Jak dodać tweeta do zakładek na Twitterze

We wczesnych latach Twitter był dobrym sposobem na śledzenie wiadomości. To było jak bardziej interaktywne źródło wiadomości, które można subskrybować. Kiedy Czytnik Google przeszedł na emeryturę, wiele osób sugerowało, że Twitter jest dość dobrą alternatywą dla Czytnika Google. Od tego czasu platforma społecznościowa ewoluowała i nie jest już tylko sposobem na śledzenie wiadomości. Znajdziesz tam bezcenne zasoby i informacje. Same wątki na Twitterze są często warte zapisania, co wydaje się być czymś, co sieć społecznościowa w końcu zdała sobie sprawę. Twitter ma teraz funkcję „zapisywania”, podobną do funkcji zapisywania na Facebooku, której można użyć do dodania tweeta do zakładek.

Ta nowa funkcja jest na razie dostępna tylko w aplikacjach na iOS i Androida. Musisz zaktualizować aplikację Twitter do najnowszej wersji.

Dodaj tweeta do zakładek

Otwórz aplikację Twitter i poszukaj tweeta, który chcesz dodać do zakładek. U dołu każdej karty tweeta znajdują się różne ikony, z których jedna służy do udostępniania. Dotknij go. W otwartym menu stuknij opcję Dodaj tweet do zakładek, aby dodać do zakładek

Wyświetl zakładki

Aby wyświetlić tweety z zakładkami, dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu. Otworzy się szuflada nawigacji, w której możesz przełączać się między kontami na Twitterze i przeglądać listy. Tutaj zobaczysz nowy dodatek; Zakładki. Stuknij, aby wyświetlić wszystkie swoje tweety z zakładkami.

Aby usunąć tweet z zakładką, ponownie dotknij przycisku udostępniania, a tym razem w menu pojawi się opcja Usuń z zakładek. Stuknij, aby usunąć tweety z zakładkami.

Zakładki na Twitterze są dość proste; funkcja to lista zapisanych tweetów. Na razie nie ma możliwości ich kategoryzacji lub ułatwienia sortowania. Kiedy później zdecydujesz się ponownie odwiedzić tweet, który dodałeś do zakładek, będziesz miał dość długą listę tweetów do przejrzenia. Chodzi o to, albo utrzymujesz swoje zakładki na Twitterze w porządku, tj. Usuniesz te, których już nie potrzebujesz.

Ta funkcja powinna zostać dodana dawno, dawno temu i rozczarowuje, że jest teraz tak podstawowa, że ​​w końcu została dodana. Jeśli chcesz mieć lepszy sposób zapisywania tweetów na później, taki, który pozwala lepiej je organizować, możesz użyć Charms, jeśli korzystasz z systemu iOS.

Twitter nie może mieć tych samych kategorii, które Facebook ma dla zapisanych elementów, ale może dodawać foldery, które pozwoliłyby użytkownikom sortować zapisane tweety w jednym odpowiednim folderze. Tak to robi Charms i korzystam z aplikacji od dłuższego czasu.

x