Jak korzystać z naklejek Dodaj swoją w relacji na Instagramie

Historia na Instagramie ma inny świat na Instagramie. Wymagają mniej wysiłku niż zwykły post na Instagramie, utrzymują się przez 24 godziny i najlepiej angażują. Dowiesz się, kto oglądał Twoją historię na Instagramie. Możesz bezpośrednio wchodzić w interakcje z historią, dodając do niej reakcje lub tekst. Możesz także korzystać z relacji na Instagramie, aby regularnie publikować aktualizacje i swoje opinie na temat bieżących problemów lub promować coś, co chcesz, aby Twoi obserwatorzy sprawdzili. Aby zaręczyny były bardziej bezpośrednie i osobiste, Instagram uruchomił nową funkcję Dodaj swoje w relacji na Instagramie. Możesz stworzyć łańcuch historii na Instagramie za pomocą funkcji Dodaj swoją. Ale jak dodać na Instagramie tę naklejkę Add Yours? Jeśli szukasz wskazówek na ten sam temat, zostań z nami do końca! Przygotowaliśmy dla Ciebie pomocny przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak zrobić Dodaj swoje na Instagramie i wyszukać dodaj swoje.

Jak korzystać z naklejek Dodaj swoją w relacji na Instagramie

Naklejki Add Yours mają różne korzyści związane z zaangażowaniem. Podnoszą ogólne wrażenia, angażując i sprawiając, że interakcja jest bardziej osobista. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zaangażowanie i zwiększyć wykrywalność swojego profilu, możesz dodać na Instagramie tę naklejkę Dodaj swoje. Możesz po prostu wyszukać w Add Yours i zacząć tworzyć takie historie. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak dodać swoje konto na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest naklejka „DODAJ SWÓJ” w relacji na Instagramie?

Add Yours to naklejka, którą możesz dodać w relacji na Instagramie, aby bezpośrednio nawiązać kontakt ze swoimi obserwatorami. Historia na Instagramie zawiera wiele naklejek, takich jak ankiety, quizy i pytania, ale funkcja Dodaj swoje różni się od pozostałych. Z innych naklejek możesz zapytać swoich obserwujących na Instagramie o opinię, dodając własne historie. Dzięki Add Yours Twoi obserwatorzy mogą dodawać multimedia do historii. I w ten sposób staje się łańcuchem Instagram Stories.

Mimo że historia trwa 24 godziny, ten łańcuch relacji IG sprawia, że ​​trwają one do momentu, gdy ludzie przestaną odpowiadać na naklejkę Dodaj swoją. Poprawia więc zaangażowanie w historie na Instagramie. Tak długo, jak trwa łańcuch historii, można znaleźć oryginalną historię, która stworzyła łańcuch. W ten sposób ta opcja poprawia również wykrywalność twojego konta na Instagramie. Jeśli chcesz dodać tę naklejkę na Instagramie, jest ona dostępna w sekcji Naklejki w relacji na Instagramie. W dalszej części artykułu dowiesz się krok po kroku jak wyszukiwać na Add Yours oraz jak zrobić Add Yours na Instagramie.

Jak działa naklejka Add Yours?

Naklejka Add Yours jest prosta w użyciu. Zawsze, gdy chcesz bardziej interaktywnie nawiązać kontakt ze swoimi obserwatorami, możesz użyć tej naklejki i dodać historię na Instagramie.

Naklejka Add Yours jest jak każda inna naklejka z Instagram Story. Istotna różnica w przypadku tej naklejki polega na tym, że wchodząc w interakcję z historią, w zamian tworzysz historię. W ten sposób powstaje łańcuch relacji na Instagramie. Zamiast prostej odpowiedzi tekstowej masz możliwość dodania zdjęć za pomocą naklejki Dodaj swoje. Gdy dodasz multimedia i klikniesz Wyślij, zostanie utworzona nowa historia na Instagramie, która zostanie udostępniona za pośrednictwem Twojego konta. Osoba, która utworzyła historię, otrzyma o tym powiadomienie.

Tak zaczyna się łańcuch historii na Instagramie. Po prostu wyszukaj w Add Yours w relacjach na Instagramie, dodaj naklejkę i napisz instrukcję w jednym wierszu, którą chcesz, aby ludzie dodali do tej naklejki, gdy ją zobaczą.

Co powinienem założyć Dodaj swoje na Instagramie?

Głównym celem naklejki Add Yours na Instagramie jest pomoc w zaangażowaniu obserwujących. Interaktywne wrażenia poprawiają się, gdy używasz tej naklejki i dodajesz historię na Instagramie. Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, co możesz, a czego nie możesz umieścić w Add Yours. Wszystko sprowadza się do tego, jaki jest twój cel z naklejką.

  • Jeśli jesteś influencerem, możesz wchodzić w interakcje ze swoimi obserwatorami, prosząc ich o pomysły na nowe treści.
  • Jeśli prowadzisz firmę, możesz zapytać swoich obserwujących o ich problemy.
  • Albo po prostu dobrze się bawić z przyjaciółmi.

Możliwości z naklejką Add Yours są nieograniczone. Wykorzystaj to do budowania społeczności lub wejdź w interakcję z jedną taką historią i stań się częścią społeczności, o której zawsze marzyłeś.

Jak znaleźć i używać naklejki „DODAJ SWÓJ” w relacji na Instagramie?

Jeśli chcesz zwiększyć zaangażowanie obserwujących, naklejka Add Yours może być bardzo skuteczna dla Twojej marki. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić Add Yours na Instagramie, jest to bardzo łatwy do naśladowania proces. Pozwól nam zrozumieć, jak znaleźć naklejkę Add Yours i jak możesz dodać ją w relacji na Instagramie.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenia.

