Ostatnia gra Wiedźmin została wydana prawie pięć lat temu. Coraz więcej osób gra w tę grę po dobrym przyjęciu pierwszego sezonu Netflix w Wiedźminie. Jeśli gra nie wystarczy lub po prostu wolisz grać w Minecraft, możesz dodać skórkę wiedźmina i walczyć z mobami jako ulubioną postacią. Skórki Minecraft nie są trudne do zdobycia, o ile są to skórki ogólne, ale w Wiedźminie są opisy postaci, wersje gry i oczywiście sama seria, która daje wyobrażenie o tym, jak postać powinna wyglądać. Chodzi o to, że istnieje kilka naprawdę okropnych skórek dla Wiedźmina, ale także kilka dobrych. Oto, jak możesz dodać skórkę wiedźmina w Minecraft.

Sprawdź -   Jak pingować witrynę z pięciu różnych lokalizacji

Skórki to tylko proste pliki PNG, więc skóra będzie działać zarówno z wersją Java Minecraft, jak i wersją UWP / Bedrock.

Skórki Wiedźmina

Oto kilka dobrych skórek do wypróbowania.

Geralt z Rivii jest najpopularniejszy z kilkoma dostępnymi skórkami. Próbować to, i ten na zewnątrz. Drugi jest bliższy wyglądowi postaci Netflix, podczas gdy pierwszy jest bardziej wierny grze.

Ciri wydaje się być mniej popularna z kilkoma przyzwoitymi skórkami. Próbować to, i to.

Triss, Yennefer, i Vesemir.

Pobierz wybraną skórkę lub wyszukaj online.

Dodawanie skóry do Minecraft

Szczegółowo opisaliśmy sposób dodawania skórki do Minecraft, ale wygląda na to, że interfejs użytkownika został nieco zaktualizowany. Może wyglądać inaczej w zależności od wersji Minecrafta, którą używasz, więc sprawdź połączony post, aby sprawdzić, czy ta metoda działa dla Ciebie. Jeśli nie, wypróbuj ten poniżej.

Sprawdź -   Jak ustawić obraz Bing dnia jako tapetę w systemie Linux

Otwórz Minecraft i kliknij przycisk Profil pod bieżącym awatarem. Kliknij „Utwórz postać”. Na następnym ekranie wybierz kartę „Klasyczne skórki” i rozwiń „Własność”.

Kliknij przycisk „Wybierz nową skórkę” i wybierz pobrany plik PNG. Wybierz typ, jeśli pojawi się monit, a następnie wróć do ekranu głównego. Nie ma przycisku Zapisz, który musisz kliknąć.

To powinno wystarczyć. Możesz zmienić skórkę w dowolnym momencie, a skórki są w większości darmowe. Zabawne jest to, że chociaż skórki dla głównych bohaterów z serii Wiedźmin są dostępne, znajdziesz także wiele innych pobocznych postaci lub zwykłych ludzi ze wszechświata i są całkiem niezłe.