Jak mogę zarejestrować się w Talkatone?

Udostępnij teraz w social media:

Dzięki Talkatone zawsze masz nieograniczony dostęp do SMS-ów, połączeń i czatów grupowych. Bądź w kontakcie podczas aktualizowania numeru telefonu. Dzięki aplikacji do bezpłatnych rozmów Talkatone możesz wysyłać i odbierać bezpłatne wiadomości i połączenia przez Wi-Fi lub komórkową transmisję danych bez korzystania z minut komórkowych. Tak więc, aby jak najlepiej wykorzystać aplikację Talkatone, musisz dowiedzieć się, jak używać i rozpocząć rejestrację Talkatone. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek na ten temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który pokaże Ci, jak utworzyć rejestrację Talkatone.

Jak mogę zarejestrować się w Talkatone?

Najpierw musisz zainstalować aplikację, a następnie zarejestrować się przez Google, e-mail lub numer telefonu dla konta Talkatone. Dowiedzmy się więcej na ten temat w dalszej części tego artykułu.

  Jak usunąć tło z GIF-a

W jakim kraju dostępny jest Talkatone?

Talkatone, który był dobrze znaną aplikacją w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jest teraz dostępny w Australii, Niemczech, Nowej Zelandii, Singapurze, Meksyku, RPA, Japonii, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii.

Czy numer Talkatone wygasa?

Tak, Twój numer Talkatone może wygasnąć, jeśli nie korzystasz z aplikacji do dzwonienia lub wysyłania SMS-ów przez ponad 30 dni.

Czy Talkatone jest bezpłatny?

Tak, Talkatone oferuje bezpłatne, bezpłatne połączenia i SMS-y przez Wi-Fi. Możesz dzwonić i rozmawiać z każdym na dowolny numer, korzystając z bezpłatnej wersji, niezależnie od tego, czy ma abonament Talkatone, czy nie.

Ile kosztuje Talkatone? Czy Talkatone pojawia się na rachunku telefonicznym?

Użytkownicy Talkatone mają możliwość wykupienia dostępu do aplikacji bez reklam za jednorazową opłatą 9,99 USD. Użytkownicy Talkatone otrzymują darmowe 60 minut miesięcznie do wykorzystania na rozmowy lub SMS-y. Dodatkowe minuty można kupić za 0,99 USD za każde 60 minut, jeśli klient chciałby więcej czasu. Co więcej, Twój rachunek telefoniczny nie będzie zawierał Talkatone. Jest to bezpłatna aplikacja, która umożliwia dzwonienie i wysyłanie SMS-ów przez Internet.

  Jak włączyć tryb ciemny w programie Outlook na Androida, iPhone'a i iPada

Jak mogę zarejestrować się w Talkatone? Jak założyć konto Talkatone?

Proces rejestracji w Talkatone jest dość łatwy. Aby utworzyć rejestrację Talkatone, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej:

1. Zainstaluj aplikację Talkatone na telefonie z systemem Android lub iOS.

2. Po instalacji otwórz aplikację i kliknij opcję Zarejestruj się.

3. Możesz zarejestrować się w Google lub wprowadzić swój adres e-mail, aby otrzymać kod aktywacyjny.

Uwaga: Możesz również użyć numeru telefonu komórkowego, aby otrzymać kod aktywacyjny na swój telefon.

4. Wprowadź kod aktywacyjny.

5. Otrzymasz numer Talkatone. Kliknij Uzyskaj numer i możesz zacząć dzwonić i wysyłać SMS-y za pośrednictwem Talkatone.

  Jak dodać widżety zegara światowego i strefy czasowej do swojego iPhone'a

Jak korzystać z Talkatone?

Po zainstalowaniu aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store i zakończeniu procesu rejestracji, otwórz aplikację i zacznij wysyłać SMS-y lub dzwonić, korzystając z numeru podanego w aplikacji Talkatone.

Jak znaleźć mój numer Talkatone?

Możesz znaleźć swój numer Talkatone na liście kontaktów.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień i układu w aplikacjach systemowych, różnią się one w zależności od producenta. Dlatego zwróć uwagę, że Twoje imię i nazwisko na liście kontaktów może nie znajdować się w tej samej lokalizacji, jak pokazano w poniższych krokach.

1. Otwórz aplikację Kontakty w telefonie i dotknij swojego imienia od góry.

2. Zobaczysz tam wspomniany numer Talkatone.

Która aplikacja jest lepsza niż Talkatone?

Istnieje wiele alternatyw Talkatone, których możesz użyć, takich jak Signal, WhatsApp, Telegram, Burner, 2ndLine, FreeTone, TalkU itp.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak rozpocząć rejestrację Talkatone. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.

x