Jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie

Hashtagi na Instagramie umożliwiają użytkownikom zwiększenie zasięgu ich pracy lub talentu w różnych miejscach na świecie. Hashtagi są jak społeczność, w której użytkownicy z całego świata mogą używać ich w swoich postach, aby dzielić się swoją pracą po utworzeniu hashtagu. Ale hashtagi powinny być związane z postem, a nie tylko przypadkowymi rzeczami. Śledzenie niektórych hashtagów na Instagramie pokaże kanał powiązany z tymi hashtagami i nie będziesz już otrzymywać przypadkowego kanału, którego nie lubisz. Na Instagramie możesz tworzyć własne hashtagi, edytować je, a jeśli Ci się nie podobają, możesz je również trwale usunąć. Możesz także obserwować i przestać obserwować inne hashtagi na Instagramie, których nie utworzyłeś, a także możesz je zgłaszać lub blokować, jeśli ci się nie podobają lub są dla ciebie nieistotne. Obserwowanie i zaprzestanie obserwowania hashtagów na Instagramie to to samo, co obserwowanie i zaprzestanie obserwowania konta na Instagramie. Ten artykuł poprowadzi Cię krok po kroku, jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie i jak zarządzać hashtagami na Instagramie. Dowiesz się również, jak usuwać hashtagi na Instagramie i jaki jest limit śledzenia hashtagów na Instagramie.

Jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie

Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje wyjaśniające, jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jaki jest limit braku obserwowania na Instagramie?

Limit braku obserwowania na Instagramie na jeden dzień to 203, podobnie jak limit obserwowania. Przekroczenie dziennego limitu nieobserwowania doprowadzi do czasowego zablokowania konta, które może trwać od 7 dni do 3 miesięcy. Nikt nigdy nie będzie chciał przestać obserwować setek obserwujących na Instagramie dziennie. Tylko bot może przestać obserwować ogromną liczbę obserwujących na Instagramie w ciągu jednego dnia. Aby użytkownicy nie przeszkadzali obserwującym i obserwowanym listom oraz aby chronić konto przed wszelkiego rodzaju złośliwymi wirusami lub włamaniem, Instagram nałożył ograniczenia na takie zadania. Jak już wiesz, przekroczenie takich limitów z pewnością doprowadzi Cię do bana.

Co to jest limit śledzenia hashtagów na Instagramie?

Limit obserwowanych hashtagów na Instagramie wynosi 203. Podążanie za więcej niż 203 hashtagami spowoduje automatyczne usunięcie niektórych z Twoich hashtagów, dopóki łączna liczba nie zmniejszy się do 203. Jeśli używasz wielu hashtagów w swoich postach i rolkach, obowiązuje limit 30. również; możesz użyć maksymalnie 30 hashtagów w jednym poście. Podążanie za hashtagami ułatwia wyświetlanie treści na wybranym kanale. Przerwanie obserwowania niektórych hashtagów nigdy nie pokaże żadnych postów uwzględniających ten hashtag, chyba że ręcznie odwiedzisz ten hashtag lub użyjesz go w swoim poście.

Czy możesz usunąć swoje hashtagi na Instagramie?

Tak, możesz usunąć swoje hashtagi na Instagramie. Masz pełną kontrolę nad swoimi hashtagami. Utworzone przez Ciebie hashtagi można łatwo edytować lub usuwać ze swojego konta na Instagramie. Możesz usunąć swoje hashtagi z każdego miejsca, z którego korzystałeś, z podpisu posta, komentarzy i rolek. Możesz również zgłosić hashtagi, jeśli są nieodpowiednie, co może następnie doprowadzić do usunięcia tego hashtagu i zablokowania możliwości ponownego użycia. Jeśli nie chcesz, aby żadne hashtagi pojawiały się na Twoich kanałach, zablokuj je. Szczegółowe instrukcje dotyczące usuwania hashtagów na Instagramie można znaleźć w poniższych nagłówkach.

Czy Instagram zbanuje Cię za zaprzestanie obserwowania?

