Jak przeglądać posty i historie na Instagramie bez konta

Instagram codziennie gromadzi dużą bazę klientów, a dzięki świetnej polityce prywatności zaufanie do tej platformy zyskało dużą wartość. W aplikacji Instagram można znaleźć wiele interesujących funkcji, takich jak historie, DP, a ostatnio krótkie opowiadania. Ta prywatność pomogła również w stworzeniu niektórych aplikacji szpiegowskich, za pomocą których można przeglądać komentarze na Instagramie bez konta. Po krótkiej wycieczce po niektórych z tych platform otrzymasz łatwą odpowiedź na temat przeglądania postów i historii na Instagramie bez konta.

Spis treści:

Jak przeglądać posty i historie na Instagramie bez konta

Czy nie jest trudno sprawdzić czyjeś posty i historie, kiedy potajemnie się w nich podkochujesz? Niestety, nie masz pojęcia, jak to zrobić, dlatego być może zainteresuje Cię nauczenie się tych dość prostych sztuczek, które są wyjaśnione w niezwykle precyzyjny sposób.

Czy możesz zobaczyć posty na Instagramie bez konta?

Tak! Możesz przeglądać posty na Instagramie bez konta. Są chwile, kiedy wszystko, co chcesz zrobić, to ukradkiem sprawdzić posty na Instagramie. Po prostu nie lubisz korzystać z mediów społecznościowych, ale ponieważ Twoi bliscy przyjaciele rutynowo publikują aktualizacje na Instagramie, od czasu do czasu możesz chcieć zobaczyć, co dzieje się w ich życiu. Jest więc sposób, ale jedynym zastrzeżeniem jest to, że musisz zalogować się na swoje konto na Instagramie, niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji Instagram, czy ze strony internetowej. To okropne, zwłaszcza jeśli nie masz konta na Instagramie lub zostało ono przypadkowo wyłączone.

Istnieje jednak kilka obejść. Aby uzyskać najlepsze wyniki, możesz użyć przeglądarki Instagram. Możesz przeglądać zdjęcia, filmy, posty i historie z otwartych kont na Instagramie za pomocą tej niezwykle przyjaznej dla użytkownika aplikacji. Teraz znasz rozwiązanie pytania, czy możesz zobaczyć posty na Instagramie bez konta. Teraz przejdźmy dalej i zbadajmy bardziej szczegółowo, jak przeglądać historie na Instagramie bez konta.

Przeczytaj także: Jak wyłączyć widoczne na Instagramie

Jak przeglądać historie na Instagramie bez konta

W dzisiejszych czasach odkrycie, że ktoś nie ma konta na Instagramie, jest dziwne. Osoby, które wahają się przed korzystaniem z tego serwisu społecznościowego, są jednak świadome historii na Instagramie. Jednak haczyk polega na tym, że nawet bez konta nadal masz dostęp do historii na Instagramie. Sprawdźmy, jak

Jedynym sposobem na przeglądanie historii na Instagramie bez konta jest użycie aplikacji innych firm. Sporządziliśmy listę najlepszych dostępnych aplikacji i narzędzi innych firm wraz z instrukcjami użytkowania.

1. Przeglądarka relacji Insta

Możesz przeglądać relacje bez zakładania konta w Insta Stories Viewer, która jest prostym i darmowym narzędziem. Nie musisz pobierać żadnych programów ani aplikacji, aby z niego korzystać, ponieważ jest to strona internetowa. Co więcej, nie musisz się do niego rejestrować.

1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Historie na Insta strona.

2. Wpisz nazwę użytkownika danej osoby w pasku wyszukiwania i naciśnij Enter lub kliknij ikonę szkła powiększającego po prawej stronie.

Uwaga: pamiętaj o uwzględnieniu wszelkich znaków interpunkcyjnych, jeśli występują w nazwie użytkownika.

3. Aby wyświetlić ich historie, kliknij zakreśloną ikonę profilu, gdy profil zostanie wyświetlony po raz pierwszy.

Uwaga: dodatkowo możesz przewinąć, aby zobaczyć wszystkie najnowsze historie tego użytkownika i wybrać tę, którą chcesz wyświetlić.

4. Jeśli chcesz przejrzeć ich nowsze historie, naciśnij przycisk strzałki w lewo lub w prawo.

Korzystając z narzędzia Insta Stories, możesz również pobierać historie do swojej galerii. W prawym górnym rogu wystarczy kliknąć opcję pobierania.

2. HistorieIG

StoriesIG to kolejna prosta i bezpłatna strona internetowa do przeglądania i pobierania historii z Instagrama bez konieczności posiadania konta. Nie musisz się martwić o urządzenie, ponieważ można z niego korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym.

