Jak korzystać z licznika/szafki Amazon Hub do walki z piractwem ganku?

Udostępnij teraz w social media:

Piractwo na gankach stało się coraz bardziej rozpowszechnionym problemem w czasach, gdy zakupy online stają się coraz wygodniejsze.

Według Research, 43% klientów online miało teraz paczki skradzione z ich domu lub podwórka. Nie pozwól tym irytującym piratom z werandy ukraść twoje paczki. Zamiast tego użyj tych narzędzi i usług technologicznych, aby zapobiec kradzieży przesyłek i zwiększyć bezpieczeństwo zewnętrzne.

Zwiększyło to obciążenie przestarzałych, przeciążonych i ograniczających budżet tradycyjnych usług dostarczania poczty. Liczniki Amazon Hub zostały opracowane w celu ułatwienia dostarczania zamówień online i bezpiecznych zwrotów w celu poprawy obsługi klienta.

Oto, jak uniemożliwić piratom z werandy zabieranie twoich przesyłek do Amazon i co zrobić, jeśli twoja paczka zostanie skradziona.

Pirat na ganku: przegląd

Termin „pirat werandy” jest powszechnie używany w odniesieniu do złodziei, którzy zabierają paczki z progów niczego niepodejrzewających użytkowników. Szybko wchodzą, chwytają paczki, a potem uciekają.

Czasami mogą nawet śledzić ciężarówki dostawcze i kraść paczki, zanim właściciel domu zdąży je wnieść do środka. Ci złodzieje często podążają za ciężarówkami dostawczymi, czekając, aż zatrzymają się na cichej ulicy, gdzie mogą odebrać jakiś przedmiot. Następnie mogą szybko ukraść paczkę i uciec niezauważeni.

Piraci werandy mają więcej niż kiedykolwiek możliwości kradzieży paczek ze względu na rozprzestrzenianie się usług doręczania przesyłek. Jest to prosta technika kradzieży od właściciela domu, a potencjał, że coś w pakiecie ma wartość odsprzedaży, zawsze był stosunkowo wysoki.

Jak zapobiec kradzieży paczek od piratów z ganku?

Czy paczki kiedykolwiek zostały skradzione z twojej werandy? Ci złodzieje, często nazywani „piratami na ganku”, poruszają się po dzielnicach i kradną paczki spod drzwi ludzi, gdy ich nie ma.

  Photolamus Prawdziwi artyści tworzą niesamowite karykatury Ciebie

Istnieje jednak kilka sposobów na zmniejszenie ryzyka piractwa na werandzie. Dzięki przemyślanemu planowaniu możesz upewnić się, że piraci z werandy nie będą chcieli przychodzić do twojego domu.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu możesz mieć pewność, że Twoje przesyłki dotrą do Ciebie bezpiecznie i bez ingerencji złodziei.

Odbierz w pobliskim Amazon Hub, albo w kasie Amazon, albo w szafce

Amazon oferuje różne opcje alternatywnego odbioru paczek. Na przykład, jeśli chcesz, twoje paczki Amazon mogą zostać wysłane do szafki i możesz je otrzymać w dowolnym momencie. Możesz również zwrócić zakupy Amazon za pomocą swojej szafki Amazon.

Amazon oferuje tę bezpłatną usługę; w ten sposób służy podwójnemu celowi. Amazon Lockers są dostępne w różnych punktach sprzedaży detalicznej w Twoim mieście, w tym w aptekach, supermarketach i innych sklepach.

W większości przypadków Amazon wyśle ​​wiadomość e-mail z unikalnym kodem, aby uzyskać dostęp do Twojej szafki po dostarczeniu przesyłki.

Co to jest licznik Hub na Amazon?

Możesz odbierać i wysyłać swoje paczki Amazon w dowolnym sklepie, który oferuje usługę Amazon Hub Counter.

