Gdzie są zapisywane wersje robocze tweetów w nowych aplikacjach na Twitterze

Twitter przeprojektował swoje aplikacje na Androida i iOS. To dość drastyczna zmiana, która obejmuje interfejs sieciowy. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli nie podoba Ci się nowy interfejs sieciowy Twittera, możesz wrócić do starego. Tego samego nie można powiedzieć o aplikacjach na smartfony. Jedynym rozwiązaniem jest użycie innej aplikacji. Wraz z przeprojektowaniem sporo rzeczy się zmieniło. W nowych aplikacjach wersje robocze nie są tak łatwe do znalezienia. Jeśli nie wiesz, gdzie są zapisywane wersje robocze tweetów, nie ma sensu ich mieć.

Wersja robocza tweetów w aplikacji na iOS

Aby uzyskać dostęp do wersji roboczych Twittera w aplikacji iOS, dotknij przycisku tworzenia nowego tweeta w aplikacji. Na ekranie tworzenia nowego tweeta obok miniatury zdjęcia profilowego zobaczysz ikonę. Dotknij go, a przeniesie Cię do wersji roboczych. Ten przycisk nie pojawi się obok zdjęcia profilowego, jeśli wersje robocze są puste. Przycisk nie pokazuje, ile tweetów zapisałeś w swoich wersjach roboczych. Informuje tylko o tym, czy masz jakieś tweety w wersjach roboczych i nic więcej.

W starszej wersji aplikacji Twitter trzeba było przejść do karty profilu, dotknąć przycisku koła zębatego i wybrać Wersje robocze z menu, które się pojawiło.

Wersja robocza tweetów w aplikacji na Androida

Przeprojektowanie aplikacji na Twitterze ujednoliciło interfejs między aplikacjami na iOS i Androida w bardzo dużym stopniu. Nie jest to jednak pełna zgodność. Aby uzyskać dostęp do wersji roboczych na Twitterze, dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu. Wybierz Profil z szuflady nawigacji. Na ekranie profilu dotknij przycisku przepełnienia. Z menu wybierz Wersje robocze, aby przejść do wersji roboczych na Twitterze.

Przeprojektowanie Twittera jest krytykowane za nowe czcionki, kolory i okręgi w interfejsie użytkownika. Nie ma wielu rozmów na temat tego, jak ukryto coś tak istotnego, jak szkice tweetów. Nowy projekt jest lepszy, przyjemniejszy dla oczu, ale ma wady, których nie miał stary.

Wydaje się również, że nie ma sposobu na dostęp do wersji roboczych tweetów z interfejsu internetowego Twittera, co jest po prostu śmieszne. Jeśli zaczniesz pisać tweeta na telefonie, nie możesz go kontynuować na komputerze. Prawdopodobnie dlatego ludzie wolą używać Tweet Deck w przeciwieństwie do oficjalnej aplikacji Twitter na Windows 10 lub jej interfejsu internetowego. Ktoś na Twitterze musi poświęcić trochę uwagi wersjom roboczym. Są niezbędne, nawet jeśli nie są listami ani momentami.