Dlaczego na G2A jest napisane Oczekiwanie na płatność?

Cyfrowy rynek G2A.COM Limited, czasami znany jako G2A, oprócz siedziby głównej w Holandii prowadzi działalność w Polsce i Hongkongu. Witryna koncentruje się na wykorzystaniu kluczy wykupu w odsprzedaży przedmiotów do gier. Oprogramowanie, przedpłacone karty aktywacyjne, gadżety i odzież to między innymi przedmioty sprzedawane w serwisie. G2A pozwala użytkownikom płacić za przedmioty online różnymi metodami, takimi jak karty debetowe, karty kredytowe, UPI lub inne znane aplikacje płatnicze. Niektóre płatności można łatwo przenieść, ale kilka płatności utknęło. Może się okazać, że dla kupujących będzie to trzymający w napięciu scenariusz. Jeśli szukasz wskazówek na ten sam temat, przedstawiamy ten pomocny przewodnik, który pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego G2A mówi o oczekiwaniu na płatność i ile czasu zajmuje zweryfikowanie płatności przez G2A. Dowiesz się również, dlaczego zakup G2A trwa tak długo, a G2A czeka na płatność.

Dlaczego na G2A jest napisane Oczekiwanie na płatność?

Według stanu na marzec 2020 r. ze strony G2A korzystało ponad 20 milionów osób. Wiele z tych osób kupuje produkty w witrynie G2A. Klucze do gier, DLC i inne dodatki do gier są sprzedawane na rynku gier online G2A.COM. Witryna działa podobnie jak każdy inny rynek, który z pewnością znasz. Łączy kupujących i sprzedających.

W związku z tym właściciel witryny zwykle niczego nie sprzedaje; zamiast tego zapewnia jedynie miejsce, w którym inne strony mogą angażować się w interesy. Ale to nie jest przestrzeń jak każda inna. Rynek jest bezpieczny i wyposażony w system zapobiegania oszustwom. Dodatkowo dostępny jest system rekomendacji, który pomaga kupującym w rozwiązywaniu problemów i wyborze wiarygodnego nabywcy.

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, dlaczego jest napisane oczekiwanie na płatność na G2A. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy karta debetowa jest bezpieczna w G2A?

Tak, G2A może bezpiecznie używać karty debetowej. Ponieważ G2A PAY to bezpieczna bramka płatnicza, możesz mieć pewność, że Twoje dane finansowe są chronione, niezależnie od tego, czy płacisz online kartą kredytową lub debetową, przelewem bankowym czy w jakikolwiek inny sposób.

Co oznacza oczekiwanie na płatność w G2A?

Gdy witryna ma status Oczekiwanie na płatność, oznacza to, że pieniądze nadal nie zostały otrzymane. Możesz łatwo anulować transakcję, jeśli przypadkowo ją zrobiłeś, na przykład kupując dwie rzeczy, kiedy zamierzałeś kupić jedną, o ile żadne pieniądze nie zostały pobrane z twojego konta. Ale jeśli chcesz otrzymać dwa, musisz zapłacić jednocześnie za oba towary. Oczekiwanie na płatność może zostać wyświetlone, jeśli transakcja nie została zakończona.

Dlaczego na G2A jest napisane Oczekiwanie na płatność?

Oczekiwanie na płatność na G2A może być wyświetlane, gdy płatność nie jest przetwarzana. W zależności od wybranej opcji płatności transakcja może potrwać kilka minut. Jeśli kupujesz przedmioty od G2A, będziesz musiał dokonać płatności online.

Jeśli dokonałeś płatności, ale nadal wyświetla się informacja o oczekiwaniu na płatność na G2A, mogą wystąpić problemy podczas procesu płatności. Najczęstszymi przyczynami niepowodzeń płatności są ograniczenia finansowe nałożone na Twoją kartę lub filtr stosowany przez Twój bank przy niektórych zakupach online. Jeśli po kilku minutach nie możesz znaleźć przyczyny tego komunikatu, skontaktuj się z G2A za pośrednictwem Strona wsparcia G2A.

