Iconic Spy Vs. Mad Magazine. Gra szpiegowska już dostępna na Androida [Paid]

Dopóki słowo drukowane będzie miało wartość, Mad Magazine zachowa swoje miejsce w annałach humoru. Byli odpowiedzialni za niektóre z najbardziej kultowych gagów naszych czasów. Żaden bardziej kultowy niż Spy vs. Spy. Z wieloma bestsellerowymi tytułami stworzonymi w całości na temat życia czarnego szpiega i białego szpiega, z których każdy pokonuje się za pomocą szeregu pułapek. Jego gra została po raz pierwszy wydana przez firmę First Star Software w 1984 roku dla 8-bitowej rodziny Atari, komputerów Commodore 64 i Apple II. Innowacyjność była słowem, zwłaszcza w tamtych czasach była to gra dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. Gra była żywa w takiej czy innej formie, trafiła na telefony komórkowe w 2012 roku za pośrednictwem iOS. Teraz Spy vs. Spy jest dostępny na Androida.

W dzisiejszych czasach nostalgia jest lukratywnym towarem, każda własność, która kiedyś była popularna dziesiątki lat temu, jest reinkarnowana w takiej czy innej formie. Dzieje się tak, ponieważ ten sam tytuł może być sprzedawany tej samej grupie demograficznej w każdym kolejnym pokoleniu. To nie jest tragedia, to tylko biznes. W tym dobry interes. Oto jak to wygląda na Androidzie.

Szpieg kontra Szpieg - wprowadzenie

Szpieg kontra Szpieg - wprowadzenie

Rozgrywka

Elementy gry pozostają w zasadzie niezmienione w stosunku do oryginalnego tytułu. Twoim zadaniem jest uciec z ambasady, zanim zrobi to przeciwnik. Aby uciec, musisz zebrać kilka przedmiotów w walizce. Zadanie polega na obejściu ambasady w poszukiwaniu tych przedmiotów, po znalezieniu możesz przechowywać znalezione przedmioty za lub wewnątrz różnych obiektów. Możesz pułapki na inne przedmioty i obiekty, aby spowolnić przeciwnika. Wygrywasz, odzyskując wszystkie swoje przedmioty i przechowując je w teczce i wychodząc z ambasady. Oryginalna konstrukcja gry wywodziła się z ograniczeń swoich czasów, jednak stanowiła na tyle wciągające wyzwanie, że pomimo rozwoju technologii, ten element pozostaje. To fajna gra, zwłaszcza z opcją dla wielu graczy. Możesz grać na podzielonym ekranie lub przez Wi-Fi. Jeśli nie lubisz gry wieloosobowej, istnieje wiele poziomów dla pojedynczych graczy, w których możesz zmierzyć się z przeciwnikiem CPU. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt Mad, możesz spodziewać się śmiechu. Gra zaczyna się od przyznania ci dowolnych 64 $ i nigdy więcej nie prosi o pieniądze. To samo w sobie jest odświeżającą cechą w dzisiejszych czasach.

Spy vs Spy - ModernSpy vs Spy - Retro

Grafika

Gra jest zasadniczo przeróbką oryginału, masz możliwość przełączania się między retro 8-bitową grafiką – i są one retro, a nie jak nowoczesne 8-bitowe podejście do klasycznej grafiki – lub nowoczesną grafiką o wyższej rozdzielczości. Nowoczesna oprawa wizualna aktualizuje grę, nie ingerując w mechanikę gry. Nie ma żadnych usterek, o których można by mówić, grafika jest równie dobrze zarządzana, jak w przypadku zasobów dostępnych w momencie jej pierwotnego wydania.

Szpieg kontra Szpieg - Retro 2

Szpieg kontra Szpieg - Szpieg vs Szpieg - Wybór poziomu

Dźwięk

Dźwięk jest zgodny z grafiką i oferuje funkcję przełączania się między nowoczesnością a retro. Możesz teoretycznie odtworzyć oryginalne wrażenia z gry na swoim telefonie. O innych dźwiękach nie ma co pisać, biorąc pod uwagę, że jest to gra oparta na komiksie bez dialogów, każdy dźwięk jest akceptowalny, ponieważ nie ma dosłownie żadnego wzorca.

Szpieg kontra Szpieg - samouczek

Wniosek

Gra jest fajna, wysoce zalecana do rozgrywki wieloosobowej ze znajomymi. Jest to odświeżający pomysł, który nie wymaga kupowania rzeczy po dokonaniu pierwszego zakupu, a wartość powtórki trwa tak długo, jak wystarcza bateria.

Pobierz Spy vs. Spy na Androida [$2.99]

x