Jak odblokować lub odblokować swoje konto Uzyskaj Omegle Unblocked

Zakazy omegle mogą trwać od kilku godzin do ponad 120 dni. Jeśli zostaniesz zablokowany na stronie, nie martw się, wciąż jest nadzieja! Sieci VPN zapewniają szybki i łatwy sposób na ominięcie blokad Omegle, dzięki czemu możesz rozmawiać z nieznajomymi. Wszystko sprowadza się do dwóch głównych cech: szyfrowania i zmienności lokalizacji.

Większość zakazów Omegle opiera się na adresach IP, unikalnym zestawie numerów, które są przypisywane za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem. Dzięki VPN możesz zmienić swój adres IP w dowolnym momencie, co czyni blok Omegle bezużytecznym. Sieci VPN szyfrują również przesyłany przez Ciebie ruch, tworząc prywatny, anonimowy tunel między Twoim komputerem a Internetem. Nie tylko możesz natychmiast przywrócić dostęp do Omegle, ale możesz także używać go ze zwiększonym bezpieczeństwem.

Wybór najlepszej sieci VPN dla Omegle może wydawać się niemożliwym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym siłę szyfrowania, dystrybucję sieci, protokoły prywatności i wiele więcej. Uprościliśmy ten proces, zbierając niektóre z naszych zalecanych sieci VPN do użytku z Omegle. Wszystkie zostały wybrane na podstawie poniższych kryteriów, dzięki czemu będziesz mógł odblokować Omegle i korzystać z Internetu z zachowaniem pełnej prywatności i bezpieczeństwa.

1. NordVPN

NordVPN ma kilka funkcji, które sprawiają, że jest to najlepsza ogólna sieć VPN, ale największą z nich jest duża sieć serwerów, która jest niezwykle przydatna do odblokowania Omegle. NordVPN ma ponad 5000+ serwerów zlokalizowanych w 60 różnych krajach, a lista ta stale się zmienia w miarę dodawania nowych węzłów. Daje to niesamowitą elastyczność, jeśli chodzi o wybór nowego adresu IP w nowej lokalizacji. Zapewnia również zawsze szybkie połączenie bez względu na to, gdzie mieszkasz, pracujesz czy podróżujesz.

NordVPN zabezpiecza cały ruch za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Wybrane serwery używają zdumiewającego 2048-bitowego protokołu, który jest tak potężny, że nawet superkomputer nie może go złamać. Za kulisami NordVPN ma jedną z najlepszych zasad zerowego logowania w całej branży VPN, obejmującą wszystko, od ruchu po sygnatury czasowe, dzienniki przepustowości, a nawet adresy IP. Dzięki NordVPN zawsze masz szybkie połączenie i niesamowitą prywatność w Internecie, bez wyjątków.

Więcej najlepszych funkcji NordVPN:

Wyspecjalizowane serwery, które oferują unikalne funkcje, takie jak podwójne szyfrowanie, routing cebulowy i ochrona DDoS.
Prywatny dostęp do internetu, nawet w krajach takich jak Chiny czy Turcja.
Niestandardowe oprogramowanie i aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i nie tylko.
Nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w sieciach P2P lub ruchu torrentów.
Niezawodne połączenia strumieniowe z Netflix.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
Plany w bardzo przystępnej cenie
Zadziwiająca liczba serwerów
Nie znaleziono wycieków IP / DNS
Nie zachowuje żadnych metadanych przeglądania
Wsparcie przez czat 24/7.

Cons
Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
Przetwarzanie zwrotów może zająć 30 dni.

2. Surfshark

NordVPN - wybór redaktorów

Surfshark oferuje prawdopodobnie najlepszy stosunek jakości do ceny i jest więcej niż w stanie odblokować Omegle. Niezależnie od tego, czy zostałeś zablokowany IP, czy mieszkasz w restrykcyjnym kraju z silną cenzurą internetową, Surfshark ma przepisy dotyczące prywatności, których potrzebujesz, aby szybko wrócić do ulubionej platformy czatu.

