Udostępnij teraz w social media:


ExpressVPN jest jednym z najbardziej znanych graczy na rynku VPN. Ale czy to sprawia, że ​​warto go używać? I można zaufać ExpressVPN? Krótko mówiąc, tak, absolutnie mogą. ExpressVPN pozostaje liderem na rynku z wielu ważnych powodów, w tym bezpieczeństwa i ochrony. Chociaż żaden dostawca VPN nie jest doskonały ani bez problemów, w tym artykule dowiesz się, dlaczego ExpressVPN jest tak dobry w tym, co robi, a także wskaże, w jaki sposób można go używać w najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy sposób.

Dlaczego ExpressVPN jest taki dobry?

ExpressVPN ma pewne podstawy, które są kluczem do tego, aby korzystanie z VPN było warte zachodu. Najbardziej godne uwagi przykłady to:

Prędkość

Połączenia ExpressVPN są szybkie jak błyskawica. Oznacza to, że tak naprawdę nie możesz powiedzieć, że korzystasz z VPN w dowolnym momencie online. Jeśli VPN Cię spowalnia, jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał go dalej używać. Wszelkie plany abonamentowe stały się zatem stratą pieniędzy. Tak nie jest w przypadku ExpressVPN, ponieważ nie zobaczysz żadnego zauważalnego spowolnienia połączenia.

Sprawdź -   Sprawdź, czy Twój komputer z systemem Windows jest podatny na działanie Spectre

Ogromna sieć

Kolejną koniecznością dla każdej sieci VPN, z której warto korzystać, a którą z pewnością ma ExpressVPN, jest duża sieć serwerów. Te serwery są rozmieszczone na całym świecie, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do dowolnej witryny internetowej, kiedy chcesz. ExpressVPN ma 160 lokalizacji dla swoich serwerów, co czyni go jedną z najszerszych sieci VPN.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Jedną z kluczowych zalet VPN jest dodatkowy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia użytkownikom. Jednak to, jak bezpieczny dostawca VPN zapewnia subskrybentowi, może się różnić. Sprowadza się to do zestawu funkcji bezpieczeństwa, które oferuje. Im więcej funkcji ma dostawca, tym lepiej. To, co jest świetne w funkcjach bezpieczeństwa ExpressVPN, to najlepsza metoda szyfrowania, której używa, technologia podzielonego tunelu i wyłącznik awaryjny. To ostatnie oznacza, że ​​w przypadku zerwania sieci VPN połączenie internetowe zostanie również wstrzymane, co zapobiegnie ujawnieniu danych osobom wścibskim.

Polityka braku logów

Wreszcie jedną z najważniejszych cech oferty produktów ExpressVPN jest fakt, że nie prowadzi ona żadnych dzienników użytkowników ani połączeń. Dla tych, którzy są szczególnie zainteresowani tym, czy ExpressVPN można zaufać, ta kwestia jest kluczowa. Ponieważ ExpressVPN nie posiada żadnych informacji o tym, co robią jego użytkownicy, nie może ich nikomu przekazywać – czy to hakerom, czy stróżom prawa.

Sprawdź -   Jak zmienić orientację strony dla pojedynczej strony w programie MS Word

Zastosowania ExpressVPN

Jeśli chodzi o dostawcę VPN, nawet zaufanego, jego produkt musi być przydatny w prawdziwym życiu. Oto tylko dwa powody, dla których można zaufać ExpressVPN, pomagając subskrybentowi w codziennych działaniach online.

1. Większe bezpieczeństwo w Internecie

Ponieważ tak duża część naszego życia nie toczy się w Internecie, konieczne jest, abyśmy dbali o nasze dane osobowe i informacje wrażliwe. Nigdy bardziej nie było to kluczowe niż teraz, podczas ograniczeń COVID, które zmuszają nas wszystkich do spędzania jeszcze więcej czasu na korzystaniu z połączenia internetowego. Sieci VPN mogą pomóc w tej ochronie, utrudniając hakerom przeglądanie danych lub informacji, które nie są dla nich przeznaczone. ExpressVPN robi to poprzez szereg funkcji bezpieczeństwa, jak wspomniano powyżej.

2. Dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi

Biorąc pod uwagę, że wszyscy spędzamy więcej czasu w Internecie, próbując uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju różnych witryn, może to być frustrujące, gdy jedna lub dwie są zablokowane ze względu na to, gdzie się znajdujesz. Takie blokowanie nazywa się ograniczaniem geograficznym i można je obejść za pomocą sieci VPN, takiej jak ExpressVPN. Biorąc pod uwagę rozległą sieć ExpressVPN, najprawdopodobniej znajdziesz dostępny serwer, który pomoże Ci odblokować każdą witrynę, do której Twoja lokalizacja uniemożliwia dostęp.

Sprawdź -   Jak kontrolować jasność wyświetlaczy zewnętrznych w systemie macOS

Dlaczego można zaufać ExpressVPN – najważniejsze wnioski

Chociaż sieci VPN można wykorzystać do poprawy bezpieczeństwa w Internecie, ważne jest, aby skorzystać z usług renomowanego dostawcy VPN, aby to zrobić. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz, że technologia tego dostawcy nie będzie skuteczna – spowolni Twoje połączenia lub w jakiś sposób naraża Cię na niebezpieczeństwo. Ponadto same dostawcy muszą mieć zaufanie do danych, które im przekazujesz. Abonenci ExpressVPN mogą być pewni, że ich dostawca nie ujawni swoich poufnych informacji, ponieważ ExpressVPN w pierwszej kolejności nie rejestruje takich danych.