01/21/2022

Jak połączyć wszystkie biblioteki gier na PC z GOG Galaxy

Udostępnij teraz w social media:

Ponieważ każdy wydawca tworzy własną witrynę sklepową, w której możesz kupować, pobierać i grać w gry, może być trudno zapamiętać, które gry są gdzie. Zintegruj swoją kolekcję i listy znajomych dzięki GOG Galaxy 2.0.

Pierwszy, pobierz GOG Galaxy 2.0 z oficjalnej strony internetowej i zainstaluj go w systemie Windows lub macOS.

Po uruchomieniu klienta GOG Galaxy kliknij ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu. Najedź kursorem na „Dodaj gry i znajomych” i wybierz „Połącz platformy”.

Platformy GOG Galaxy Connect

Tutaj możesz wybrać z listy integracji z najpopularniejszymi platformami do gier na PC, w tym Xbox Live, Epic Games Store, Origin, PlayStation Network, Steam i Uplay. Możesz użyć pola „Szukaj w GitHub”, aby poszukać dodatkowych integracji, takich jak gry na Humble Bundle, Battle.net, Bethesda.net, Rockstar, Paradox Plaza. Poszczególne gry, takie jak Path of Exile i Minecraft, również mają integrację.

Sprawdź -   Jak anulować Amazon Prime

Znajdź platformę, którą chcesz zintegrować z GOG Galaxy, a następnie kliknij „Połącz”.

Menu integracji ustawień GOG Galaxy

Pojawi się nowe okno pokazujące, jakie funkcje z twoich gier i znajomych będą działać, wraz z drobnym drukiem na temat tej funkcji. Kiedy będziesz gotowy, kliknij „Połącz”.

Integracja GOG Galaxy ze Steam

Zostaniesz poproszony o zalogowanie się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła używanego do usługi, z którą chcesz się połączyć. Jeśli korzystasz z uwierzytelniania dwuskładnikowego dla tej usługi, musisz następnie wprowadzić kod. Powtórz to dla wszystkich dodatkowych platform.

Wróć do klienta GOG Galaxy, a przekonasz się, że wszystkie gry na PC mogą być instalowane, uruchamiane i odtwarzane z poziomu tego klienta. Po skonfigurowaniu wszystkich bibliotek możesz chcieć zachować zainstalowanych innych klientów, ponieważ niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie po ich odinstalowaniu.

Sprawdź -   Co to jest, jak to zrobić

Zintegrowana biblioteka GOG Galaxy

Ten proces zajmuje tylko kilka minut, zakładając, że uda Ci się zapamiętać wszystkie swoje hasła. GOG zawsze był ulubieńcem społeczności ze względu na swoje praktyki anty-DRM, a ta przyjazna dla użytkownika funkcja pomaga dodatkowo umocnić tę reputację.

x