Jak pobierać filmy IGTV?

Instagram ma nową funkcję, która pozwala użytkownikom tworzyć własne kanały i udostępniać filmy swoim obserwatorom. Nazywa się Instagram TV, czyli IGTV i ma być telewizorem stworzonym na telefon, ze szczególnym naciskiem na pionowe filmy. Każdy może stworzyć kanał, a wszystko, co jest nadawane, jest dostępne dla mas do oglądania z poziomu aplikacji Instagram. Jeśli podoba Ci się określony film, możesz pobrać filmy IGTV. W aplikacji Instagram nie ma wbudowanego narzędzia do pobierania filmów IGTV. Zamiast tego musisz skorzystać z narzędzia innej firmy.

Powinniśmy Cię ostrzec, że chociaż możesz chcieć zapisać wideo IGTV w trybie offline, aby obejrzeć je później, nie powinieneś go pobierać z zamiarem redystrybucji jako własnego.

Pobierz filmy IGTV

Aby pobrać filmy IGTV, najpierw potrzebujesz linku do filmu, który chcesz pobrać. Możesz uzyskać ten link z aplikacji Instagram. Otwórz IGTV i wybierz kanał, który chcesz oglądać. Wybierz film, który chcesz pobrać, i odtwórz go. Na filmie jest przycisk z trzema kropkami. Dotknij go iz menu wybierz Kopiuj łącze.

Link zostanie skopiowany do schowka i od Ciebie zależy, czy będzie dostępny na pulpicie.

Odwiedź aplikację internetową o nazwie IGTV Downloader i wklej właśnie skopiowany link w pasku wyszukiwania i dotknij Wyszukaj. Kliknij przycisk Pobierz teraz, a wideo zostanie pobrane jako plik MP4, który można odtwarzać na praktycznie każdym urządzeniu.

Jeśli używasz Androida, ta aplikacja internetowa ma rozszerzenie Aplikacja na Androida który umożliwia pobieranie filmów IGTV na telefon bez konieczności przechodzenia do pulpitu. Proces jest taki sam; skopiuj link do filmu i wklej go w aplikacji. Dzięki Androidowi możesz pobierać filmy na rolkę z aparatu.

Istnieją aplikacje, które pozwalają pobierać filmy i zdjęcia z Instagrama opublikowane przez konta. Istnieją od dawna, prawie od pierwszego roku wydania aplikacji. Nic dziwnego, że aplikacja do pobierania filmów IGTV została opracowana tak szybko. Podobnych będzie prawdopodobnie więcej, a być może niektórzy ułatwią uzyskanie linku do filmu.

IGTV nie jest dostępne w wersji internetowej Instagrama, która nadal jest bardzo pusta w porównaniu z aplikacjami. Jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz mógł uzyskać dostęp do IGTV z Internetu, więc nie ma prostszego sposobu na uzyskanie łącza do wideo IGTV.