Jak publikować wyniki Wordle na Facebooku

Wordle to gra polegająca na odgadywaniu słów składających się z pięciu liter. Najlepsze jest to, że miliony użytkowników grało w tę grę online, co sprawia, że ​​jest to świetna zabawa. Mówiąc najprościej, uwielbiają ideę tej gry. W Wordle można grać wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej i nie ma aplikacji na Androida ani iOS. Będziesz miał sześć szans na prawidłowe odgadnięcie pięcioliterowego słowa za pomocą Wordle. Każdego dnia gra się zmienia i możesz odgadnąć nowe słowo. Możesz podzielić się swoimi odkryciami ze znajomymi za pośrednictwem różnych serwisów społecznościowych, jeśli grasz w tę grę od jakiegoś czasu, aby mogli zobaczyć Twoje inteligentne szacunki. Powinieneś powiadomić znajomych o swoim wyniku, jeśli uda Ci się odgadnąć właściwe słowo w mniejszej liczbie prób. Kilka osób jest użytkownikami gier Wordle i zawsze zastanawia się, jak publikować wyniki Wordle na Facebooku. Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, jesteś we właściwym miejscu! Dajemy Ci pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, takie jak udostępnianie wyników Wordle.

Jak publikować wyniki Wordle na Facebooku

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające szczegółowo, jak publikować wyniki Wordle na Facebooku, wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Co to jest Wordle? Czym jest codzienna gra słowna, w którą wszyscy grają?

Słowo to przeglądarkowa gra polegająca na odgadywaniu słów; nie ma aplikacji do pobrania; po prostu wejdź na tę stronę i zacznij zgadywać. Podobnie jak krzyżówka, jest prosta, wciągająca i ograniczona do jednej gry dziennie. Każdego dnia trzeba znaleźć nowe słowo dnia, ujawniane co 24 godziny. Aby pomyślnie przewidzieć pięcioliterowe słowo wybrane losowo za pomocą Wordle, gracze mają sześć prób. Litera ma kolor zielony, jeśli znajduje się we właściwym miejscu.

Gdy odpowiednia litera jest umieszczona nieprawidłowo, wydaje się żółta. Gdziekolwiek w słowie brakuje litery, powoduje to, że pojawia się ona w kolorze szarym. W sumie można wprowadzić sześć słów, w tym pięć słów palnika, z których można wywnioskować szczegóły dotyczące układu liter. Potem będziesz miał tylko jedną okazję do zastosowania tych sugestii w praktyce. Jeszcze szybsze jest możliwe, jeśli spróbujesz dokładnie odgadnąć słowo dnia w ciągu zaledwie trzech, dwóch, a nawet jednej próby.

Co to za gra słowna, którą ciągle widzę na Facebooku?

Być może widziałeś wielu swoich znajomych publikujących wyniki Wordle na Facebooku. Każdego dnia trzeba zidentyfikować nowe pięcioliterowe słowo w Wordle, nowej grze słownej, która stała się wirusowa w Internecie.

  • Każda litera jest reprezentowana przez blok, a po każdym odgadnięciu kolor bloków zmieni się na jedną z trzech opcji, aby dać graczowi znać, jak blisko jest odgadnięcia słowa. Aby wygrać, musisz poprawnie odgadnąć pięcioliterowe słowo w sześciu lub mniej próbach.
  • Płytki z literami i litery na klawiaturze u dołu ekranu zmienią kolor, gdy poprawnie odgadniesz słowo.
  • Kolor zielony wskazuje, że poprawnie zidentyfikowałeś literę we właściwym miejscu, natomiast kolor żółty wskazuje, że litera jest obecna w słowie, ale w innym miejscu.

  • Jeśli kafelek zmieni kolor na szary, oznacza to, że litera jest niepoprawna i w ogóle nie pasuje do słowa.
  • Funkcja wirusowego udostępniania Wordle jest kluczowym czynnikiem sukcesu aplikacji na Facebooku. Będziesz mieć możliwość podzielenia się swoimi wynikami po poprawnym odgadnięciu słowa lub nie. Następnie powiadamia cię, że twoje próby zostały skopiowane do schowka, umożliwiając wklejenie ich na Facebooku lub Twitterze. Po wklejeniu wyniki pojawiają się jako siatka kolorowych kwadratowych emotikonów, które wskazują, które litery pomyślnie przewidziałeś.

Czy można grać w Wordle na Facebooku?

Nie, w Wordle nie można grać na Facebooku. Wordle to jedna z najnowszych wirusowych sensacji 2022 roku i ostatnio zyskała popularność. Ale na razie nie ma określonej gry Wordle ani rozszerzenia dla Facebooka. Jednak posty Wordle, które widzisz na swojej osi czasu na Facebooku, prawdopodobnie pochodzą od znajomych, którzy udostępnili swoje wyniki gier związane z profilem.

