Gdzie oglądać Sprawdza, gdzie można legalnie oglądać filmy i programy telewizyjne [Web]

Piractwo filmowe (i wszystkie inne formy piractwa) są złe i często widzimy komunikaty służby publicznej, które podkreślają wagę przestępstwa, jakim jest piractwo. Bez wątpienia słyszałeś twierdzenia, że ​​piractwo szkodzi branży rozrywkowej, a ostatnio doszło do rozprawy polegającej na usunięciu niewinnych filmów z YouTube i usunięciu niektórych wyników wyszukiwania z Google z powodu naruszenia praw autorskich. Nie będziemy się spierać, czy piractwo jest szkodliwe, czy nie, zamiast tego uważamy, że wprowadzenie Gdzie oglądać naszym czytelnikom jest znacznie lepszym sposobem walki z szalejącym piractwem filmowym i telewizyjnym. Ta prosta, niewielka aplikacja internetowa umożliwia wyszukiwanie dowolnego filmu i / lub programu telewizyjnego (o dowolnym sezonie) i znajdowanie miejsca, w którym można zapłacić, aby legalnie go obejrzeć.

Gdzie oglądać nie wymaga rejestracji w usłudze. Po prostu wpisz nazwę tego, co chcesz legalnie oglądać, a wyszukuje to w swojej bazie danych.

co oglądać

Możesz wyszukać coś do obejrzenia, używając programu telewizyjnego lub tytułu filmu, wyszukując aktora lub reżysera. Jeśli wiesz, że chcesz obejrzeć program telewizyjny, przewiń nieco w dół na stronie głównej, a gdy pojawi się pasek u góry, wybierz opcję Telewizja. Nie jest to jednak konieczny krok, jeśli wpiszesz nazwę programu telewizyjnego, aplikacja znajdzie go i wyświetli pod TV.

Jeśli chodzi o wyniki, w przypadku filmów, które mogą być wielokrotnie przerabiane lub które mogą mieć sequele i prequele, jak seria Batman, zobaczysz listę wszystkich filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Wyniki programów telewizyjnych są sortowane według pór roku. Opcje oglądania są wymienione wraz ze szczegółami ceny, ile będzie kosztować kupno całego sezonu do oglądania. Wyniki przedstawiają zwykłych podejrzanych; Amazon, Netflix itp., A aplikacja wskazuje, gdzie musisz zapłacić jedną cenę, a gdzie potrzebujesz subskrypcji wymienionej usługi.

where_to_watch_list

Jedyną wadą aplikacji jest to, że nie bierze pod uwagę regionu podczas wyświetlania opcji. Niektóre lub może wszystkie opcje przeglądania mogą nie być dostępne we wszystkich krajach (stąd dużo piractwa, wciąż złe). Poza tym What To Watch jest tym, co można uznać za dobre i skuteczne narzędzie do walki z piractwem oraz świetny sposób na wyszukiwanie programów telewizyjnych i filmów w jakości HD.

Odwiedź stronę, gdzie obejrzeć

x