Jak oglądać ujawnienie Sony PlayStation 5

Po tym, jak Sony odwołało swój występ na tegorocznej Game Developers Conference (GDC), firma zdecydowała się ujawnić więcej szczegółów na temat swojej następnej konsoli, trafnie nazwanej Playstation 5 (PS5), na własną rękę. Oto, jak obejrzeć dzisiejszą wielką prezentację, 18 marca 2020 r., O 12:00 czasu EST / 9:00 czasu PST.

Czego można się spodziewać po ujawnieniu PlayStation 5 firmy Sony

Microsoft niedawno ogłoszone pełną specyfikację Xbox Series X, w tym szczegóły dotyczące ulepszonego kontrolera konsoli. Spodziewamy się, że Sony zrobi to samo, co główny architekt systemu PS5, Mark Cerny, przedstawi „głębokie zagłębienie się w architekturę systemu PS5 oraz sposób, w jaki będzie kształtować przyszłość gier”.

Widząc jako E3 2020 również jest odwołaneSony może zdecydować się na zaprezentowanie ostatecznego projektu podczas dzisiejszej imprezy, ale prawdopodobnie ograniczy tę prezentację do specyfikacji sprzętowej.

Jutro o godzinie 9:00 czasu pacyficznego główny architekt systemu PS5, Mark Cerny, przedstawi szczegółowe omówienie architektury systemu PS5 oraz tego, jak wpłynie ona na przyszłość gier.

Obejrzyj jutro na blogu PlayStation: https://t.co/bgP1rXMeC8 pic.twitter.com/BSYX9tOYhE

– PlayStation (@PlayStation) 17 marca 2020 r

Specyfikacje, które widzieliśmy w przypadku jego konkurenta, prowadzą nas do założenia, że ​​PS5 będzie ogromnym krokiem naprzód pod względem mocy, jeśli nie funkcjonalności i użyteczności. Plik Xbox Series X funkcje, 16 GB pamięci RAM, niestandardowy procesor AMD Zen 2 z ośmioma rdzeniami o taktowaniu 3,8 GHz każdy oraz niestandardowy procesor graficzny AMD RNDA 2 z 12 teraflopami i 52 jednostkami obliczeniowymi o taktowaniu 1,825 GHz każdy.

Jak oglądać ujawnienie Sony PlayStation 5

Link do transmisji na żywo nie jest jeszcze dostępny, więc miej oko na to blog.us.playstation.com. Transmisja na żywo ma się rozpocząć 18 marca 2020 r. O godzinie 9:00 czasu polskiego (9:00 czasu PST / 16:00 czasu GMT).

Aktualizacja: Sony będzie również transmitować swoje wydarzenie na PlayStation 5 do YouTube. Możesz obejrzeć osadzoną transmisję na żywo znajdującą się poniżej.

Czy Sony będzie nadal koncentrować się na ekskluzywnych konsolach, dzięki którym stała się tak popularna? Jak wypadnie ta generacja konsoli, jeśli chodzi o lepsze funkcje i większą moc? Dowiedz się dzisiaj na blog.us.playstation.com.

x