Jak odblokować Twitcha w szkole?

Udostępnij teraz w social media:

Twitch jest powszechnie znany jako platforma do transmisji na żywo, w której centrum zainteresowania są gracze. Jednak wiele razy użytkownicy nie są w stanie uzyskać dostępu i odblokować twitch w szkole. Dla niewprawnego oka może być kilka przyczyn tej przyczyny. W tym artykule omówiliśmy możliwych winowajców i najbardziej przydatne metody odblokowania drgania.

Jak odblokować Twitcha w szkole?

Czytaj dalej, aby szczegółowo odblokować Twitch at School.

Co sprawia, że ​​Twitch jest popularny?

Zdjęcie Miki Baumeister na Unsplash

Twitch pozwala oglądać i uczyć się z transmisji na żywo profesjonalnych graczy lub wchodzić w interakcje ze społecznością graczy z całego świata. Chociaż początkujący gracz może nie zrozumieć jego nieodpartego uroku, jego rosnąca baza użytkowników mówi inaczej. Tutaj możesz spędzić godziny oglądając swoją ulubioną grę, od League of Leges po Grand Theft Auto, Fortnite, Minecraft, COD i inne. Innymi słowy, możesz znaleźć coś dla każdego gustu i upodobań.

Oprócz tego możesz także prowadzić transmisję na żywo dla społeczności. Ponadto użytkownicy Twitcha mogą kupować gry za pośrednictwem strumieni, co pomaga tym ostatnim w zarabianiu prowizji za pośrednictwem linków partnerskich. Oprócz tego możesz również podnieść swoje podstawowe uprawnienia, wybierając jeden z ich pakietów subskrypcji. Pomaga to usuwać niechciane reklamy i zdobywać odznaki na czacie oraz emotikony.

Co ciekawe, Twitch nie ogranicza się tylko do gatunku gier. Zamiast tego rozszerza horyzont swoich kategorii o podróże, muzykę, sport, pokazy nocne, jedzenie i napoje, imprezy specjalne i wiele innych. Odblokuj twitch w szkole, aby już dziś dołączyć do społeczności i przygotować się do tworzenia, angażowania się i uczenia się każdego dnia.

Jakie są powody, dla których nie możesz uzyskać dostępu do Twitcha?

Najczęstsze powody, dla których Twitch jest niedostępny dla użytkowników, to:

 • Problemy z serwerem – pierwszą i najważniejszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest problem z serwerem. W takim przypadku czat Twitch może się nie załadować lub rozszerzenie może nagle przestać działać.

 • Złośliwe oprogramowanie — w tym zaawansowany technologicznie świecie oszustwa i cyberataki stały się codziennością. Mogą łatwo zainfekować Twój system i uniemożliwić działanie. W takim przypadku zapobieganie złośliwemu oprogramowaniu poprzez regularne skanowanie antywirusowe staje się kluczowe.

 • Problemy z kontem – Możliwe jest również, że coś jest nie tak z twoim kontem użytkownika Twitch. Na przykład użytkownicy często zgłaszają, że resetowanie hasła jest niedostępne w aplikacji. W takim przypadku VPN lub aplikacje innych firm nie mogą Ci pomóc.

 • Celowe ograniczenia — administratorzy szkół często celowo blokują dostęp do niektórych witryn i aplikacji. W ten sposób pomaga im zmniejszyć rozpraszanie uwagi i promować produktywność. Ponadto zapobiega to blokowaniu przepustowości szkolnej przez użytkowników.

Jak odblokować Twitcha na szkolnym Chromebooku

Czy próbujesz odblokować drgawki w szkole, odblokowywać drgawki w szkole podczas przerw, ale za każdym razem zawodzisz? Jeśli tak, możesz spróbować szczęścia w dowolnej z poniższych metod i zobaczyć, co działa w Twoim przypadku.

Metoda 1: Porozmawiaj z administratorami

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby odblokować twitch na szkolnym Chromebooku, jest rozmowa z administratorami szkoły. Ta metoda działa, jeśli celowo zbanowali witrynę z jakiegokolwiek powodu. Jak mówią, dobra komunikacja ma moc przenoszenia gór. Dlatego podchodź do swoich seniorów z najwyższym szacunkiem i postaraj się zrozumieć ich powody i postępuj zgodnie z nimi.