Nie, Instagram nie zablokuje ci zaprzestania obserwowania, dopóki nie przekroczysz dziennego limitu kont, które nie będą obserwowane. Obserwowanie i zaprzestanie obserwowania kont na Instagramie mają pewne ograniczenia. Jeśli jakiekolwiek konto przekroczy tę liczbę, konto to stanie się podejrzane dla Instagrama, a Instagram wkrótce zbada to konto i zastosuje tymczasową blokadę. Niektóre konta używają zewnętrznego oprogramowania, skryptów lub aplikacji, aby zdobyć więcej obserwujących na Instagramie i natychmiast ich obserwować. Tego rodzaju zachowanie doprowadzi do zablokowania konta w przypadku zaprzestania obserwowania kont. Instagram zachęca użytkowników do promowania swojej pracy i biznesu. Ale jeśli użytkownik użyje fałszywej techniki promocji, to konto z pewnością zostanie zbanowane.

Dlaczego nie mogę przestać obserwować hashtaga na Instagramie?

Oto powody, dla których nie możesz przestać obserwować hashtaga na Instagramie:

  • Osiągnąłeś dzienny limit nieobserwowania.
  • Może to być spowodowane błędem sieci lub słabym połączeniem internetowym.
  • Może to być również błąd lub usterka w witrynie lub aplikacji Instagram.
  • Konserwacja serwera lub błąd w witrynie lub aplikacji Instagram.

  • Hashtag, który obserwowałeś, został usunięty lub zablokowany na Instagramie.

Ile osób nie obserwuje dziennie na Instagramie?

W ciągu jednego dnia możesz przestać obserwować maksymalnie 203 konta na Instagramie i taką samą liczbę kont, które możesz obserwować w ciągu jednego dnia. Jeśli spróbujesz obserwować więcej niż 203 konta, niektóre konta automatycznie przestaną być obserwowane i przestaną być obserwowane, gdy numer listy osiągnie 203. Jeśli masz tysiące lub miliony obserwujących na Instagramie, nie możesz przestać obserwować więcej niż 203 kont dziennie. Jeśli spróbujesz przestać obserwować więcej niż 203 konta, Instagram może zablokować Twoje konto za takie podejrzane zachowanie. Według Instagrama po prostu używasz swojego konta do zwiększania liczby obserwujących, po prostu obserwując i przestając obserwować wiele kont.

Jak zarządzać hashtagami na Instagramie?

Aby zarządzać hashtagami na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: w przypadku nowych kont musisz obserwować co najmniej 20 kont, aby włączyć opcję hashtagu na poniższej liście.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Stuknij w zakładkę Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

3. Stuknij żądany post, z którego chcesz usunąć hashtag.

4. Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu posta.

5. Stuknij w opcję Edytuj.

6. Edytuj hashtag i dotknij ikony znacznika wyboru w prawym górnym rogu posta, aby go zapisać.

W ten sposób możesz zarządzać hashtagami na Instagramie.

Jak edytować hashtagi na Instagramie?

Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby edytować swoje hashtagi na Instagramie.

Jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie?

Aby przestać obserwować hashtagi na Instagramie, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij w zakładkę Profil > Obserwowane.

3. Stuknij w Hashtagi, Twórcy i Firmy.

4. Stuknij opcję Hashtagi od góry.

5. Stuknij opcję Obserwowanie obok żądanego hashtagu.

6. Stuknij w Przestań obserwować z menu podręcznego, aby przestać obserwować hashtagi na Instagramie.

W ten sposób możesz przestać obserwować hashtagi na Instagramie.

Jak przestać obserwować wszystkie hashtagi na Instagramie?

Aby dowiedzieć się, jak przestać obserwować wszystkie hashtagi na Instagramie, wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij w zakładkę Profil > Obserwowanie > Hashtagi, twórcy i firmy.

3. Następnie dotknij opcji Hashtagi od góry.

4. Stuknij opcję Obserwowanie obok żądanego hashtagu.

5. Stuknij w Przestań obserwować z menu podręcznego, aby przestać obserwować hashtagi na Instagramie.

6. Powtórz kroki 4 i 5, aby usunąć wszystkie hashtagi.

Oto jak przestać obserwować wszystkie hashtagi na Instagramie.

Jak usunąć hashtagi z kanału na Instagramie?

Aby usunąć hashtagi ze swojego kanału na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij kartę Profil > żądany wpis > ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu wpisu.

3. Stuknij w opcję Edytuj.

4. Usuń hashtag i wpisz kilka podpisów pod swoim postem.

5. Stuknij ikonę znacznika wyboru w prawym górnym rogu, aby zapisać swój post.

W ten sposób usuwasz hashtagi na kanale Instagram.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak przestać obserwować hashtagi na Instagramie i jaki jest limit śledzenia hashtagów na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.