2. W lewym górnym rogu dotknij opcji Twoja historia, jak pokazano poniżej.

3. Stuknij ikonę Galeria w lewym dolnym rogu i wybierz żądane zdjęcie lub film z galerii telefonu.

Uwaga: Możesz także zrobić zdjęcie lub nagrać wideo z ekranu aparatu.

4. Edytuj historię za pomocą dostępnych opcji edycji.

5. Stuknij ikonę Naklejki.

6. Stuknij w naklejkę DODAJ TWOJE, aby ją wybrać.

7. Wprowadź żądany monit w odpowiednim polu i dotknij Gotowe.

Uwaga: Możesz także dotknąć ikony kostki, aby wygenerować losowy monit.

8. Stuknij ikonę strzałki Dalej.

9. Wybierz swoją historię i dotknij opcji Udostępnij > Gotowe, aby pomyślnie opublikować historię na swoim koncie IG.

Jak dodać swoje na Instagramie?

Historia na Instagramie ma naklejkę Dodaj swoje, której możesz użyć do stworzenia łańcucha relacji na Instagramie. Jeśli masz wątpliwości, jak dodać swoje na Instagramie, wykonaj czynności wymienione powyżej, aby się dowiedzieć.

Dlaczego brakuje naklejki „DODAJ SWÓJ” lub jej nie widać?

Dodaj swoją jest od jakiegoś czasu popularną naklejką. Wszyscy korzystają z tej funkcji. Ludzie tworzą własną historię Add Yours, aby rozpocząć łańcuch historii. Albo dołączają do innych. Jeśli nie możesz użyć naklejki Dodaj swoje, przyczyny mogą być następujące:

  • Naklejka Dodaj Twoje nie jest jeszcze dostępna w Twoim regionie
  • Przestarzała aplikacja IG
  • Błąd lub usterka techniczna w aplikacji IG

Jak wyszukujesz w Add Yours?

Jeśli chcesz użyć naklejki Add Yours i dodać relację na Instagramie, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Nie musisz robić nic więcej, aby przynieść naklejkę Add Yours, ponieważ jest ona dostępna tylko w sekcji naklejek relacji na Instagramie, jak pokazano wcześniej w tym artykule. Możesz wpisać Dodaj swoje w pasku wyszukiwania i stuknąć naklejkę z wynikami.

Jak znaleźć moją popularną reklamę na Instagramie?

Dodanie naklejki Dodaj Twoje do relacji na Instagramie poprosi Cię o napisanie monitu. Prompt to nic innego jak wezwanie do działania. Mówi widzowi Twojej historii na Instagramie, co ma zrobić, gdy zobaczy naklejkę Add Yours. Jeśli chcesz użyć naklejki, ale nie wiesz, co sugeruje pisanie, istnieje również rozwiązanie tego problemu.

Gdy dodasz naklejkę Dodaj swoje, pojawi się również ikona kości. Jeśli dotkniesz kości, zobaczysz, że puste pole do wpisania monitów jest wypełnione losowymi monitami automatycznie sugerowanymi przez Instagram. To najczęściej używane popularne podpowiedzi, z których korzystają użytkownicy Instagrama. Więc jeśli kiedykolwiek utkniesz z pomysłem podpowiedzi, dotknij Kości i użyj żądanych podpowiedzi. Kontynuuj dotykanie kości, aż znajdziesz żądane podpowiedzi.

Jak dodać swoje na Instagramie z historii kogoś innego?

Naklejka Add Yours tworzy ciąg historii. Jeśli natkniesz się na taką historię i chcesz się do niej przyczynić, jest to bardzo proste. Dołączenie do łańcucha historii wymaga mniej wysiłku, ponieważ nie musisz zaczynać od zera i wymyślać monitu. Zobaczmy, jak sam to zrobisz.

1. Otwórz żądaną historię, do której chcesz dodać swoją w aplikacji IG.

2. Stuknij w Dodaj swój.

3. Stuknij ikonę przechwytywania, aby zrobić żądane zdjęcie.

4. Następnie dotknij opcji Wyślij do > Udostępnij > Gotowe, aby udostępnić swoją historię w łańcuchu.

Dlaczego nie mogę korzystać z funkcji Dodaj Twoje na Instagramie?

Add Yours to naklejka, której możesz użyć w swoim IG Story. Być może widziałeś tę naklejkę w opowieściach innych osób, ale kiedy ją stukasz, nic się nie dzieje. Lub podczas wyszukiwania w opcji Akcesoria nie widzisz naklejki. Jeśli napotykasz takie problemy, prawdopodobnie wynika to z jednego z następujących powodów.

Jak znaleźć inne osoby dodające swoje na Instagramie?

Zamiast zaczynać Add Yours od zera, masz również możliwość dołączenia do łańcuchów historii innych osób. Jeśli obserwujesz kogoś, kto stworzył taką historię, możesz znaleźć to wszystko na liście historii u góry Twojego kanału. Jeśli nie ma takiej aktywnej historii, nie ma możliwości jej znalezienia za pomocą naklejki Dodaj swoją. W takim przypadku musisz zacząć od siebie. Jeśli nie wiesz, jakie podpowiedzi napisać, dodając swoją historię, możesz użyć ikony kostki na dole. Stuknij w nią, a Instagram zasugeruje różne podpowiedzi, których możesz użyć do stworzenia Dodaj swoją historię.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak zrobić Dodaj swoje na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x