Jak dodać wygaszacz ekranu z widokiem z lotu ptaka Apple TV w systemie Windows 10


Powiedz, czego chcesz o Apple i jego produktach; mogą być zawyżone, przereklamowane i sprzedane na rynku, ale są pięknie zaprojektowane. Trudno cokolwiek zarzucić, od sprzętu po oprogramowanie i często jest to niesamowity projekt, który nakłania ludzi do zakupu produktów lub wypróbowania ich. Trudno nie chcieć sprawdzić czegoś, co wygląda tak obskurnie. Apple zawsze podkreślał wizualnie swoje produkty i dotyczy to nie tylko sprzętu lub aplikacji, z których chce korzystać, ale wszystkiego, czego nie zauważysz, na przykład wygaszacza ekranu. Apple TV ma naprawdę zapierający dech w piersiach animowany wygaszacz ekranu, który pokazuje widoki Nowego Jorku, Chin, San Francisco itp. Jeśli podoba Ci się grafika, oto jak możesz uzyskać ten sam wygaszacz ekranu w systemie Windows 10 za pomocą Aerial.

Antena to kompilacja wygaszacza ekranu Apple TV, który można zainstalować w systemie Windows 10. Pobierz i rozpakuj pliki. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik z rozszerzeniem .SRC i wybierz „Instaluj” z menu kontekstowego. Aby włączyć przeglądanie rozszerzeń plików, otwórz Eksplorator plików, przejdź do zakładki Widok i zaznacz opcję „Wyświetl rozszerzenia plików”.

instalacja antenowa

Po zainstalowaniu ustawienia wygaszacza ekranu powinny się otworzyć. Jeśli nie, otwórz Panel sterowania i wyszukaj je. Określ, kiedy ma się pojawiać wygaszacz ekranu.

zainstalowany z powietrza

Będzie przeglądać różne widoki lotnicze, które ma Apple TV.

wygaszacz ekranu apple-tv

Możesz dostosować ustawienia zasilania, aby ekran nie wyłączał się, zanim wygaszacz ekranu zdąży się wyświetlić. Jeśli planujesz pozostawić system bez nadzoru w miejscu pracy, możesz również włączyć opcję „Po wznowieniu, wyświetl ekran logowania” w ustawieniach wygaszacza ekranu. W ten sposób za każdym razem, gdy zamkniesz wygaszacz ekranu, będziesz musiał zalogować się ponownie, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do systemu.

Zainstaluj antenę dla systemu Windows