Jak naprawić „błąd internetowy” w aplikacjach mobilnych PUBG

Udostępnij teraz w social media:

Playerunknown’s Battleground to gra wydana w wersji beta w 2017 roku. Odniosła niesamowity sukces pomimo wielu błędów, które nękały ją w okresie beta. Obecnie jest poza wersją beta i nadal jest mocna, do tego stopnia, że ​​są teraz mobilne wersje gry, które zostały wydane w tym miesiącu.

W przeciwieństwie do wersji na komputery stacjonarne, gry mobilne nie są jednak w wersji beta, ponieważ patrzymy na wczesne wersje, w grze są błędy.

Błąd internetowy w PUBG to błąd, który nęka zarówno użytkowników iOS, jak i Androida. PUBG to gra online, co oznacza, że ​​jeśli masz błąd w Internecie, nie możesz grać lub masz gorsze wrażenia z gry.

Podstawowe kontrole

Błąd Internetu w aplikacjach mobilnych PUGB w zasadzie oznacza, że ​​nie możesz połączyć się z serwerami, z którymi musisz się połączyć, aby zagrać w grę. Przed wykonaniem poprawki upewnij się, że;

Twoje połączenie internetowe działa i jest stabilne.
Twoja prędkość Internetu i ping są dość dobre, aby grać w grę online dla wielu graczy.
Nie używasz sieci komórkowej do grania w grę, ponieważ powoduje to problemy na urządzeniach z Androidem, a błąd może pojawić się również na iOS.

Zmień DNS

Błąd Internetu w aplikacji mobilnej PUGB ma związek z serwerem DNS, z którego korzysta Twój dostawca usług internetowych. Z jakiegoś powodu ma problemy z połączeniem się z serwerami gier. Rozwiązaniem jest użycie innego serwera DNS. Możesz użyć Google DNS lub Open DNS, oba są bezpłatne. Zmiana DNS na urządzeniu mobilnym jest dość prosta.

  Jak grać w PUBG Mobile na Windows 10

Google DNS

8.8.8.8

8.8.4.4

OpenDNS

208.67.222.123

208.67.220.123

iOS

Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Wi-Fi. Stuknij sieć Wi-Fi, z którą masz połączenie. Przewiń w dół, gdzie jest napisane Konfiguruj DNS. Na ekranie Konfiguruj DNS wybierz opcję Ręcznie i dotknij Dodaj serwer. Wprowadź adres Google DNS lub OpenDNS.

Android

Te instrukcje dotyczą Androida Oreo. Otwórz aplikacje Ustawienia i przejdź do Wi-Fi i sieć. Kliknij sieć, z którą jesteś połączony. Następnie dotknij i przytrzymaj nazwę sieci WiFi. Nie dotykaj ikony kłódki obok niej.

Po długim dotknięciu połączenia pojawi się menu. Wybierz opcję Modyfikuj sieć. Wprowadź hasło do sieci i dotknij Opcje zaawansowane.

Przewiń w dół Opcje zaawansowane, aż znajdziesz pole Ustawienia IP. Dotknij go i zamień DHCP na Statyczny. Następnie przewiń dalej w dół, gdzie zobaczysz opcje DNS 1 i DNS 2. Tutaj wprowadź adres serwera DNS, którego chcesz użyć.

  Jak dołączyć do serwera testowego PUBG?

Dla dobra miary uruchom ponownie urządzenie, a błąd internetowy w PUBG powinien zniknąć.

x