Metoda 2: Skopiuj adres Discord

Ta metoda działa tylko wtedy, gdy masz do czynienia z blokerami opartymi na słowach kluczowych. Tak powinieneś to zrobić:

1. Naciśnij klawisz Windows, wpisz Wiersz polecenia, a następnie kliknij Uruchom jako administrator.

2. Tutaj wpisz ping twitch.com i naciśnij klawisz Enter.

3. Otwórz Chromebooka i skopiuj, wklej adres IP w pasku adresu i naciśnij klawisz Enter.

Metoda 3: Użyj serwera VPN

Blokowanie geograficzne to kolejny częsty powód, dla którego niektórzy ludzie nie mogą uzyskać dostępu do Twitcha na swoich laptopach. Aby rozwiązać ten problem, korzystanie z VPN jest rozsądną i bezpieczną opcją. Możesz zamaskować swój prawdziwy adres IP, aby szkoła lub miejsce pracy nie mogły zapobiec blokowaniu witryn. Najbardziej preferowanymi sieciami VPN do takich zadań są:

 • NordVPN– Nord oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i chroni wszystkie Twoje urządzenia korzystające z tego samego konta. Obsługuje systemy Android, Mac, Windows, iOS, Firefox, Chrome i Linux. Nord umożliwia również obsługę 6 urządzeń jednocześnie i szeroką gamę ponad 5000 serwerów.
 • CyberGhost VPN– Używa 256-bitowego szyfrowania AES we wszystkich głównych systemach operacyjnych i routerach. Jego silne przepisy dotyczące prywatności unikają rejestrowania Twojej aktywności, aby zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i anonimowości. Co więcej, otrzymujesz również 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby przetestować funkcje bez ryzyka.
 • IPVanish– Ta opcja obejmuje szybkie połączenia, zasady braku logów, połączenia bez licznika i nie tylko. Możesz zabezpieczyć nieograniczoną liczbę urządzeń za pomocą zaawansowanego szyfrowania, aby zapewnić anonimowość online bez naruszania bezpieczeństwa.
 • Ekspresowa sieć VPNExpress VPN zapewnia Tobie i Twoim urządzeniom najwyższe bezpieczeństwo i najwyższej klasy system bezpieczeństwa. Mieści szybkie serwery w ponad 90 krajach, oferując więcej opcji i mniej przerw.

Metoda 4: Użyj serwera proxy

Czy uważasz, że VPN nie jest właściwym wyborem dla Twojej pracy lub szkoły? Jeśli tak, użycie proxy to kolejna najlepsza rzecz do odblokowania Twitcha. Wiele razy systemy w instytucjach edukacyjnych nie pozwalają użytkownikowi na pobieranie i instalowanie jakichkolwiek plików EXE. W takim przypadku możesz użyć serwera proxy, który działa prawie tak samo jak VPN, podając inny adres IP.

Rzuć okiem na tę listę najlepszych serwerów proxy, aby odblokować drganie w szkole:

 • Imperium zastępcze– To jedyny dostawca proxy, który oferuje wydajność danych rollover. Tutaj możesz wybierać między serwerami proxy Datacenter, Residential i Mobile z obsługą integracji VIP, 99,86% czasu pracy i superszybką rotacyjną siecią proxy z indywidualnie testowanymi adresami IP.
 • Prywatny proxy SSL– Oferuje serwery proxy Private, Pinterest, Instagram i Classified Ads z dedykowanymi adresami IP, nieograniczoną przepustowością i wieloma podsieciami. Najlepsze w SSL proxy jest to, że jego serwery proxy są hostowane na serwerach Dual Intel Xeon z 99,9% czasem pracy, + 16 GB pamięci RAM i połączeniami internetowymi 1000 Mb/s.
 • PszczołaProxy– Tutaj możesz wybierać między Premium Residential i Mobile proxy w ramach określonego budżetu. BeeProxy oferuje pełną anonimowość przy błyskawicznych serwerach proxy 4G, nieograniczoną przepustowość i unikalny pulpit nawigacyjny ułatwiający zarządzanie.
 • Soax Proxy– Ta opcja jest idealna dla serwerów proxy do użytku domowego i mobilnego z zerowymi blokami IP i logiką routingu. Korzystając z pulpitu nawigacyjnego soax.com, możesz umieszczać adresy IP na białej liście, monitorować wykorzystanie ruchu, konfigurować serwery proxy i robić dużo łatwiej.
 • Sprzedawca zastępczy– Oferuje 1 GB/s i proxy z 800 podsieci z ponad 300 sieciami. Dzięki elitarnym serwerom proxy HTTP i Socks5 możesz cieszyć się anonimowością znacznie dłużej niż zwykle. Proxy Seller oferuje również o 99% dostępności z całodobową obsługą klienta w celu uzyskania szybkich rozwiązań.
 • Jasny serwer proxy danych– Ten wielokrotnie nagradzany dostawca usług proxy oferuje serwery proxy do użytku domowego, mobilnego, dostawcy usług internetowych i centrum danych. Dzięki dostępności 99,9%, oferuje najwyższą jakość usług z ponad 195 opcjami lokalizacji.
 • Świetny serwer proxy SEO– Blazing SEO oferuje niestandardowe opcje proxy z nieograniczoną przepustowością i wieloma lokalizacjami serwerów na całym świecie. Jego serwery dedykowane starają się działać płynnie za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do zbanowanej lub zablokowanej witryny.
 • Wysokie proxy– Wszystkie proxy przez High Proxy są wysoce anonimowymi opcjami z HTTP/HTTPS. Dedykowane adresy IP zwiększają ogólną wydajność 99,9% czasu pracy, zapewniając maksymalną dostępność. Możesz wybrać prywatne proxy, media społecznościowe, współdzielone proxy i sklasyfikowane AD zgodnie z potrzebami.
 • Inteligentne proxy– Smart Proxy oferuje wiele planów z różnymi funkcjami, aby pomieścić wszystkich użytkowników o różnych budżetach. Oferuje nieograniczoną przepustowość, możliwość konfiguracji jednym kliknięciem, nieograniczoną liczbę połączeń i wysoką skalowalność. Innymi słowy, jest to warte każdego grosza, ponieważ możesz również odblokować twitch proxy.
 • Pełnomocnik zmiany biegów– Jeśli potrzebujesz doskonałej łączności z 99,9% uptime i wieloma protokołami, w tym HTTP/S i skarpetami 4/5, jest to właściwa opcja. Jego rozproszona infrastruktura chmurowa zmniejsza opóźnienia, a interfejs API ułatwia konfigurację.

