Facebook dodaje naklejki w komentarzach; To rozszerzenie się je usuwa

Facebook właśnie wprowadził nową funkcję; możesz teraz używać naklejek w komentarzach. Z tego, co zrobiliśmy, funkcja działa na postach indywidualnych, a nie na postach według stron. Jeśli zastanawiasz się, czym są te „ naklejki ”, to są emotikony, których możesz używać na czacie na Facebooku, oprócz zwykłych uśmiechniętych twarzy, które znasz. Przedstawiają popularne postacie, takie jak Power Rangers i Pusheen. Jak każda nowa funkcja wprowadzona przez Facebooka, naturalnie będziemy czuć się zobowiązani do krytykowania tej. Myśli w stylu: „Jak będzie teraz wyglądać moje źródło wiadomości?” przychodzą do głowy. Biorąc pod uwagę, że Facebook nie obsługuje GIF-ów, jest to dość dobra funkcja. Jeśli jednak nie jesteś tym zbyt podekscytowany, istnieje sposób na ukrycie naklejek przed komentarzami: rozszerzenie do Chrome i Firefox o nazwie Unsticker Me. Rozszerzenie usuwa rysunkowy odcisk i zastępuje go tylko tym tekstem [Sticker] więc wiesz, jaki komentarz ktoś zamieścił, ale nie musisz go przeglądać.

Aby korzystać z naklejek, kliknij pole komentarza pod aktualizacją, a obok przycisku aparatu pojawi się przycisk buźki, który umożliwia publikowanie zdjęć. Otrzymasz zwykły wybór naklejek, a wszelkie naklejki dodane na czacie na Facebooku pojawią się tutaj wraz z ostatnio używaną historią naklejek.

naklejki z komentarzami na Facebooku

Unsticker Me działa w tle; wystarczy go zainstalować i odświeżyć stronę. Zamiast widzieć faktyczną naklejkę, która została użyta / opublikowana, zobaczysz tekst [Sticker] aby to wskazać.

facebook bez naklejki

Unsticker me jest dostępny zarówno dla Firefoksa, jak i Chrome, a także jego open source, więc jeśli ktoś chciałby stworzyć rozszerzenie dla Safari, Internet Explorera lub Opery, możesz użyć jego kodu źródłowego. Rozszerzenie nie dodaje żadnych przycisków ani innych wskaźników do interfejsu przeglądarki, chociaż byłoby miło, gdyby było wyposażone w przełącznik.

Zainstaluj Unsticker Me dla Firefoksa i Chrome