1. Przejdź do przeglądarki i przeglądaj StoriesIG.

2. Wprowadź nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.

Uwaga: zwracaj uwagę na znaki specjalne w nazwie użytkownika.

3. Jeśli istnieją jakieś historie, zostaną one wyświetlone pod nazwą użytkownika.

4. Możesz je również zapisać, klikając przycisk Pobierz.

StoriesIG umożliwia również przeglądanie i pobieranie najważniejszych informacji z profilu.

3. Zrzut

Dumpor umożliwia anonimowe wyszukiwanie i pobieranie historii, postów i filmów. Kolejną intrygującą funkcją jest możliwość wyszukiwania za pomocą hashtagów lub lokalizacji.

1. Przejdź do Dumpor stronie internetowej.

2. Wprowadź identyfikator użytkownika w pasku wyszukiwania.

3. Zobaczysz wiele profili, wybierz ten, którego szukasz.

4. Teraz kliknij Pokaż historie @thisisbillgates, aby zobaczyć ich historie.

Uwaga: @Usename będzie się różnić w zależności od wyniku wyszukiwania.

5. Pobierz go, klikając przycisk pobierania, jeśli chcesz.

4. Mystalk

Mystalk różni się od innych zewnętrznych obserwatorów profili na Instagramie. Podobnie jak inne usługi, Mystalk pozwala wprowadzić swoją nazwę użytkownika i wybrać odpowiedni profil. Dlatego nie musisz znać dokładnej nazwy użytkownika. Ponadto podanie pełnego imienia i nazwiska osoby pomoże Ci ją znaleźć (jeśli dodała ją na Instagramie).

1. Przejdź do preferowanej przeglądarki i przeglądaj Mystalk.

2. Wprowadź nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.

3. Wybierz profil, który chcesz śledzić.

4. Pod nazwą użytkownika widoczne są historie profilu.

5. Aby pobrać je na swoje urządzenie, kliknij Pobierz w lewym górnym rogu opowieści.

Jeśli nie masz konta, Instagram nie umożliwia dostępu do historii innych osób. Jednak za pomocą wielu narzędzi dostępnych online problem ten został rozwiązany. Ponadto są przyjazne dla użytkownika i całkowicie bezpłatne.

Przeczytaj także: Czy możesz ukryć kogo obserwujesz na Instagramie?

Jak wyświetlić profil na Instagramie za pomocą przeglądarek na Instagramie

Witryny przeglądarek na Instagramie umożliwiają przeglądanie profili na Instagramie, nawet jeśli nie masz konta. Możesz przeglądać profile na Instagramie anonimowo za pomocą tych programów stron trzecich. Istnieją różne rodzaje przeglądarek na Instagramie do wyboru. Popularne to ImgInn, Iganony.com, GreatFon i Anon IG Viewer.

1. Imglnn

Imginn to bezpłatna usługa, z jej pomocą możesz przeglądać Instagram bez zakładania konta. Dodatkowo umożliwia pobieranie obrazów, rolek i historii. Zobaczmy, jak to działa.

1. Przejdź do preferowanej przeglądarki i odwiedź Imglnn strona.

2. Wprowadź nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.

3. Natkniesz się na wiele profili o podobnych nazwach. Wybierz wybrany profil.

4. Przejdź do ich profilu i zapisz zdjęcie, rolkę lub historię, którą chcesz zapisać, klikając Pobierz.

5. Jeśli chcesz przejrzeć komentarze, po prostu przewiń w dół.

Możesz czytać komentarze do postów za pomocą Imginn. Pozwala zobaczyć Instagram bez tworzenia konta, dlatego nie musisz się rejestrować.

2. Iganony.com

Za pomocą internetowego narzędzia Iganony.com możesz potajemnie przeglądać historie i posty osób, które Cię interesują na Instagramie. Aby przeglądać historie i publikować, wykonaj poniższe czynności.

1. Przejdź do preferowanej przeglądarki i przeglądaj Iganonia.

2. Wprowadź nazwę użytkownika w polu wyszukiwania.

3. Poniżej ich profilu pojawi się opcja wyświetlenia Otagowanych użytkowników, Historii i Postów.

4. Aby wyświetlić post, po prostu kliknij Posty, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie ich posty.

3. GreatFon

Dzięki GreatFon możesz pobierać zdjęcia, filmy i historie z dowolnego konta na Instagramie oraz anonimowo odwiedzać dowolny publiczny profil na Instagramie bez wchodzenia na własne konto. Możesz przeglądać popularne profile na Instagramie i popularne kategorie na stronie głównej GreatFon, a także przeglądać komentarze na Instagramie bez konta.