Rzeczy do rozważenia w Twitch Proxy

Chociaż w Internecie jest wielu dostawców serwerów proxy, musisz pamiętać, że nie wszyscy mają odpowiednie funkcje. Musisz wybrać coś, co pasuje do twoich wymagań, pasuje do budżetu i odblokować twitch proxy.

 • Liczba serwerów: Dobry dostawca serwerów proxy musi zapewnić wiele serwerów z każdą opcją subskrypcji. Poszerza możliwości i pomaga w pełni wykorzystać plan. W końcu godzenie za mniej nie jest tak naprawdę planem, prawda?

 • Obsługa wielu platform: Oznacza to po prostu, że serwer proxy może zapewnić korzyści płynące z obsługi wielu platform. Wyobraź sobie, co możesz zrobić, jeśli obsługuje wszystkie posiadane urządzenia przy minimalnej ingerencji człowieka. Co więcej, zapewnia również, że nie ograniczasz się do jednego urządzenia do przesyłania strumieniowego.

 • Szybkość i czas pracy: jest to coś, z czym nie można zadzierać, ponieważ zajmuje kluczowe miejsce. Musisz upewnić się, że serwer proxy jest w stanie utrzymać żądaną prędkość w stałym tempie.

 • Polityka prywatności: Przed wyborem serwera proxy konieczne jest upewnienie się, że posiada on ścisłą politykę prywatności. Innymi słowy, nie powinien śledzić twoich działań online ani mieć cię na oku. Co najważniejsze, szyfrowanie na poziomie wojskowym jest świetnym dodatkiem, jeśli to możliwe.

 • Cena: Niezawodni i autentyczni dostawcy serwerów proxy nigdzie nie pobierają ukrytych opłat. Zamiast tego użytkownicy płacą za to, czego chcą, z kilkoma zniżkami i ofertami przez cały rok.

Uwaga: duże zniżki są bardziej prawdopodobne podczas festiwali i świąt.

Jak oglądać Twitcha, jeśli witryna jest zablokowana?

Odp. Wykonaj następujące kroki, aby oglądać Twitcha za pomocą VPN:

1. Pobierz aplikację VPN na smartfona lub komputer stacjonarny.

2. Kup pakiet abonamentowy zgodnie ze swoimi wymaganiami i dokonaj płatności.

3. Wybierz z szerokiej gamy lokalizacji serwerów i połącz się, aby cieszyć się Twitchem bez ograniczeń.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak ominąć blokadę na Twitchu?

Odp. Korzystanie z VPN to najłatwiejsza metoda ominięcia blokady na Twitchu. Pomaga odblokować ograniczenia geograficzne dotyczące treści integracyjnych i odblokować zakazane witryny w Twoim kraju. Możesz połączyć się i wybrać dowolną lokalizację serwera przez VPN i łatwo uzyskać dostęp do Twitcha.

Q2. Jak odblokować Twitcha w szkole?

Odp. Jak wspomniano wcześniej, odblokowanie Twitcha ze szkoły nie jest nauką rakietową. Możesz wypróbować dowolną z wyżej wymienionych metod i uzyskać dostęp do transmisji na żywo i innych angażujących treści na platformie.

***

Twitch jest bezsprzecznie jedną z największych platform streamingowych preferowanych przez graczy. Dzięki szerokiej gamie kategorii i interesującym funkcjom świat odnotowuje nieoczekiwany wzrost bazy użytkowników. Teraz, gdy wiesz, jak odblokować Twitcha w szkole, możesz z łatwością cieszyć się transmisją na żywo bez żadnych przerw. Chętnie przeczytamy Twoje sugestie i opinie, więc daj nam znać o tym samym w komentarzach poniżej.

  Jak dostosować „Kolory i motywy” na stronie Nowa karta w Chrome
x