Udostępnij teraz w social media:

Microsoft Teams ma dość dobry interfejs użytkownika. Ikony są dobrze wykonane, a tryb ciemny nadal pozwala użytkownikom na łatwe odczytywanie tekstu na ciemnym tle. To powiedziawszy, rozmiar tekstu i rozmiary ikon mogą nie być odpowiednie dla wszystkich, zwłaszcza jeśli użytkownik ma słabe oczy.

Powiększ Microsoft Teams

Użytkownicy Microsoft Teams szukają dwóch różnych funkcji powiększania; powiększanie interfejsu użytkownika i przybliżanie kamery podczas spotkania. Powiększanie w interfejsie użytkownika jest znacznie łatwiejsze, ponieważ jest natywnie obsługiwane, ale powiększanie w aparacie, o ile jest możliwe, wymaga narzędzia innej firmy do wykonania zadania.

Sprawdź -   Jak pomijać strony w numerowanym dokumencie w programie Microsoft Word

Powiększ Microsoft Teams – interfejs użytkownika

Aby powiększyć interfejs użytkownika Microsoft Teams, potrzebujesz tylko odpowiedniego skrótu klawiaturowego do wykonania zadania.

Otwórz Microsoft Teams.
Stuknij skrót klawiaturowy Ctrl + =, aby powiększyć.
Aby zresetować powiększenie w Microsoft Teams, użyj skrótu klawiaturowego Ctrl + 0.

Uwaga: aby pomniejszyć, użyj skrótu klawiaturowego Ctrl + -. Możesz także użyć Ctrl + przewijanie kółka myszy, aby powiększać i pomniejszać.

Powiększ Microsoft Teams – Kamera

Microsoft Teams nie ma natywnych formantów do zarządzania kamerą. Potrzebujesz aplikacji, która może sterować kamerą i która ma sterowanie powiększaniem / pomniejszaniem. Spróbuj Cam.

Ustaw powiększenie w YouCam

YouCam ma wersję bezpłatną i premium. Zapewnia filtry, emoji i sceny, ale powiększanie / pomniejszanie jest podstawowe i może być używane w wersji bezpłatnej.

Sprawdź -   Łatwo zmieniaj kolor folderu zbiorczo w systemie Windows za pomocą folderów Rainbow

Pobierz YouCam i zainstaluj.
Otwórz YouCam i zezwól mu na dostęp do aparatu.
Użyj paska powiększenia po lewej stronie, aby powiększyć.
Powiększaj tyle, ile potrzebujesz.
Zminimalizuj YouCam.

Korzystaj z YouCam w Microsoft Teams

Otwórz Microsoft Teams.
Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia.
Przejdź do zakładki Urządzenia.
Otwórz menu rozwijane aparatu i wybierz YouCam.
Rozpocznij spotkanie, a kamera zostanie powiększona.

Wniosek

YouCam obciąża zasoby systemowe. Może się okazać, że istnieją inne podobne aplikacje, które zapewniają funkcję powiększania i mogą działać jako wirtualna kamera do użytku w usłudze Microsoft Teams. OBS ma coś w rodzaju zoomu, ale jest znacznie trudniejszy do ustawienia, a zoom jest bardziej zmniejszeniem rozdzielczości wyjściowej. To może nie dawać najlepszych rezultatów na spotkaniu. Jeśli masz kamerę internetową firmy Logitech, możesz skorzystać z oficjalnej aplikacji dostarczonej przez firmę Logitech i jej elementów sterujących powiększeniem w tej aplikacji. Obecnie wydaje się, że Microsoft nie doda tej funkcji natywnie do Microsoft Teams.

Sprawdź -   Avast! Usuwanie ransomware pozbawia urządzenie z Androidem Simplelocker