Jak nagrywać i wyświetlać wymowę swojego imienia na LinkedIn

Posiadanie nazwiska, którego prawie nikt nie wymawia poprawnie, staje się męczące. Na szczęście LinkedIn ma funkcję, która pomaga innym poprawnie wymów swoje imię. Po prostu zapisz swoje imię i nazwisko i nie martw się, że osoba rekrutująca lub przyszły pracodawca ponownie błędnie wymówi Twoje imię i nazwisko.

Zacznij od otwarcia aplikacji LinkedIn na swoim iPhone, iPadlub Android urządzenie. Możesz słuchać wymowy nazw na Witryna internetowa LinkedIn na komputery, ale musi być nagrane na smartfonie.

Na stronie głównej aplikacji dotknij awatara swojego profilu w lewym górnym rogu.

Wybierz ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu

Następnie wybierz link „Wyświetl profil” znajdujący się u góry menu wysuwanego.

Wybierz

Powinieneś teraz zobaczyć swój profil LinkedIn. Stuknij ikonę ołówka obok zdjęcia ze zdjęcia głowy, aby edytować swój profil.

Stuknij przycisk Edytuj na stronie swojego profilu

Stuknij w link „Dodaj wymowę imienia” znajdujący się pod sekcją imienia i nazwiska.

Stuknij w

Przyznaj aplikacji LinkedIn uprawnienia dostępu do mikrofonu smartfona

Przyznaj aplikacji LinkedIn uprawnienia dostępu do mikrofonu telefonu

Naciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk mikrofonu, aby nagrać swoje imię. Masz do 10 sekund na poprawną wymowę swojego imienia i nazwiska. LinkedIn zaleca również ograniczenie hałasu w tle, powolne mówienie i wyraźne wymawianie każdej sylaby oraz trzymanie telefonu około czterech cali od ust.

Stuknij i przytrzymaj przycisk mikrofonu i wypowiedz swoje imię

Stuknij w przycisk Odtwórz, aby usłyszeć odtwarzane nagranie audio. Jeśli nie jesteś z tego zadowolony, wybierz przycisk „Zrób ponownie”. Wybierz przycisk „Zastosuj”, aby dodać nagranie do swojego profilu LinkedIn.

Wybierz

Zanim zapiszesz wszystkie zmiany i opuścisz stronę edycji, możesz określić, kto może słuchać Twojego nagrania wymowy. Aby to zrobić, kliknij łącze „Widoczne dla”.

Stuknij w

Wybierz jedną z dwóch opcji udostępniania. Wszyscy członkowie LinkedIn mogą słuchać Twojego imienia i nazwiska (opcja domyślna) lub tylko „połączenia 1. stopnia”.

Wybierz, kto może słuchać wymowy Twojego imienia

Kiedy jesteś gotowy do wyjścia z procesu edycji profilu LinkedIn, dotknij przycisku „Zapisz” w prawym górnym rogu ekranu.

Stuknij w

Teraz, gdy ktoś wyświetli Twój profil LinkedIn, powinien zobaczyć ikonę dźwięku obok Twojego imienia i nazwiska. Wybierz ikonę w swoim profilu (lub kogoś innego), aby usłyszeć wymowę imienia.

Wybierz ikonę Audio, aby usłyszeć wymowę swojego imienia

Martwisz się, że nieznajomi spojrzą na Twój profil i wykradną dane osobowe? Oto jak zabezpieczyć swoje ustawienia prywatności LinkedIn.