Jak naprawić niedziałające udostępnianie rodzinne w YouTube TV

YouTube ma płatną/płatną wersję o nazwie YouTube TV. Możesz na nim oglądać filmy i wybierać treści/programy z kanałów YouTube. Jest dostępny tylko w wybranych krajach i kosztuje 65 USD, co nie jest tanie. Ponieważ YouTube TV jest tak drogi, istnieje funkcja Family Sharing, która pozwala użytkownikom udostępniać jedną subskrypcję numerom rodzinnym.

Udostępnianie rodzinne w YouTube TV nie działa

Subskrypcja YouTube TV obejmuje udostępnianie rodzinne, co pozwala użytkownikom dzielić subskrypcję z sześcioma członkami rodziny. Musi być skonfigurowany przy użyciu konta użytego do zakupu subskrypcji.

Skonfiguruj udostępnianie rodzinne w YouTube TV

Udostępnianie rodzinne w YouTube TV możesz skonfigurować na komputerze. Upewnij się, że masz już wykupioną subskrypcję.

Odwiedź YouTube i zaloguj się na swoje konto.
Kliknij ikonę swojego profilu u góry i wybierz Ustawienia z menu.
Wybierz Chmura rodzinna.
Kliknij Kontynuuj, a następnie ponownie Kontynuuj.
Wybierz znajomych lub członków rodziny, których chcesz dodać, i kliknij Wyślij.
Rodzina/znajomi otrzymają zaproszenie, które muszą zaakceptować i dołączyć do Twojej rodziny.

Jeśli masz skonfigurowane udostępnianie rodzinne w YouTube TV, ale członkowie Twojej rodziny nie mogą korzystać z subskrypcji, wypróbuj poniższe rozwiązania. Masz problem z uruchomieniem YouTube TV? Wypróbuj te poprawki.

Opuść inne grupy rodzinne

Gdy konto akceptuje zaproszenie do grupy udostępniania rodzinnego w YouTube, jest ono zasadniczo dodawane do grupy rodzinnej. Zwykle użytkownik nie może należeć do więcej niż jednej grupy rodzinnej. Jeśli dołączyłeś do innych grup rodzinnych, musisz się z nich usunąć.

Odwiedź tę linięk w Twojej przeglądarce.
Zaloguj się przy użyciu konta Google.
Kliknij przycisk hamburgera w lewym górnym rogu i wybierz Zarządzanie rodziną.
Wybierz Opuść grupę rodzinną.
Potwierdź, że chcesz wyjść.

Sprawdź wymagania dotyczące konta

Aby zostać dodanym do grupy rodzinnej, Twoje konto musi spełniać określone wymagania. Jeśli tak się nie stanie, nie będziesz w stanie zaakceptować wysłanego do Ciebie zaproszenia. Upewnij się, że ustawienia Twojego konta Google mówią, że tak;

13 lat lub więcej.
Mieć ten sam adres pocztowy co właściciel konta (ten sam kraj, miasto, miejscowość itp.).
Nie należy do innych grup rodzinnych.

Sprawdź lokalizację/VPN

Wielu użytkowników próbuje korzystać z VPN dla YouTube TV i to działa. To powiedziawszy, VPN może w dowolnym momencie zawieść lub zostać zablokowany. Jeśli nie znajdujesz się w odpowiednim/obsługiwanym regionie, nie możesz oglądać YouTube TV w grupie rodzinnej.

Jeśli korzystasz z VPN, spróbuj przełączyć się na inną. Jeśli druga sieć VPN działa, oznacza to, że ta, z której pierwotnie korzystałeś, została zablokowana.

Wniosek

YouTube TV jest zdecydowanie jedną z droższych usług przesyłania strumieniowego i ma niewiele do pokazania. Darmowe filmy nie są warte miesięcznej ceny. W porównaniu z tym możesz kupić zarówno Hulu, jak i Disney+ za mniej.

x