Jak nagrywać i wysyłać tweety głosowe w aplikacji Twitter

Twitter to sieć społecznościowa skupiająca się na tekście, ale to nie powstrzymało firmy technologicznej przed dołączaniem zdjęć i filmów. Teraz serwis społecznościowy dodał plik funkcja tweeta głosowego który umożliwia wysyłanie spersonalizowanych wiadomości audio do obserwujących.

W chwili pisania tego tekstu Twitter nadal powoli wdraża funkcję tweetów głosowych iPhone i iPad aplikacje. Nie wiadomo, kiedy to dotrze Android.

Zacznij od otwarcia aplikacji Twitter na smartfonie, a następnie dotknij pływającego przycisku akcji Utwórz tweet znajdującego się w prawym dolnym rogu interfejsu.

Następnie napisz tweet. Nie jest to wymagane, możesz wysłać tweet głosowy bez dodawania pisemnej wiadomości. Następnie wybierz przycisk Soundwave znajdujący się na pasku narzędzi nad klawiaturą.

Wpisz tweet, a następnie wybierz przycisk Soundwave

Kiedy będziesz gotowy do nagrania wiadomości głosowej, dotknij czerwonego przycisku mikrofonu.

Stuknij w przycisk nagrywania ikonę mikrofonu

Na ekranie pojawi się listwa dźwiękowa, wskazująca, że ​​rozpoczęło się nagrywanie. Wybierz przycisk Wstrzymaj, gdy chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie ponownie naciśnij przycisk Nagraj, aby kontynuować nagrywanie.

Stuknij przycisk Wstrzymaj, aby zatrzymać nagrywanie

Z naszych testów nie wynika, że ​​Twitter nałożył ograniczenia czasowe na nagrania. Możesz nagrywać tak długo, jak chcesz, ale Twitter podzieli dźwięk na dwuminutowe klipy.

Kiedy będziesz zadowolony z nagrania, dotknij przycisku „Gotowe”.

Wybierz

Spójrz jeszcze raz na swój tweet. Kiedy będziesz gotowy, aby udostępnić swoją wiadomość i / lub nagranie głosowe swoim obserwatorom, wybierz przycisk „Tweetuj”.

Stuknij w

Ty i reszta Twittera możecie teraz odtworzyć swoje nagranie głosowe, dotykając przycisku Odtwórz.

Wybierz przycisk Odtwórz na nagraniu głosowym

Nagranie dźwiękowe będzie odtwarzane w miniodtwarzaczu u dołu ekranu. Możesz wstrzymywać, odtwarzać i zamykać tweet głosowy z paska odtwarzania. Dodatkowo gracz będzie podążał za Tobą na Twitterze, więc możesz zostawić oryginalny tweet i zakończyć odsłuchiwanie nagrania podczas przewijania swojego kanału.

Stuknij przycisk Wstrzymaj lub Zamknij w miniodtwarzaczu

Teraz, gdy opanowałeś już tweety głosowe, spróbuj dodać jeden do wątku na Twitterze.

x