Jak dodać programy Netflix do historii na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Treści Netflix zwykle nie są takie, jakie można znaleźć w HBO lub AMC. Usługa przesyłania strumieniowego może w końcu dodać przeboje z głównych sieci, ale nadal ma unikalne treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej. W rzeczywistości Netflix w końcu dostał swoją pierwszą nominację do Oscara w tym roku za najlepszy obraz, więc jest dobra, ekskluzywna zawartość do obejrzenia. Część tego, co sprawia, że ​​jego treści są popularne, ma związek z mediami społecznościowymi, a firma wie o tym, dlatego dodała nową funkcję, która umożliwia udostępnianie programów Netflix w historii na Instagramie.

Pokaż Netflix do Instagram Story

Aby udostępnić program Netflix lub film w swojej historii na Instagramie, musisz mieć uruchomioną najnowszą wersję aplikacji Netflix. Upewnij się, że Twoja aplikacja Instagram jest również aktualna.

  Znajdź najlepsze hashtagi według tematu dla swoich zdjęć na Instagramie [Paid]

Otwórz Netflix i poszukaj programu lub filmu, którym chcesz się podzielić. Stuknij przycisk Udostępnij na stronie szczegółów i spośród wyświetlonych opcji wybierz Historie na Instagramie. W systemie iOS zostanie wyświetlony monit o zezwolenie Netflix na otwarcie Instagrama. Android może wyświetlić podobny monit lub nie. To zależy od używanej wersji systemu operacyjnego.

Netflix utworzy historię dla wybranego programu lub filmu, a następnie otworzy się Instagram. Treść historii będzie oczywiście pochodzić z Netflix. Po utworzeniu historii będziesz mieć możliwość jej edycji.

Opcje edycji są takie same, jak w przypadku zwykłej historii innej niż Netflix. Po edycji historii możesz udostępnić ją wszystkim lub kilku bliskim znajomym.

  Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Instagramie?

Historia, którą tworzy Netflix, zawiera obraz plakatu przedstawiający zawartość, którą udostępniasz, oraz jej nazwę. Nie możesz zmienić obrazu i nie możesz wybrać, który z nich zostanie użyty. Możesz zmienić położenie nazwy programu lub filmu, ale nie możesz jej usunąć, edytować ani zmienić czcionki.

Wszystkie inne treści, które normalnie możesz dodać do historii na Instagramie, można dodać na etapie edycji. Obejmuje to ankiety, liczniki czasu itp. Żadna z historii nie zawiera dźwięku ani wideo.

Jest to dość fajna funkcja, jeśli chodzi o Netflix, chociaż być może pomogłaby uczynić historię nieco interaktywną, tj. Umożliwiając użytkownikom dotknięcie jej i przeniesienie na stronę programu / filmu (jeśli istnieje) lub przekierowanie użytkownika programu w serwisie Netflix.

  Hyperlapse Record Time Lapse Videos & Share to Facebook and Instagram

x