Banki, restauracje, apteki, sklepy spożywcze, obiekty fitness, budynki rządowe i sklepy detaliczne to przykłady firm, które zazwyczaj mają swoje lokalizacje.

Klienci mogą ufać Licznikom Amazon Hub, że bezpiecznie i bezpiecznie dostarczają i zwracają produkty online.

To idealny wybór dla osób, które:

 • Odbierz ich zakup w dogodnym dla nich czasie
 • Martw się o dostawę paczek Amazon, gdy jest nieobecny
 • Posiadanie piratów werandy w społeczności?
 • Pamiętaj, aby zostawić paczkę na deszczu lub śniegu

Ponadto członkostwo nie jest wymagane do korzystania z licznika Amazon Hub Counter. Licznik Amazon Hub Counter jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Jak działa licznik Hub Amazona?

Korzystanie z licznika Amazon Hub Counter pozwala zaplanować dostawę Amazon w sposób odpowiedni do codziennych czynności. Hub Amazon działa podobnie do każdej innej usługi dostawy.

Aby użyć tej opcji odbioru dynamicznego:

 • Złóż zamówienie przez Amazon.com lub aplikację mobilną Amazon.
 • Wybierz z listy najbliższe miejsce odbioru, klikając opcję „Dostawa produktu”.
 • Po dostarczeniu przedmiotu klienci otrzymają wiadomość e-mail z kodem QR lub kodem kreskowym.
 • Pokaż swój kod personelowi pracującemu w kasie Amazon Hub w lokalizacji, którą wybrałeś jako punkt odbioru podczas składania zamówienia.
 • Personel dostarcza paczkę i możesz iść.
  Jak włączyć lub wyłączyć powiadomienia o ekspozycji COVID-19 na telefonie iPhone

Amazon Hub Locker a licznik Amazon Hub

Liczniki Amazon Hub różnią się od Amazon Hub Lockers tym, że znajdują się w sklepach fizycznych i są obsługiwane przez ludzkich asystentów. Ponadto Amazon posiada terminale samoobsługowe, w których możesz odebrać przesyłkę za pomocą kodu odbioru lub aplikacji Amazon na urządzeniu inteligentnym.

Dlatego odbieranie paczek z Amazon różni się nieznacznie w zależności od Twojego wyboru.

Liczniki Amazon Hub

Pracownik pracujący w punkcie sprzedaży detalicznej jest odpowiedzialny za prowadzenie licznika Amazon Hub. Przed przekazaniem paczki osoba pracująca w sklepie skanuje Twój kod kreskowy. Nie musisz udowadniać, kim jesteś. Innymi słowy, nie potrzebujesz dowodu tożsamości.

Szafki Amazon Hub

Porównywalną usługą jest Hub Locker firmy Amazon. Są jednak samoobsługowe, więc klienci nie potrzebują pomocy pracowników.

Amazon Lockers są najczęściej spotykane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak uniwersytety, sklepy spożywcze i przystanki tranzytowe.

Aby uzyskać dostęp do Amazon Hub Locker, wykonaj następujące czynności:

 • Podczas składania zamówienia możesz wybrać szafkę jako miejsce dostawy.
 • Kierowcy pracujący dla Amazon przywiozą Twoje przesyłki bezpośrednio do skrytki, w której otrzymasz powiadomienie e-mailem lub smsem zawierającym unikalny kod odbioru.
 • Wpisz swój kod do maszyny, aby uzyskać dostęp do szafki i dostać swoje przedmioty.

Dlaczego korzystanie z Amazon Hub Locker to dobry pomysł?

Klienci doceniają łatwość wysyłki do szafek i okienek Amazon ze względu na różnorodność ich obecnego wykorzystania Amazon. Aplikacja została stworzona, aby ułatwić zakupy na telefonie. Jest to przydatne, gdy potrzebujesz tylko kilku rzeczy, ale chcesz uniknąć chodzenia do dużego sklepu z pudełkami.

