pojawiają się wszystkie ostatnio usunięte zdjęcia i filmy z Twoich postów.

11. Otwórz zdjęcie, które wcześniej usunąłeś z karuzeli i dotknij ikony trzech kropek w prawym górnym rogu obrazu.

12. Stuknij opcję przywracania z menu rozwijanego.

13. Potwierdź przywrócenie, dotykając opcji przywracania w oknie, które pojawi się na ekranie.

I gotowe! Teraz przywrócone zdjęcia pojawią się w Twojej karuzeli w porządku chronologicznym. Pojawiają się obok zdjęć, które są już zapisane w poście. Wykonując powyższe kroki, możesz zmienić kolejność postów na Instagramie.

Jak zmienić datę w postach na Instagramie

Jak omówiono wcześniej w tym artykule, nie ma dostępnych metod / sposobów na wsteczną datę historii na Instagramie. Tak więc powinno być dla ciebie jasne, że na Instagramie nie ma dostępnych funkcji, które pozwalają na wsteczną datę historii.

Jak możesz automatycznie zmienić datę i godzinę na Instagramie

Data i godzina na Instagramie są pobierane z daty i godziny Twojego smartfona. Tak więc godzina i data ustawione na smartfonie to godzina i data na Instagramie. Jeśli chcesz, aby było to automatyczne, ustaw datę i godzinę w smartfonie jako automatyczne, a to samo będzie przypominać na Instagramie. Tak więc zmiana daty i godziny w smartfonie na automatyczną umożliwia automatyczną zmianę daty i godziny na Instagramie.

Zalecana

Mamy nadzieję, że ten poradnik był pomocny i udało Ci się sprawdzić, czy możesz zmienić datę w postach na Instagramie. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je zostawić w sekcji komentarzy poniżej.