Jak naprawić awarię aktualizacji Apex Legends 1.84?

Udostępnij teraz w social media:

Apex Legends otrzymuje regularne aktualizacje. Jest to rodzaj gry, która zestarzeje się i straci graczy, jeśli nowe wyzwania, wydarzenia, skórki itp. nie będą do niej regularnie dodawane. Apex Legends, choć gra online, ma ogromne aktualizacje, gdy do gry dodawane są nowe przedmioty, i jako taka duża aktualizacja oznacza, że ​​zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

Awaria aktualizacji Apex Legends 1.84

Aktualizacja Apex Legends 1.84 była poprawką. Oznacza to, że oprócz dodawania nowych przedmiotów i wprowadzania znaczących zmian lub ulepszeń w grze, naprawił również kilka rzeczy. Poprawki obejmują zarówno te specyficzne dla postaci, jak i ogólne poprawki, które wpłynęły na ogólną mechanikę gry. możesz rprzeczytaj oficjalne informacje o wydaniu tutaj.

Aktualizacja Apex Legends 1.84 była w większości stabilna, ale niektórzy użytkownicy zgłaszali awarię gry podczas uruchamiania lub w trakcie meczu. Jeśli podczas gry gra ciągle lub sporadycznie zawiesza się, wypróbuj te poprawki.

  Jak zmienić wielkość liter w tekście w programie PowerPoint

Zamknij inne aplikacje/programy

Aktualizacja gry może być nieco cięższa lub niektóre aplikacje uruchomione w systemie mogą obciążać zasoby systemowe do tego stopnia, że ​​gra nie może ich używać.

Zanim zaczniesz grać, zamknij wszystkie aplikacje, których nie używasz, zwłaszcza aplikacje wymagające pamięci RAM, takie jak Chrome. Upewnij się, że podczas gry żadne niepotrzebne aplikacje nie używają procesora graficznego ani procesora. Awaria może być po prostu spowodowana tym, że gra nie jest w stanie pobrać potrzebnej mocy z procesora.

Sprawdź stan serwera

Apex Legends to gra online, co oznacza, że ​​łączysz się z serwerem online, aby w nią grać. Serwery, bez względu na to, jak dobrze są zarządzane, mogą ulec awarii lub przejść do trybu offline. Jeśli gra nagle się zawiesza, sprawdź stan serwera. W grze nie ma oficjalnej strony statusu serwera, ale istnieje wiele stron trzecich, które możesz wypróbować. Apex Legends Statuss jest dobrym miejscem do odwiedzenia.

Możesz zobaczyć stan serwera dla każdej platformy i zobaczyć, które obszary gry są dotknięte awarią serwera, a także regiony, w których występuje problem.

  Najlepsza sieć VPN dla Estonii w 2020 r .: Dostęp do treści zablokowanych geograficznie

W przypadku problemów z serwerem niewiele możesz zrobić poza czekaniem, aż twórcy gry to rozwiążą.

Napraw pliki gry

Możliwe, że niektóre pliki gry zostały uszkodzone podczas aktualizacji. Może się to zdarzyć, jeśli aktualizacja została przerwana lub nieoczekiwanie zamkniesz Steam. Dobrą wiadomością jest to, że możesz wykonać poprawkę w miejscu i nie musisz ponownie instalować gry.

Otwórz Steam.
Idź do biblioteki.
Kliknij prawym przyciskiem myszy Apex Legends w kolumnie po lewej stronie i wybierz Właściwości z menu kontekstowego.
Przejdź do zakładki Pliki lokalne.
Kliknij Sprawdź integralność plików gier.
Zezwól Steamowi na sprawdzanie i naprawianie plików.

Zaktualizuj sterowniki graficzne

Aktualizacja gry może wymagać nowszych sterowników w systemie. To rzadkie, ale się zdarza. Apex Legends jest zazwyczaj zasobożerny, więc może być konieczne zaktualizowanie sterowników GPU, zanim będzie można zagrać w zaktualizowaną grę.

Otwórz Menedżera urządzeń.
Rozwiń Karty graficzne.
Kliknij prawym przyciskiem GPU i wybierz Aktualizuj sterownik z menu kontekstowego.
Wyszukaj w Internecie aktualizacje sterowników i zainstaluj te, które są dostępne.

  Jak śledzić akcje za pomocą Arkuszy Google

Uwaga: aktualizacje sterowników mogą być dostarczane z opóźnieniem za pośrednictwem usługi Windows Update. Użyj aplikacji Nvidia GeForce Experience lub instalatora sterowników AMD Radeon Graphics, aby pobrać aktualizacje bezpośrednio od producenta procesora graficznego.

Ponownie zainstaluj grę

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz zainstalować grę od nowa. Nie jest to najszybsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę rozmiar gry, ale działa, gdy nic innego nie działa.

Otwórz Panel sterowania.
Przejdź do Programy>Odinstaluj program.
Wybierz Apex Legends i kliknij przycisk Odinstaluj.
Po odinstalowaniu gry pobierz go ponownie na Steam.

Wniosek

Aktualizacje mogą być trudne; im większa aktualizacja i większa zmiana, tym większa szansa, że ​​coś może pójść nie tak. Aktualizacje Apex Legends są zwykle stabilne, ale zawsze będą wyjątki. Dobrą wiadomością jest to, że żadna aktualizacja nagle nie sprawi, że twój system stanie się przestarzały lub nie będzie mógł uruchomić gry, tj. podstawowe wymagania sprzętowe nie ulegną zmianie. To tylko kwestia naprawienia kilku rzeczy, a wszelkie problemy, które masz w grze, znikną.

x