Najpierw rozważ sieć serwerów Surfshark, z ponad 800 węzłami rozsianymi w 50 krajach na całym świecie. Samo w sobie jest to więcej niż wystarczająca opcja, aby pokonanie blokady adresu IP było banalne. Jednak te połączenia są również chronione przez szyfrowanie 256-AES-GCM – najsilniejsze dostępne na rynku i prawie niemożliwe do złamania.

Ponadto możesz zmienić protokół tunelowania, aby ominąć różne rodzaje blokad geograficznych i cenzurę. Surfshark korzysta z najnowocześniejszych protokołów (w tym OpenVPN, IKEv2 / IPSec, WireGuard i Shadowsocks), a nawet może przebić się przez Wielką zaporę ogniową Chin.

Chroń wszystkie swoje urządzenia za pomocą nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń i odpocznij, wiedząc, że Surfshark utrzymuje jedną z najlepszych zasad rejestrowania w branży VPN.

Plusy
Każdy serwer zoptymalizowany pod kątem odblokowywania Netflix, BBC iPlayer, Hulu i nie tylko
Każdy serwer jest serwerem specjalnym
Gwarancja zwrotu pieniędzy bez żadnych pytań
Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie nie ma przepisów dotyczących zatrzymywania danych
Elastyczna obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cons
Rosnąca sieć nie ma takiego samego zasięgu jak bardziej dojrzałe VPN
Status New-kid-on-the-block może nie wzbudzać takiego zaufania, jak więksi dostawcy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN cieszy się znakomitą reputacją w społeczności internetowej zajmującej się prywatnością, a jego najbardziej chwaloną funkcją jest niesamowita prędkość pobierania. Sieć ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, z których każdy oferuje szybkie połączenie dla użytkowników na całym świecie. Wbudowane opcje testowania prędkości w niestandardowych aplikacjach ExpressVPN dla systemów Windows, Mac i Android pozwalają ocenić każdy serwer pod kątem zarówno szybkości, jak i opóźnienia, zapewniając, że zawsze korzystasz z najlepszego dostępnego połączenia.

Szybkość zwykle odbywa się kosztem prywatności, ale w przypadku ExpressVPN tak nie jest. Usługa zabezpiecza wszystkie dane za pomocą silnego 256-bitowego szyfrowania AES wspartego ścisłą polityką zerowego logowania dla całego ruchu, żądań DNS i adresów IP. Niezależnie od tego, czy rozmawiasz na Omegle, pobierasz filmy, czy po prostu przeglądasz Internet, cała Twoja aktywność online jest bezpieczna. Otrzymujesz nawet dodatkową ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny wyłącznik awaryjny, blokujący twoją tożsamość w przypadku utraty połączenia.

Uwaga: Jeśli masz problem z odblokowaniem Omegle za pomocą ExpressVPN, pamiętaj, że powinieneś wypróbować kilka różnych serwerów lub skontaktować się z pomocą techniczną czatu na żywo ExpressVPN 24/7, aby poinformować Cię, które adresy IP są zoptymalizowane dla usługi.

Więcej funkcji ExpressVPN:

Niezrównana prywatność i anonimowość zapewniające niezawodny dostęp do internetu w obszarach, w których panuje cenzura, takich jak Chiny i Bliski Wschód.
Niestandardowe oprogramowanie dla komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów, które jest lekkie i łatwe w użyciu.
Brak ograniczeń dotyczących przepustowości, szybkości, pobierania z sieci P2P lub ruchu torrentów.
Stały dostęp do strumieni filmowych Netflix z dowolnego kraju.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy
OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
Super szybkie i niezawodne połączenie
Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
Ścisłe zasady braku logowania
Dostępna obsługa czatu na żywo.

Cons
Plan miesięczny ma wysokie koszty.

