Jak nagrywać i wysyłać tweety głosowe w aplikacji Twitter

Twitter to sieć społecznościowa skupiająca się na tekście, ale to nie powstrzymało firmy technologicznej przed dołączaniem zdjęć i filmów. Teraz serwis społecznościowy dodał plik funkcja tweeta głosowego który umożliwia wysyłanie spersonalizowanych wiadomości audio do obserwujących.

W chwili pisania tego tekstu Twitter nadal powoli wdraża funkcję tweetów głosowych iPhone i iPad aplikacje. Nie wiadomo, kiedy to dotrze Android.

Zacznij od otwarcia aplikacji Twitter na smartfonie, a następnie dotknij pływającego przycisku akcji Utwórz tweet znajdującego się w prawym dolnym rogu interfejsu.

Stuknij pływający przycisk akcji Nowy tweet w aplikacji Twitter

Następnie napisz tweet. Nie jest to wymagane, możesz wysłać tweet głosowy bez dodawania pisemnej wiadomości. Następnie wybierz przycisk Soundwave znajdujący się na pasku narzędzi nad klawiaturą.

Wpisz tweet, a następnie wybierz przycisk Soundwave

Kiedy będziesz gotowy do nagrania wiadomości głosowej, dotknij czerwonego przycisku mikrofonu.

Stuknij w przycisk nagrywania ikonę mikrofonu

Na ekranie pojawi się listwa dźwiękowa, wskazująca, że ​​rozpoczęło się nagrywanie. Wybierz przycisk Wstrzymaj, gdy chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie ponownie naciśnij przycisk Nagraj, aby kontynuować nagrywanie.

Stuknij przycisk Wstrzymaj, aby zatrzymać nagrywanie

Z naszych testów nie wynika, że ​​Twitter nałożył ograniczenia czasowe na nagrania. Możesz nagrywać tak długo, jak chcesz, ale Twitter podzieli dźwięk na dwuminutowe klipy.

Kiedy będziesz zadowolony z nagrania, dotknij przycisku „Gotowe”.

Wybierz

Spójrz jeszcze raz na swój tweet. Kiedy będziesz gotowy, aby udostępnić swoją wiadomość i / lub nagranie głosowe swoim obserwatorom, wybierz przycisk „Tweetuj”.

Stuknij w

Ty i reszta Twittera możecie teraz odtworzyć swoje nagranie głosowe, dotykając przycisku Odtwórz.

Wybierz przycisk Odtwórz na nagraniu głosowym

Nagranie dźwiękowe będzie odtwarzane w miniodtwarzaczu u dołu ekranu. Możesz wstrzymywać, odtwarzać i zamykać tweet głosowy z paska odtwarzania. Dodatkowo gracz będzie podążał za Tobą na Twitterze, więc możesz zostawić oryginalny tweet i zakończyć odsłuchiwanie nagrania podczas przewijania swojego kanału.

Stuknij przycisk Wstrzymaj lub Zamknij w miniodtwarzaczu

Teraz, gdy opanowałeś już tweety głosowe, spróbuj dodać jeden do wątku na Twitterze.