 • Nie wpuszczaj piratów z werandy
 • Nie ma potrzeby zwracać uwagi na złą pogodę.
 • Ukryj prezenty lub niespodzianki przed innymi członkami rodziny.
 • Nadaje się do budynków mieszkalnych bez portiera
 • Wygodny system zwrotów
 • Korzystanie z obu usług nie wiąże się z dodatkowymi kosztami
 • Opcje wysyłki tego samego dnia i jednego dnia są dostępne w określonych lokalizacjach
 • Paczki mogą być dostarczane do Twojej szafki
 • To fantastyczna okazja, by wyrazić swoje wsparcie dla lokalnych firm
  14 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi podczas rozmowy kwalifikacyjnej w języku Java [2022]

Znajdowanie szafek Amazon Hub

Najlepszą rzeczą w Amazon Hub Lockers jest to, że nie musisz płacić nic więcej, aby z nich korzystać. A jeśli masz Prime, możesz nadal otrzymywać bezpłatną wysyłkę w ciągu dwóch dni, jednego dnia lub tego samego dnia.

Osoby mieszkające w mieszkaniach otrzymują dostosowaną wersję Amazon Hub Locker, mimo że jest to typowa opcja dla usługi dostawy poza siedzibą firmy. Ponadto Amazon może skonfigurować Hub Locker w kompleksie mieszkalnym, jeśli zezwoli na to kierownictwo budynku.

Najbliżej możesz znaleźć, przechodząc na stronę www.amazon.com/ulp i wpisując swoje miasto, kod pocztowy lub adres. To twój wybór, którą szafkę wybrać jako punkt odbioru, gdy masz coś do zwrotu.

Zlokalizowanie Hub Locker jest proste podczas składania zamówienia na Amazon. Gdy dotrzesz do strony, na której płacisz za zamówienie, Amazon zapyta Cię, gdzie chcesz, aby Twoja paczka została wysłana.

Po wybraniu adresu dostawy możesz zapisać go na swoim koncie Amazon i wykorzystać do przyszłych zamówień. Zeskanuj kod QR w Hub Locker za każdym razem, gdy napotkasz szafkę, a połączy się on z Twoim kontem Amazon.

Zatrzymaj teraz piractwo na ganku

Korzystanie z usług, takich jak Hub Lockers, to fantastyczna metoda, aby uniknąć kradzieży paczek, a problemy z dostawą przygnębią Cię podczas wyszukiwania zniżek Prime Day. Więc jeśli kupujesz technologię w Prime Day, wiedz, czego potrzebujesz, aby uniknąć wyrzutów sumienia.

Często zadawane pytania

Czy towary mogą zostać zwrócone do Hub Locker lub Counter?

Tak, nie tylko jest to możliwe, ale także proste! Na przykład wskaż, że chcesz zwrócić produkt na swoim koncie i wpisz kod lub pokaż asystentowi kod kreskowy/QR.

Czy mogę zezwolić stronie trzeciej na odebranie mojej paczki z szafki lub kasy Amazon Hub?

Tak, to możliwe. Jeśli chcesz, aby ktoś inny odebrał Twoją dostawę z Amazon Hub Locker, prześlij e-mail dostawy do żądanego odbiorcy, w tym kod odbioru lub opcję Rozpocznij odbiór.

Końcowe przemyślenia

Koncepcja Amazon Hub ma na celu usprawnienie zakupów w Amazon. Counter i Amazon Hub Locker osiągają ten cel, pomimo ich różnic.

Tworzenie lokalizacji partnerskich w dogodnych i zatłoczonych obszarach daje klientom więcej opcji odbioru zamówień Amazon. Może to być najlepsza opcja, jeśli często kupujesz na Amazon i potrzebujesz szybkiej metody odbioru zamówień.

Następnie możesz zapoznać się z przewodnikiem, aby zidentyfikować fałszywe recenzje na Amazon.

x