4. PureVPN

purevpn

PureVPN zapewnia imponującą prywatność w Internecie dzięki pakietowi usług, które wykraczają poza standardowe szyfrowanie VPN. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak wbudowana blokada reklam, filtrowanie sieci, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, a nawet oprogramowanie antywirusowe. W połączeniu z prywatnym tunelem utworzonym przez oprogramowanie VPN będziesz mógł korzystać z Internetu, czatować, pobierać i surfować z pełnym bezpieczeństwem, a wszystko to od jednego, szanowanego dostawcy.

Funkcje wirtualnej sieci prywatnej PureVPN są równie imponujące, jak jej dodatki. Wszystkie dane są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES, Twoje połączenie lokalne jest prywatne dzięki automatycznemu wyłącznikowi awaryjnemu i ochronie przed wyciekiem DNS, a ścisła polityka zerowego logowania dla całego ruchu gwarantuje, że Twoje dane nigdy nie wpadną w niepowołane ręce. Wszystko to w połączeniu z siecią ponad 750 serwerów w 141 krajach!

Najważniejsze funkcje PureVPN w skrócie:

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę antywirusową, blokowanie reklam i środki ochrony przed phishingiem.
Niestandardowe aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS, a nawet Chromebooki!
Własna sieć serwerów chroni przed osobami trzecimi.
Nieograniczone przełączanie serwerów i pięć jednoczesnych połączeń.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

5. IPVanish

Użytkownicy VPN szukają w usłudze dwóch głównych cech: szybkości i bezpieczeństwa. IPVanish zapewnia na obu frontach niesamowitą sieć serwerów i doskonałą politykę prywatności. Zaczyna się od standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES, które jest wystarczająco mocne, aby zablokować wszelkie próby podsłuchiwania danych. Kontynuuje z ochroną przed wyciekiem DNS, automatycznym wyłącznikiem awaryjnym i polityką zerowego logowania dla całego ruchu. Jest też sieć IPVanish składająca się z 850 serwerów w 60 różnych krajach w połączeniu z 40 000 współdzielonych adresów IP. Jeśli to nie wystarczy, aby pozostać niezbanowanym na Omegle, nic nie jest!

Szybkość to kolejna specjalność IPVanish, funkcja, która naprawdę błyszczy, jeśli chodzi o pobieranie dużych plików. IPVanish to jedna z najlepszych sieci VPN dla anonimowych torrentów i strumieni Kodi. Dzięki niemu możesz oglądać sport na żywo, pobierać filmy, oglądać najnowsze programy telewizyjne i wiele więcej, a wszystko to z pełnym bezpieczeństwem i prywatnością. Połącz to z nieograniczoną przepustowością i bez ograniczeń ruchu P2P lub torrent, a otrzymasz idealną sieć VPN do oglądania filmów online.

IPVanish obejmuje również następujące funkcje:

Doskonałe aplikacje niestandardowe na komputery z systemem Windows, Mac i Linux, a także smartfony i tablety.
Szybkie i bezpieczne serwery umożliwiają przesyłanie filmów HD i transmisji sportowych na żywo za pośrednictwem Kodi.
Pobieraj filmy przez BitTorrent z zachowaniem pełnej prywatności i anonimowości.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

6. VyprVPN

vyprvpn

VyprVPN wie, jak zabezpieczyć Twoje dane i tożsamość. Protokół Chameleon jest zdecydowanie najbardziej imponującą funkcją. Dzięki Chameleon metadane powiązane z każdym pakietem zaszyfrowanych danych otrzymują dodatkową warstwę szyfrowania, która maskuje źródło i miejsce docelowe przed wścibskimi oczami. Pomaga to pokonać głęboką inspekcję pakietów, która jest często wykorzystywana przez dostawców usług internetowych do ograniczania prędkości połączeń, a także przez rządowe agencje cenzurujące w Chinach i poza nimi.

