Jak naprawić kod błędu DirecTV 775

Rewolucja w cięciu kabli nie poszła tak dobrze, jak planowano. Obecnie istnieje kilka popularnych internetowych serwisów streamingowych, z których każda posiada własny, ekskluzywny katalog tytułów, z których korzystanie wymaga indywidualnego członkostwa. Dla wielu użytkowników abonament kablowy oferuje więcej treści za mniej.

bezpośredni

DirecTV

DirecTV jest spółką zależną At&T i jest popularnym dostawcą telewizji kablowej, który oferuje szeroką gamę kanałów i opcji przesyłania strumieniowego. Działa za pośrednictwem dekodera i wymaga subskrypcji. Subskrypcje nie są tanie, a najmniejszy kosztuje 65 USD, a największy pakiet kosztuje 85 USD, ale daje dostęp do treści, których nie dostaniesz za pomocą narzędzi do przesyłania strumieniowego online.

Napraw kod błędu DirecTV 775

DirecTV działa za pośrednictwem odbiornika. Dekoder musi być skonfigurowany do pracy z telewizorem i często wymaga profesjonalnego skonfigurowania go przy pierwszym połączeniu.

Odbiornik nie jest odporny na problemy i czasami możesz zobaczyć naprawiony kod błędu DirecTV 775. Kodowi temu zwykle towarzyszy zamrożony obraz lub rozdarty lub rozpikselowany obraz/odtwarzanie. Błąd jest zasadniczo wynikiem interferencji z sygnałem pochodzącym z kabla. Oto jak możesz to naprawić.

Sprawdź sprzęt

Upewnij się, że kable wchodzące do pudełka/odbiornika nie są luźne. Dokręć, co możesz. Wyłącz zasilacz do pudełka, a następnie obejrzyj go raz jeszcze, aby upewnić się, że wszystko jest bezpieczne. Zrób to samo dla przewodów prowadzących od odbiornika do telewizora. Sprawdź również telewizor pod kątem luźnych kabli.

Sprawdź jednostkę SWM. Powinien świecić zielonym światłem. Lampka nie świeci, oznacza to, że urządzenie nie jest zasilane. Odłącz go i podłącz do innego źródła zasilania. Jeśli lampka się nie zapali, urządzenie może ulec uszkodzeniu. Skontaktuj się z obsługą klienta w celu wymiany.

Uwaga: przed odłączeniem, odłączeniem i ponownym podłączeniem wszelkich kabli, zrób zdjęcie tylnej części pudełka, aby móc je ponownie wykorzystać po podłączeniu wszystkich elementów.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Chociaż rzadko, usługi kablowe mogą przestać działać. Skontaktuj się z obsługą klienta i zapytaj, czy jest problem z siecią. Jeśli tak, będziesz musiał poczekać, aż zostanie rozwiązany.

Jeśli nie ma problemu z usługą, poinformuj ich, że widzisz błąd 775, a oni go rozwiążą. Jeśli korzystasz z VPN dla DirecTV, upewnij się, że usługa VPN działa.

Wniosek

Kod błędu DirecTV 775 jest częstym błędem, który użytkownicy mogą zobaczyć. Jeśli twój sprzęt działa tak, jak powinien i nie został uszkodzony, ten problem najlepiej rozwiąże DirecTV. Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony, będziesz musiał go wymienić i lepiej sobie z nim radzić w przyszłości.