Dodaj gesty aktywatora do aplikacji muzycznej z poprawką Cydia [Jailbreak]


Jeśli korzystasz z natywnej aplikacji muzycznej na iOS i chcesz mieć szybszy dostęp do czynności, takich jak dodawanie utworu do ulubionych, przełączanie opcji powtarzania utworu, przełączanie opcji odtwarzania losowego i nie tylko, aplikacja Controls for Music to bezpłatna aplikacja Cydia dostępna w Repozytorium BigBoss jest dla Ciebie. Pozwala powiązać gest aktywatora do przełączania odtwarzania losowego, przełączania powtarzania, aby iTunes Radio wiedział, że powinno odtwarzać więcej utworów, takich jak bieżąca, aby nigdy więcej nie odtwarzać utworu i dodać go do listy życzeń iTunes. Nie trzeba dodawać, że musisz mieć zainstalowany Aktywator, aby korzystać z aplikacji Controls for Music. Zainstaluj aplikację Controls for Music, a następnie przejdź do aplikacji Ustawienia, aby zarządzać gestami i działaniami. instalacja aplikacji muzycznejustawienia

Ulepszenie nie ma żadnych domyślnych skojarzeń dla każdej z czynności, które może wykonać, więc włączenie go wymaga więcej niż tylko przełączenia przełącznika. Musisz wybrać gest aktywatora dla akcji. Każde działanie, dla którego nie wybierzesz gestu, pozostanie nieaktywne, co oznacza, że ​​nie musisz włączać tych, których nie zamierzasz używać. Dotknij akcji, którą chcesz włączyć, i wybierz dla niej gest.

sterowanie aplikacją muzycznąsterowanie zestawem aplikacji muzycznych

Odtwarzaj więcej, nigdy nie odtwarzaj tego utworu i Dodaj do listy życzeń iTunes są przeznaczone dla radia iTunes z przełącznikami odtwarzania losowego i powtarzania przeznaczonymi dla muzyki w Twojej bibliotece. Ulepszenie działa dobrze, ale nie dostajesz żadnego powiadomienia, aby wiedzieć, czy twój gest został rozpoznany i wykonany poprawnie. Czynność Przełącz powtarzanie nie tylko włącza i wyłącza powtarzanie dla bieżącego utworu; cyklicznie przechodzi przez wszystkie trzy opcje powtarzania obsługiwane przez aplikację Muzyka. Opcja Shuffle oczywiście po prostu włącza się lub wyłącza, ponieważ to wszystko oferuje sama aplikacja. Controls for Music App warto mieć dla każdego, kto słucha iTunes Radio lub korzysta z domyślnej aplikacji, ale nie lubi wracać do niej w celu korzystania z tych funkcji. Chociaż podoba mi się poprawianie tego, co robi i robi dobrze, czuję, że niektórzy jailbreakers mogli również chcieć wsparcia dla typowych działań. Wyobraź sobie, że możesz wstrzymać muzykę, energicznie potrząsając iPhonem lub po prostu dotykając ekranu.