Dzięki VyprVPN Twoje dane nigdy nie są dotykane przez osoby trzecie. Firma posiada i obsługuje całą sieć 700 serwerów w 70 różnych krajach, co daje im możliwość zarządzania aktualizacjami oprogramowania, konserwacją sprzętu i wszystkim, co jest pomiędzy nimi. Polityka zerowego rejestrowania zarówno żądań DNS, jak i ruchu pomaga wzmocnić prywatność w Internecie, a standardowe 256-bitowe szyfrowanie AES blokuje każdy element danych opuszczający urządzenie.

VyprVPN obejmuje również następujące funkcje:

Oprogramowanie na zamówienie dla szerokiej gamy urządzeń, w tym smartfonów z systemem Windows, Mac, Linux, Android i iOS.
Potężne funkcje prywatności zapewniające najlepszy dostęp VPN w Chinach i na Bliskim Wschodzie.
Nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub pobieraniu torrentów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

7. StrongVPN

Najlepsza sieć VPN dla Omegle - StrongVPN

Mocne szyfrowanie i doskonałe funkcje prywatności to główne punkty sprzedaży StrongVPN. Firma obsługuje gęstą sieć kilkuset serwerów w 45 różnych miastach, co wystarcza do zapewnienia dużej różnorodności lokalizacji, zapewniając jednocześnie wysokiej jakości połączenia i niezawodne działanie. Działają one dobrze z polityką dziennika zerowego ruchu StrongVPN, niezawodną pomocą techniczną 24/7 i 2048-bitowym szyfrowaniem.

StrongVPN łączy swoją usługę szyfrowania VPN z StrongDNS, oferując jeszcze więcej opcji wyboru nowych adresów IP do odblokowania Omegle. Dzięki StrongDNS możesz zamienić trochę prywatności na dużą prędkość, przeskakując przez zapory cenzury i z łatwością przechodząc przez filtry witryn. StrongDNS jest idealny dla każdego, kto ceni szybkie połączenie i jest dołączony za darmo do każdego planu StrongVPN.

Więcej funkcji StrongVPN:

Bezpłatna usługa StrongDNS dla szerszej gamy adresów IP, aby pomóc ominąć treści z ograniczeniami geograficznymi i zakazy Omegle.
Surfuj, czatuj, pobieraj i przeglądaj otwartą sieć z pełnym bezpieczeństwem i anonimowością.
Bez ograniczeń przepustowości, bez ograniczeń prędkości i bez dławienia.

Inne sposoby na odblokowanie Omegle

Ze względu na naturę procedur banowania Omegle uzyskanie odbanowania jest zaskakująco łatwym procesem. Niektórzy użytkownicy odnoszą ograniczone sukcesy w takich rzeczach, jak bezpłatne VPN i internetowe serwery proxy, chociaż każdy z nich ma własne problemy z szybkością i bezpieczeństwem. Jeśli nie możesz skorzystać z jednej z szybkich i prywatnych usług VPN wymienionych powyżej, wypróbuj jedną z następujących metod, aby uzyskać odblokowanie z Omegle.

Użyj internetowego serwera proxy – internetowe serwery proxy działają, przypisując inny adres IP przed połączeniem się z Internetem. To prosta procedura, która nie zapewnia żadnego szyfrowania ani prywatności, ale działa w mgnieniu oka.
Darmowe sieci VPN – wszędzie są bezpłatne usługi VPN. Mogą pomóc zmienić Twój adres IP, aby uzyskać dostęp do Omegle, ale często rejestrują i sprzedają Twoje prywatne informacje stronom trzecim, co czyni je niebezpiecznym wyborem do długotrwałego lub krótkotrwałego użytkowania.
Zresetuj swoją sieć domową – często możesz zmienić adres IP, po prostu odłączając router i modem, odczekając kilka minut, a następnie podłączając je z powrotem. Niektórzy usługodawcy internetowi wymagają jednak dłuższego oczekiwania przed przypisaniem nowego adresu IP, co może spowodować metoda długa i zawodna.

x