Boom Beach jest już dostępna dla Androida

Udostępnij teraz w social media:

Boom Beach to gra budująca bazę freemium od Supercell. Możesz ich zapamiętać jako ludzi, którzy przynieśli Ci bestsellery Clash of Clans i Hay Day. Te gry, takie jak Boom Beach, zostały pierwotnie wydane na iOS, a później przeniesione na Androida. Zostali przyjęci z wielką pompą. Prognozuje się, że Boom Beach pójdzie w ich ślady. Pomimo pewnych fanfar, niezliczone klony już trafiły do ​​Play Store, jeśli oddałeś się klonom, być może Twój apetyt jest na tyle zaostrzony, aby przygotować się na Boom Beach na Androida.

Użytkownicy Androida z zapartym tchem czekali na Boom Beach. Chociaż oficjalna data premiery nie została jeszcze ustalona, ​​Supercell wypróbował Boom Beach w Niemczech i Finlandii poprzez wydanie testowe. Oczekuje się, że wkrótce będzie powoli rozszerzać się na inne regiony. Uważaj, jeśli link na końcu recenzji dotyczy Ciebie. Jest to aplikacja freemium, więc możesz ją zainstalować za darmo, ale będziesz bardzo kuszony, aby kupić kilka aktualizacji, ponieważ ta gra jest szybka, a jej pochodzenie na iOS zapewniło, że istnieje znaczna baza użytkowników, którą musisz najpierw złapać aż do.

  Adres MAC - co to jest i jak znaleźć swój

Boom Beach - ładowanie

Jeśli chodzi o rzeczywistą grę, istnieje stroma krzywa uczenia się, ale jest ona stłumiona przez bardzo dokładny (czasami nudny) samouczek. Pomyśl o tym jako o wersji Clash of Clans bez ścian z czasów II wojny światowej. Szczerze mówiąc, CoC sam w sobie miał stromą krzywą uczenia się, ale ostatecznie wyrównał, podobnie jak Boom Beach.

Boom Beach - Atak

Jako budowniczy bazy, Twoim celem jest zbudowanie takiej bazy, aby być chronionym przed atakami z zewnątrz podczas tworzenia armii do przejęcia małych wysp. Po drodze kupujesz ulepszenia i żołnierzy. Może to nie brzmi ekscytująco, ale gra nie traci uwagi na tempo. Wszystko wydaje się być zbudowane tak, aby dokładnie obliczyć maksymalne uzależnienie. Za każdym razem, gdy coś konstruujesz / tworzysz, jest okres, na który musisz poczekać. Na szczęście czas oczekiwania wynosi od kilku minut do kilku godzin.

  Jak włączyć DNS przez HTTPS w Microsoft Edge

Boom Beach - wprowadzenie

Nie ma społeczności graczy, o której można by mówić i chociaż istnieje tabela wyników, konkurencja ma niewielki wpływ na wynik gry. Wygląda na to, że Supercell, aby oddalić Boom Beach od Clash of Clans, postanowiliśmy przyspieszyć ogólne wrażenia z gry. Wydaje się, że to podejście zadziałało, ponieważ gra jest odtwarzalna, bez powtarzania się lub nudy.

Boom Beach - Victory

Największym pytaniem jest to, że jeśli grasz już w Clash of Clans, Castle Clash lub jedną z setek innych gier budowania baz, to po co miałbyś zawracać sobie głowę Boom Beach? Cóż, nie mamy na to odpowiedzi, ale wydaje się, że nie możemy przestać grać na tyle długo, aby wymyślić solidny powód. Daj nam znać, jak przebiega Twoje doświadczenie. Ponownie, jeśli nie jest dostępny w Twoim regionie, daj mu kilka dni i spróbuj ponownie.

  Jak znaleźć numer seryjny i IMEI do zegarka Apple Watch

Pobierz Boom Beach z Playstore

x