Jak pobrać oryginalną Microsoft FreeCell na Windows 10

Microsoft miał kilka gier instalowanych zaraz po zainstalowaniu w starszej wersji systemu Windows. Te gry były prostymi grami karcianymi, ale stały się wyjątkowo popularne.

Wraz z systemem Windows 10 firma Microsoft wycofała swoje popularne gry. Zamiast tego Windows 10 miał Candy Crash, która jest grą innej firmy i nikt jej naprawdę nie lubi. Nie brakuje gier karcianych innych firm, które użytkownicy mogą zainstalować w systemie Windows 10, ale jeśli tęsknisz za oryginalną grą Microsoft FreeCell, nadal możesz ją pobrać.

Oryginalny Microsoft FreeCell na Windows 10

Oryginalny Microsoft FreeCell dla Windows 10

FreeCell była jedną z gier karcianych, które były preinstalowane w systemie Windows 7. Jeśli Twój internet kiedykolwiek przestał działać, była to gra, w którą można było grać, aby zabić czas.

Pobierz Microsoft FreeCell dla Windows 10

Microsoft zdaje sobie sprawę, że FreeCell był bardzo lubianą grą, dlatego firma wydała ją ponownie jako aplikację UWP. W ten sposób zmienił interfejs użytkownika tak bardzo, że aplikacji nie można rozpoznać. Aby uzyskać oryginalną grę, musisz zwrócić się do repozytoriów oprogramowania innych firm.

Pobierz Microsoft FreeCell z Archive.org.
Wyodrębnij plik ZIP.
Uruchom plik EXE z uprawnieniami administratora.
Wybierz język.
Odznacz wszystkie gry z wyjątkiem FreeCell (możesz również zainstalować inne gry, zaznaczając je).
Kliknij Zainstaluj.
Uruchom grę z menu Start.

Zgodność

Te gry były pierwotnie przeznaczone do działania w systemie Windows 7, ale wiele aplikacji systemu Windows 7, które nie zostały uaktualnione, nadal działa dość dobrze w systemie Windows 10. Te konkretne gry są zgodne z najnowszą wersją systemu Windows 10. Interfejs użytkownika jest taki sam i nie ma żadnych zmian. do gry pod maską.

Jeśli obawiasz się, że gry lub plik EXE nie są bezpieczne, możesz uruchomić go przez skanowanie VirustTotal. Przeskanowaliśmy plik EXE w momencie pisania tego posta i stwierdziliśmy, że jest bezpieczny.

Inne gry, które można zainstalować z pakietu dostępnego na Archive.org, to Minesweeper, Chess, Mahjong, Solitaire i Spider Solitaire.

Wniosek

Istnieje wiele gier innych firm dla każdego opracowanego przez firmę Microsoft i domyślnie dołączonego do systemu Windows 7. Większość z nich jest bezpłatna, a niewielka część jest płatna. Jedynym problemem jest to, że niewielu, jeśli w ogóle, oferuje użytkownikom ten sam wolny od rozpraszania, czysty interfejs użytkownika, co oryginalna gra FreeCell firmy Microsoft.

Użytkownicy, którzy chcą uruchomić starszą grę, nie zawsze to robią, ponieważ są nostalgiczni. Gry były świetne do zwykłej zabawy i szkoda, że ​​Microsoft porzucił je na rzecz gier innych firm, których użytkownicy woleliby trzymać z daleka od swoich systemów.