1. Przejdź do GreatFon stronie internetowej.

2. Wprowadź nazwę użytkownika żądanego profilu.

3. Wybierz profil, który chcesz zobaczyć.

4. Następnie można wyświetlić żądane filmy i zdjęcia.

4. Anonowa przeglądarka IG

Przeglądarka Anon IG to narzędzie internetowe, które, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia anonimowe oglądanie historii i postów na Instagramie od ludzi. Możesz przeglądać tylko liczbę obserwujących i postów za pomocą tej przeglądarki profili na Instagramie.

1. Odwiedź witrynę Przeglądarka Anon IG.

2. Możesz wyszukać żądany profil, wpisując jego nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.

Przeczytaj także: Jak znaleźć przypadkowe życia na Instagramie

Istnieją dwie metody przeglądania komentarzy na Instagramie bez konta

1. Możesz użyć hackowania nazwy użytkownika, jeśli chcesz wiedzieć, jak wyświetlić profil na Instagramie za pomocą przeglądarek na Instagramie. Wprowadź Instagram.com/nazwa_użytkownika, a następnie nazwę użytkownika konta w pasku adresu przeglądarki Google Chrome. Możesz to zrobić, aby przejść do kanału konta.

Ta strategia ma pewne wady. Wpisując nazwę użytkownika konta, którego szukasz, musisz być dokładny. Jeśli masz szczęście, tak, możesz znaleźć go w Google lub na innych platformach społecznościowych. Problem polega jednak na tym, że to podejście działa tylko z profilami publicznymi, więc nie można za jego pomocą przeszukiwać prywatnych kont na Instagramie.

2. Drugą metodą przeglądania komentarzy na Instagramie bez konta jest użycie narzędzia innej firmy. Możesz użyć przeglądarki internetowej, aby wyszukać program do przeglądania Instagrama, który umożliwia przeglądanie wielu profili na Instagramie bez logowania. Istnieje wiele narzędzi do przeglądania Instagrama, takich jak Anon IG Viewer, Imginn, Dumpor i wiele innych.

Ograniczenia korzystania z Witryny osób trzecich bez posiadania konta

Nie będziesz mieć dostępu do wielu funkcji, ponieważ Instagram naprawdę nie chce, aby ktokolwiek korzystał z platformy bez profilu. Oto kilka ograniczeń dotyczących przeglądania postów i historii na Instagramie bez konta

  • Dodano naklejki i efekty aparatu
  • Oglądanie najważniejszych wydarzeń
  • Publikowanie oryginalnych materiałów
  • Łączenie się z innymi użytkownikami Instagrama
  • Powiększanie zdjęcia
  • Komentowanie postów

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Jak możesz anonimowo przeglądać posty na Instagramie?

Odp. Wymagane jest zainstalowanie rozszerzenia Chrome IG Story Chrome. Musisz zalogować się do Instagrama w przeglądarce internetowej. Za pomocą rozszerzenia Chrome możesz prywatnie przeglądać każdą historię na Instagramie.

2. Czy możesz usunąć swoje dane ze stron osób trzecich?

Odp. Tak, ale jeśli masz starsze konto, może to być trudne. Witryny te udostępniają miejsca, w których można poprosić o usunięcie treści, ale po zmianie profilu na prywatny należy to zrobić dla każdej witryny osobno.

3. Czy bez logowania można uzyskać dostęp do prywatnych kont na Instagramie?

Odp. Gdy profil jest ustawiony jako prywatny, nie jest to wykonalne.

4. Spośród wszystkich programów innych firm, które z nich jest najlepiej oceniane do przeglądania profili na Instagramie bez konta?

Odp. Dumpor jest jednym z najlepszych programów firm trzecich.

5. Czy właściciel konta może śledzić moją lokalizację, jeśli do przeglądania konta używam aplikacji przeglądarki Instagram innej firmy?

Odp. Nie, nikt nie może śledzić, kto odwiedza Twój Instagram.

6. Czy przeglądanie profilu na Instagramie za pośrednictwem strony trzeciej jest nielegalne?

Odp. Oglądanie publicznych profili na Instagramie nie jest nielegalne.

***

Mamy nadzieję, że ten blog był pomocny w odpowiedzi na Twoje pytanie dotyczące przeglądania postów i relacji na Instagramie bez konta. Teraz wiesz, jak przeglądać posty i historie na Instagramie bez konta. Bez konieczności rejestracji konta, możesz użyć tej metody do przeglądania publicznych profili na Instagramie. Jednak posty na Instagramie, które można czytać bez konta użytkownika, są ograniczone i należy zachować ostrożność, korzystając w tym celu z oprogramowania innych firm. Przeczytaj ten artykuł i zostaw komentarz poniżej dotyczący swoich pytań.

x