Dodaj potężne dostosowania do aplikacji Przypomnienia na iPhonie [Jailbreak]

Ponieważ natywna aplikacja Przypomnienia na iOS jest tym, czym jest teraz, myślę, że Apple zaimplementował tę funkcję dla smartfonów lepiej niż wiele rozwiązań konkurencji i innych firm. Odkąd aktywnie zacząłem używać Przypomnień na iOS, tak naprawdę nie musiałem szukać innej alternatywy, szczególnie dzięki funkcji geofencing, którą oferuje. Jednak piękno każdego oprogramowania polega na tym, że nigdy nie może być idealne – przynajmniej teoretycznie – i na tym właśnie polega założenie, na którym opiera się Reminders Pro dla iOS. Jest to bezpłatna korekta oparta na Cydii dla iPhone’a, iPoda touch i iPada z jailbreakiem, która dodaje mnóstwo przydatnych nowych funkcji do natywnych Przypomnień na iDevices. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie tuż po skoku.

Przypomnienia Pro iOS Cydia (1) Przypomnienia Pro iOS Cydia (5)

Ulepszenie rozwija się w istniejącej aplikacji Przypomnienia, więc działa, dodając różne opcje do procesu ustawiania przypomnień. Po pierwsze, Reminders Pro umożliwia tworzenie praktycznych przypomnień o połączeniach, SMS-ach, e-mailach i FaceTime bezpośrednio z poziomu aplikacji, z możliwością wykonania wspomnianej funkcji poprzez zwykłe dotknięcie samego przypomnienia. Na przykład, jeśli chciałem ustawić przypomnienie dla FaceTime z konkretnym kontaktem, wszystko, co musiałem zrobić, to skonfigurować wystąpienie z „FaceTime ” i dotknięcie przypomnienia automatycznie wykona ustawioną czynność. W tej chwili przypomnienia, które można podjąć, obejmują połączenia telefoniczne, wiadomości tekstowe, e-maile i FaceTime.

Przypomnienia Pro iOS Cydia (4) Przypomnienia Pro iOS Cydia (3)

Drugim bardzo przydatnym dodatkiem jest różnorodność wzorców powtarzania, które obejmują każdy dzień powszedni, każdy weekend, dni powszednie z wyjątkiem jednego konkretnego dnia itp. W sumie Przypomnienia Pro oferują 16 nowych scenariuszy powtarzania, które powinny wystarczyć nawet najbardziej wszechstronnym potrzeb. Wreszcie, ulepszenie automatycznie wykrywa adresy URL i numery telefonów w notatkach przypomnienia i konwertuje je na elementy, które można wykonać, za jednym dotknięciem.

Ulepszenie dodaje również panel konfiguracji w panelu Rozszerzenia w natywnej aplikacji Ustawienia systemu iOS, który w zasadzie pozwala ustawić słowa kluczowe do tworzenia przypomnień z możliwością działania, tj. Słów, których będzie szukało ulepszenie, aby powiązać je z określoną akcją. Możesz także ustawić, czy nazwy kontaktów mają być dopasowywane z nazwiskami, czy bez, skąd w przypadku ostatniego zostaniesz poproszony o określenie, o który kontakt chodzi, jeśli w książce adresowej znajduje się wiele wpisów o tym samym imieniu.

Przypomnienia Pro iOS Cydia (2)

Przypomnienia Pro to bardzo przydatna i zalecana modyfikacja dla wszystkich zaawansowanych użytkowników iPhone’a, zwłaszcza jeśli polegasz na aplikacji Przypomnienia do organizowania dnia. Dodaj do tego fakt, że ulepszenie jest całkowicie bezpłatne i nie ma powodu, aby nie wyjmować go na spin. Jest dystrybuowany za pośrednictwem repozytorium BigBoss za pośrednictwem Cydii i działa w pełni dobrze z 64-bitową architekturą iPhone’a 5s.