Dlaczego ludzie publikują swoje wyniki Wordle na Facebooku?

Udostępnianie sprawia, że ​​Wordle jest lepszą grą, w którą gra się bardzo fajnie. Wordle to popularna gra, ponieważ jest zabawna, uzależniająca i stymulująca umysł. To wspaniały sposób na spędzenie czasu i relaks. Dla niektórych może to być sposób na nadanie swojej stronie internetowej wciągającego i charakterystycznego elementu wizualnego. Włączając podstawowe frazy lub terminy związane z ich marką lub działalnością, inne osoby mogą wykorzystywać Wordle jako narzędzie marketingowe. Ponadto niektóre osoby mogą po prostu czerpać przyjemność z generowania słów i uważać je za wyjątkową i zabawną metodę komunikacji online.

Jak Wordle działa na Facebooku?

Na komputerze lub smartfonie możesz grać w gra online Wordle za darmo. Podobnie jak w przypadku wielu najlepszych gier, pomysł jest prosty: odgadnij pięcioliterową frazę w maksymalnie sześciu próbach. Każdy musi odgadnąć to samo słowo, które zmienia się co 24 godziny. Ten kwadrat staje się zielony, jeśli odgadnięte słowo ma właściwą literę we właściwej pozycji. Wszystkie litery, które odgadniesz, które są w słowie dnia, ale znajdują się w niewłaściwym miejscu, będą miały żółty kwadrat, wskazując, że powinieneś spróbować użyć tej litery w innym miejscu podczas kolejnego odgadywania. W międzyczasie kwadraty całkowicie niepoprawnych liter zmienią kolor na szary.

Gra zyskała popularność na Facebooku pod koniec grudnia 2021 roku, ponieważ pozwala dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi i obserwatorami. Według wielu źródeł, popularność gry wynika z ograniczenia polegającego na dopuszczaniu tylko jednej układanki dziennie. Według Wardle’a wywołało to poczucie niedoboru, które sprawia, że ​​gracze chcą więcej grać. Zauważył również, że zmusza to graczy do grania nie dłużej niż trzy minuty na raz.

Gdzie mogę opublikować mój wynik Wordle?

Gracze mają sześć szans na poprawne zidentyfikowanie pięcioliterowego słowa w niezwykle popularnej grze Wordle. Każdego dnia ujawniane jest nowe słowo, a użytkownicy mogą dzielić się swoimi odkryciami na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram lub na dowolnej innej platformie, na której ich znajomi udostępniają swój wynik Wordle.

Jak udostępnić wyniki Wordle na Facebooku?

Witryna Wordle jest natychmiast dostępna na urządzeniach z systemem Android za pomocą Google Chrome lub preferowanej przeglądarki. Aplikacje Wordle, które możesz dostać w sklepie Google Play, to imitacje i widelce; nie ma oficjalnych aplikacji Wordle. Możesz wysłać swój wynik przez Messengera lub inną platformę, podobnie jak w przypadku Androida. Oto procedury publikowania wyników Wordle na Facebooku:

1. Odwiedź Witryna Wordle w Twojej przeglądarce.

2. Zagraj w dzisiejszą grę Wordle.

3. Po zakończeniu gry kliknij ikonę Statystyki w prawym górnym rogu.

4. Kliknij opcję Udostępnij z menu, aby skopiować wynik do schowka.

5. Następnie przejdź do swojego konto na Facebooku i kliknij pasek Co masz na myśli.

6. Wklej skopiowany wynik i kliknij Opublikuj.

Twoi znajomi będą mogli zobaczyć, ile prób wykonałeś dla słowa dnia, gdy prześlesz swój wynik. Oto jak publikować wyniki Wordle na Facebooku.

Jak udostępnić wyniki Wordle ze schowka na Facebooku?

Pamiętaj, że Wordle jest dostępny tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej; nie można go odtwarzać za pomocą aplikacji. Do gry najlepiej byłoby zatem mieć przeglądarkę internetową lub przeglądarkę w telefonie. Ponieważ strona jest zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń, udostępnianie jest proste. Możesz korzystać z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook na iPhonie lub Smartfon z Androidem. Możesz udostępniać swoje wyniki Wordle na tych platformach, wykonując powyższe czynności. Udostępnianie wyniku Wordle jest dość łatwe. Przed wklejeniem go jako posta możesz wpisać dowolny tekst. Będziesz mógł chwalić się swoim wynikiem przed znajomymi i obserwującymi.

***

Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi wiesz już wszystko o Wordle i znasz odpowiedzi na pytania, takie jak publikowanie wyników Wordle na Facebooku. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x