Uwaga: Nigdy nie wycofuj się z płatności, która jest już obsługiwana przez G2A PAY ani nie zamykaj okna kasy w przeglądarce.

Dlaczego G2A mówi, że oczekiwanie na płatność nie może zostać anulowane?

Dzieje się tak, gdy płatność nadal nie została przetworzona. Zamówienie zostanie zrealizowane po przetworzeniu pieniędzy przez dostawcę usług płatniczych i system G2A, nawet jeśli oznaczyłeś zamówienie jako anulowane, gdy nadal wyświetlało się Oczekiwanie na płatność, ale płatność została pobrana. Po opłaceniu zamówienia nie można go anulować.

Dlaczego mój zakup G2A trwa tak długo?

Oto kilka powodów, dla których zakup G2A może trwać długo:

  • Oznacza to, że Twoje zamówienie jest przetwarzane przez system G2A, co oznacza również przypisanie do niego klucza. Większość zleceń realizowana jest w ciągu kilku minut.
  • W rzadkich przypadkach możliwe jest, że sprzedającemu zabrakło kluczy przed zakończeniem transakcji. W celu ustalenia, czy klucz może zostać dostarczony, system G2A ponownie sprawdzi stan magazynowy sprzedawcy za sześć godzin. W przeciwnym razie zwrot zostanie niezwłocznie zastosowany do Twojego zamówienia.
  • Jeśli zamówiłeś grę w przedsprzedaży, otrzymasz klucz produktu po jej uruchomieniu. Na G2A.com odwiedź stronę produktu, aby zobaczyć, kiedy to nastąpi.
  • Jeśli kupiłeś od dostawcy, który nie zapewnia natychmiastowej dostawy, Twoje zamówienie może również trwać dłużej.

Dlaczego moja płatność nie przechodzi przez G2A?

Może istnieć wiele przyczyn, dla których płatność nie została zrealizowana w G2A:

  • Jedna ze stron zaangażowanych w ten proces, taka jak G2A.COM, bank lub inna, często odrzuca transakcję ze względów bezpieczeństwa.
  • Zaawansowana technologia bezpieczeństwa jest używana przez G2A.COM, a jeśli zostanie wykryte coś budzącego wątpliwości, transakcje są natychmiast odrzucane. Każda instancja ma unikalny zestaw czynników, które doprowadziły do ​​niepowodzenia.

Uwaga: nie należy panikować, jeśli płatność nie zostanie zrealizowana. W przypadku pobrania jakichkolwiek pieniędzy, są one zawsze automatycznie zwracane.

Jak długo trwa oczekiwanie na płatność G2A?

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego Twoja płatność G2A nie została zrealizowana, daj nam znać, ile czasu zajmuje G2A oczekiwanie na płatność. Komunikat G2A oczekujący na płatność jest wyświetlany, jeśli transakcja nie została jeszcze przetworzona. Jeśli Twoja płatność się powiedzie, a powiadomienie „Oczekiwanie na płatność” nadal będzie wyświetlane przez ponad 15 minut, będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta G2A i udostępnić szczegóły płatności w celu sprawdzenia.

Jak długo trwa weryfikacja płatności przez G2A?

Teraz, gdy wiesz już, jak długo G2A czeka na płatność, daj nam znać, ile czasu zajmuje G2A weryfikacja płatności.

  • Czasami Twoja płatność może wymagać weryfikacji i zatwierdzenia przez system G2A. Następnie możesz zostać poproszony o wprowadzenie jednorazowego kodu w telefonie w celu potwierdzenia płatności. To może zająć kilka minut.
  • W rzadkich przypadkach personel G2A będzie musiał ręcznie sprawdzić Twoją transakcję. Może to zająć od kilku minut do godziny.

Jeśli komunikat „Weryfikacja w toku…” pojawia się obok statusu Twojej transakcji przez ponad godzinę, może to oznaczać problem z ruchem na stronie G2A. W takim przypadku prosimy o kontakt z wirtualnym doradcą G2A Pay w celu uzyskania pomocy. Kliknij tutaj aby skontaktować się z Wirtualnym Doradcą G2A Pay.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, dlaczego na G2A jest napisane oczekiwanie na płatność. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.