Jak oglądać TikTok bez aplikacji

TikTok, wiodące miejsce mobilnego udostępniania krótkich filmów wideo, zostało uruchomione we wrześniu 2017 r. Nie wszyscy pokładali duże nadzieje w tej platformie do udostępniania wideo, ale okazało się, że jest to jedna z najbardziej znanych aplikacji. Ponieważ wirusowe filmy pojawiają się na tej platformie, ludzie mają tendencję do znajdowania sposobów na oglądanie TikTok bez aplikacji, szczególnie wśród nastolatków. Aplikacja TikTok odnotowała wykładniczy wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Twórcy treści na całym świecie używają aplikacji do udostępniania swoich filmów w różnych gatunkach. Twój znajomy mógł wysłać Ci link do wirusowego filmu TikTok, ale nie chcesz tworzyć konta TikTok i po prostu chcesz cieszyć się tym filmem. Sprawdźmy więc kilka sposobów wyszukiwania i używania TikTok bez konta oraz jak anonimowo przeglądać TikTok.

Jak oglądać TikTok bez aplikacji

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak oglądać TikTok bez aplikacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak oglądać TikTok bez aplikacji?

Czy możesz oglądać filmy TikTok bez aplikacji? Odpowiedź brzmi tak. Aby oglądać filmy na TikTok bez aplikacji, jednym z najprostszych sposobów jest odwiedzenie strony internetowej TikTok. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z oficjalnej strony internetowej lub aplikacji i nadal chcesz oglądać filmy na TikTok. Cóż, ty też możesz to zrobić, ponieważ istnieje wiele platform i usług, w których możesz oglądać filmy TikTok. Platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Twitter i Instagram, zaskakująco mają tysiące filmów TikTok na swoich platformach. Ponieważ twórcy TikTok mają tendencję do ponownego publikowania swoich filmów TikTok na tych platformach społecznościowych, nawet YouTube ma kilka dedykowanych kanałów specjalnie dla filmów TikTok.

Możesz więc łatwo oglądać filmy TikTok nawet bez korzystania z oficjalnej strony internetowej lub aplikacji i oglądać TikTok bez aplikacji. Wykonaj poniższe czynności, aby oglądać TikTok bez aplikacji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej:

Uwaga: TikTok podlega ograniczeniom w niektórych krajach, więc upewnij się, że korzystasz z VPN, aby uzyskać dostęp do jego strony internetowej i oglądać filmy.

1. Odwiedź oficjalną stronę internetową TIK Tok w przeglądarce, ponieważ pojawi się główny kanał z automatycznie odtwarzanymi filmami.

2. Kliknij żądany film, aby wyświetlić jego pełny opis i komentarze pozostawione przez osoby.

Uwaga: bez utworzenia konta nie będziesz mógł komentować ani polubić żadnego filmu.

3. Kliknij ikonę Udostępnij, aby udostępnić wideo za pośrednictwem łącza internetowego.

4. Kliknij ikonę X w lewym górnym rogu, aby zamknąć wideo i powrócić do głównego kanału.

5. Kliknij pasek wyszukiwania umieszczony u góry strony głównej, aby wyszukać żądane filmy lub twórców TikTok.

Proszę bardzo! Teraz możesz po prostu cieszyć się filmami, które chciałeś obejrzeć na TikTok, i to również bez korzystania z aplikacji.

Jak korzystać z TikTok bez konta?

Z ponad miliardem aktywnych użytkowników TikTok, Ty również możesz chcieć sprawdzić słynne filmy na TikTok, ale nie chcesz też tworzyć konta, aby cieszyć się lub po prostu obejrzeć niektóre filmy. Będąc jedną z najpopularniejszych aplikacji wideo, możesz używać TikTok bez konta, a nawet oglądać TikTok bez aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać czynności wymienione powyżej i obejrzeć filmy, które chciałeś obejrzeć od dłuższego czasu.

Jak przeszukiwać TikTok bez konta?

Teraz wiesz, jak korzystać z TikTok bez konta lub aplikacji. Ale czy można wyszukiwać na TikTok bez konta? Odpowiedź brzmi: tak, a my pokażemy Ci, jak to zrobić. Sprawdź poniższe kroki, aby wyszukać TikTok bez konta.

1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej TIK Tok w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij pasek wyszukiwania u góry strony Dla Ciebie.

3. Wpisz nazwę żądanego filmu lub twórcy, którego chcesz wyszukać.

4. Kliknij ich profil w wynikach wyszukiwania.

Otóż ​​to! Możesz teraz wyszukiwać swoich ulubionych twórców na TikTok bez tworzenia konta.

Jak przeglądać TikTok anonimowo?

TikTok posiada funkcję, dzięki której użytkownicy posiadający konto na platformie krótkich filmów mogą sprawdzić, kto odwiedził ich profil. A ludzie zastanawiający się, czy możliwe jest anonimowe przeglądanie TikTok bez wiedzy użytkownika, że ​​odwiedziłeś jego profil lub po prostu anonimowe korzystanie z TikTok bez konta, z pewnością możesz to wszystko zrobić, i to również będąc anonimowym. Spójrz na następujące metody anonimowego korzystania z TikTok:

  • Korzystanie z witryny TikTok: Użyj przeglądarki internetowej, aby odwiedzić oficjalnego TIK Tok i przejdź do profilu, którego filmy chcesz oglądać anonimowo.

  • Utwórz inne konto: możesz utworzyć nowe konto, jeśli nie chcesz narażać istniejącego konta i zawartych na nim informacji oraz chcesz zachować anonimowość podczas przeglądania profilu i filmów twórcy. Utwórz nowe konto na TikTok bez używania swojego zdjęcia lub informacji i obserwuj profil, który chcesz przeglądać, zostaw komentarz lub anonimowo polub filmy.

  • Użyj opcji Przeglądaj jako gość w aplikacji TikTok: Inną metodą jest zainstalowanie aplikacji TikTok na swoim urządzeniu. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz mieć możliwość przeglądania jako gość. Użyj tego trybu, aby oglądać TikTok anonimowo i bez konieczności tworzenia konta, możesz beztrosko oglądać filmy. Ale korzystając z trybu gościa, nie będziesz mógł przesyłać i korzystać z innych opcji interakcji.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak korzystać z aplikacji TikTok bez konta?

Odp. Aplikacja TikTok wymaga zalogowania się do oglądania filmów. Ale możesz odwiedzić oficjalną stronę TikTok w przeglądarce na dowolnym urządzeniu i oglądać filmy bez konta.

Q2. Czy inni będą wiedzieć, że oglądałem ich wideo, gdy nie jestem zalogowany?

Odp. Nie, pozostaniesz anonimowy, jeśli nie będziesz zalogowany podczas oglądania filmu na TikTok.

Q3. Jak mogę oglądać TikTok w mojej przeglądarce?

Odp. Wystarczy wejść na oficjalną stronę TikTok i po prostu cieszyć się filmami w przeglądarce.

Q4. Czy mogę zostawić komentarz bez logowania na TikTok?

Odp. Nie, nie możesz zostawić komentarza ani nawet polubić filmu bez zalogowania się na swoje konto na TikTok. Ale możesz udostępnić wideo znajomym i rodzinie za pomocą przycisku udostępniania lub udostępniając link internetowy do filmu.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się oglądać TikTok bez aplikacji. Możesz teraz łatwo oglądać wirusowe filmy, które wysłał ci znajomy, nie martwiąc się o założenie konta, a nawet zawracanie sobie głowy instalacją aplikacji. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.